Pages:
Author

Topic: Kendi coinimi oluşturmak ve piyasaya sürmek - page 3. (Read 3686 times)

newbie
Activity: 14
Merit: 0
arkadaşların dediği gibi görünen oluşturmak değilde.
nasıl ikna edicen milleti bu coini kullanın diye mesele bu. Huh
full member
Activity: 210
Merit: 100
Web Developer
yukarda denildiği gibi waves ortamında coin kurmak çok basit fakat milleti bu coini almaya iten ne olucak ? ne yenilikler getiriceksin önemli olan o.
sr. member
Activity: 357
Merit: 250
en basitlestirilmiş yontemi wavees sunuyor su anda.orayı inceleyip kendi koininizi kolayca olusturabilirsiniz.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
Waves Dex üzerinde oluşturabilirsin ama asıl önemli olan, waves platformundan onay almak ayrıca boş yere coin çıkarırsan kim alır onu bir döküman v.s hazırlaman lazım projenle ilgili Smiley
sr. member
Activity: 464
Merit: 264
Hakan Yavuz
Gerçek bir kazılabilir coin için.
http://build-a-co.in/

asset Oluşturmak için ethereum/waves yanı sıra
https://counterparty.io
sr. member
Activity: 462
Merit: 306
Waves platformunu biraz incele.. Bazı cevaplar bulacaksın. Fakat oluşturmasından ziyade asıl dşünmen, kafayı yorman gereken kısım "projeyi nasıl pazarlarım" dır. Bu daha hayrına olacaktır.
full member
Activity: 154
Merit: 100
Merhaba, uzun zaman düşündüğüm üzerinde güzel bir proje çizdiğin fikrim var. Bir coin oluşturmak, bunu borsaya sunmak ve network olarak dağıtmak ve değer kazandırmak. Herşey tamam lakin bir coini nasıl oluşturacağımı ve elime 5 milyon tane üretip bırakmayı düşünüyorum.

Öncelikle sizdende istediğim yardım,
1. Bir coin nasıl oluşturabilirim.
2. Bu coinin 5 milyon üretimi ne kadar zamanda olur ve nasıl olur?
3. Bu coine ait bür cüzdan oluşturmak

Şimdiden değerli bilgilerinizi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Not: hiç bir programlama bilgim yok.

Proje detaylarını bizimle paylasırsan yardımcı olurlar. İletişim adresleri. Projeti olusturan kişinin tanıtımı öz geçmişi. Geçmişte yaptıgı projeler vs. Eger bunlar yoksa zaten boştan yere açmaya çalısma boşa zaman kaybetmiş olursun 1$ bile yatırım alamazsın.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
Merhaba, uzun zaman düşündüğüm üzerinde güzel bir proje çizdiğin fikrim var. Bir coin oluşturmak, bunu borsaya sunmak ve network olarak dağıtmak ve değer kazandırmak. Herşey tamam lakin bir coini nasıl oluşturacağımı ve elime 5 milyon tane üretip bırakmayı düşünüyorum.

Öncelikle sizdende istediğim yardım,
1. Bir coin nasıl oluşturabilirim.
2. Bu coinin 5 milyon üretimi ne kadar zamanda olur ve nasıl olur?
3. Bu coine ait bür cüzdan oluşturmak

Şimdiden değerli bilgilerinizi benimle paylaştığınız için teşekkür ederim.

Not: hiç bir programlama bilgim yok.
Pages:
Jump to: