Pages:
Author

Topic: kenarda köşede bulduğum bir garip token Fujinto - page 2. (Read 1358 times)

rdy
member
Activity: 70
Merit: 10
1.9x gayet iyi rakam. Biraz daha yükselir mi acaba?
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
5 günde x2 gayet güzel bir kar sağlamışsınız tebrikler . Sırada ki coinini merakla bekliyorum . Buradan paylaşırsan faydanalım en azından biz de . Bu aralar çok zor kar edebiliyoruz malum .
full member
Activity: 147
Merit: 100
böyle dandik coinlerin alınmasına karşıyım ben. unifyi de 2k seviyelerinden böyle toplattırdılar şu anda fiyatı ortada. şansa pump belki ama mutlaka birinin elinde patlar.

coin sayisi pek fark etmiyor. coini yöneten ekip ac gözlü degilse, amaci coini yükseltmekse sayisi ne olursa olsun bir yolunu bulur o coini cikartir,

ama coinin sahibi ac gözlüyse ,ekip yaratici degilse elinde patlatir coini

otn e bak, bir haftadir piyasada, coin sayisida bir hayli ama 28 dolara cikti.ekip isi biliyor. habire piyasaya sürmpyor coinleri.
full member
Activity: 147
bende bugün baktim etherdelta ya en son hangisi düsmüsse, onu aldim 50 dolarlik.

cfi düsmüstüm. düser düsmez aldim.. sonra dedim dur bi arastirayim ne almisiz diye..

baktim bir ay önce icosu yapilmis, daha düne kadar 7000 tanesi 1 eth ya veriliyormus.. ve suan etherdeltadan 8 katina satisa sunulmus, yani anlayacagin tam kaziga oturdum galiba. umarim cabuk cikar. fiyat yani.

artik önce aliyorum en son ether deltaya düseni. sonra arastiriyorum ne aldim diye.. cünkü bu piyasada mantik islemiyor onu anladim.
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
75 alış 140 satış az meblağ ile girip neredeyse 2x aldım giren arkadaşlar olduysa bu tip coinlerden 2x almak yeterli artık çıkabilirsiniz diye düşünüyorum. Şimdi de başka fırsatları değerlendirin düşük meblağ ile girin dedim 2x yaptı ama 1/2x de yapabilirdi hacmi az olan coinler belli olmaz. Bir coin daha araştırıyorum şimdi onun konusunuda açarım alım noktasını bekliyorum.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
Detaylı inceleme fırsatı bulamadım ama hacmi düşük coinler her zaman risk teşkil ediyor maalesef . Fazla yatırım yapılmasını tavsiye etmem bu tarz coinlere . Elimden geldiğince de bulaşmamaya çalışyıorum . Fakat hirozaki nin yatırımı kendini üzecek bir mebla değil . Analizini yapmıştır illa ki . Anlık pump gelirse elden çıkartılması gerekir.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Hacim çok çok düşük. Bu hacimi ekip besliyor bile olabilir. Uzak durmanızı tavsiye ederim. Saygılar.
sr. member
Arkadaşlar durum ortada tabikide proje bir ark yada birşey değil göze alınabilecek bir miktarla girinip amaç pump kovalamak.
full member
Activity: 182
Dandirik projeerden birisi daha . Scam gibi duruyor yatırım yapılmaz. Yatırım yapmayı göze alan arkadaşlar varsa fazla bi yatırım yapmayın giden paranız olacaksa madem az bi miktar olsun sonrasında üzülmeyin
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
böyle dandik coinlerin alınmasına karşıyım ben. unifyi de 2k seviyelerinden böyle toplattırdılar şu anda fiyatı ortada. şansa pump belki ama mutlaka birinin elinde patlar.
mtn
newbie
Activity: 2
Merit: 0
Sadece videosunu izleyerek yazıyorum. Keşfettiği yeni birsey varmış gibi yapmışlar. Orada anlattıklarını bugün bitcoin wallet kullanarakta yapabilirsin. Herkesin dilinde bir merkezsiz ve hızlı. Ama başka birşey yok.

Tabi borsada ne olur bilinmez.

İnşallah kazanırsın üstad.

SSiCiLiaN

Şimdi daha detaylı baktım, whitepaper'ını inceledim. Geri kalan kısım çalışmıyor zaten. Milisaniyeler içinde (Kendi söylemlerine göre ) transfer dışında birşey yok. Gerisi hikaye gibi geldi, halen zaten bitcoin ve başka kripto paralar var iken bu kullanılsın bir cevap yok. Bu işin proje tarafı. Tutar turmaz, pumplanır dumplanır o piyasa hareketi onu bilemeyiz.
full member
Activity: 238
Merit: 101
The Experience Layer of the Decentralized Internet
marketcap değeri çok düşük. az miktarda alınıp ciddi karlar edilebilir bu coinlerden. hacmide düşük olduğu için çok rahat pump yiyebiliyorlar.
full member
Activity: 364
bu gibi coinler ciddi kar birakabilecegi gibi ciddi sekilde zararda ettirebilir. herkes kendi riskini aliyor sonucta. ben pek sicak bakmiyorum boyle adi sani pek duyulmamis coinlere. parayi copten toplamiyoruz sonucta. en azindan arkasinda bir comunity olmali.
mtn
newbie
Activity: 2
Merit: 0
Sadece videosunu izleyerek yazıyorum. Keşfettiği yeni birsey varmış gibi yapmışlar. Orada anlattıklarını bugün bitcoin wallet kullanarakta yapabilirsin. Herkesin dilinde bir merkezsiz ve hızlı. Ama başka birşey yok.

Tabi borsada ne olur bilinmez.

İnşallah kazanırsın üstad.

SSiCiLiaN
sr. member
Böyle eski tarihten kalan coinler bazen insanın yüzünü güldürüyor değil mi Smiley Önceki sene montunda bıraktığın beş liranın sevincini tatrıyor insana. Bereketini göresin Smiley

Bir yerden bir bereket umarım görürüm çok güzel kar etmiştim 5 aydır ama monetha'nın stop loss atlaması bana çok pahalıya mal oldu.

Arkadaşlar böyle coinlere güven olmaz bu arada bakarsınız 20x yapar bakarsınız 10'da 1'ine düşer. Kar ettiğiniz bir coinin kârıyla alıp unutun bakalım ne olur.
full member
Activity: 490
Merit: 105
bende bu tür coinlere bir ara yatırım yaptım zararla çıktım umarım buda böyle olmaz kazanırsınız ben o gündür bittrex plo gibi borsalarda olmayanlardan uzak duruyorum ama ekip iyiyse üzmeyecek şekilde olabilir genellikle tanınan coinleri alıyorum
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Böyle eski tarihten kalan coinler bazen insanın yüzünü güldürüyor değil mi Smiley Önceki sene montunda bıraktığın beş liranın sevincini tatrıyor insana. Bereketini göresin Smiley
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Piyasaya sunulacak olan coin miktarı çok fazla geldi bana, bir de eleştiri olarak kabul ederseniz zaten fazla yatırım yapmamışsınız mantıklı olarak, bu tür coinler çok uzun vadeli yatırım yapılmaz, daha çok kendini kanıtlama yolunda ilerleyenler daha sağlıklı
full member
Activity: 224
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim fakat bu tip coinlere yatırım yaparken bence paramız giderse bile üzülmeyeceğimiz bir rakam ile giriş yapmak lazım. Bilinmeyene yatırım gibi bişey oluyor benim açımdan umarım kar elde edersiniz başarılar.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Araştırma yaparken hitBTC'de rastladım https://fujinto.io internet adresleri bu fena proje değil fiyatı çok düşmüş ama 100-200$lık aldım bakalım ne olacak. Projesi hoşuma gitti. Yatırım tavsiyesi değildir, üzüleceğiniz bir miktardada almayın.

https://coinmarketcap.com/currencies/fujinto/#markets

total miktarı çok fazla ancak marketcapi çok düşük.
Bilemiyorum çok rahat 2x,3x yapar gibi duruyor.
İyice araştırmak gerek web sitesini,ekibini ,projelerini
Takip ediyorsanız buraya bilgileri aktarın herkesin haberi olsun.
Pages:
Jump to: