Pages:
Author

Topic: Kodak coin'de ertelemeye gitti! - page 2. (Read 266 times)

legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
February 02, 2018, 02:49:34 AM
Ico erteleme işi bana gerçekten saçma geliyor . Zamanında erteleyenlerin hepsi bir şekilde hüsrana bağlıyor . Zaten gelen yatırımla işlerini çözümleyeceğini varsaydığımızda bile eline bir güç geliyor . 40 K ' lık bir whitelist dan bahsediliyor az değil . ICO ' su başlasaydı eğer çok rahat 100 K lara ulaşırdı diye tahmin ediyorum .
sr. member
Activity: 266
Merit: 271
February 01, 2018, 07:27:11 PM
Bu çok merak uyandıran bir coindi sen kalk bir fotoğraf kamera vb şirketi coin işine gir. Ah şu almanlar yok mu her işe bir parmak atıyorlar .
full member
Activity: 700
Merit: 134
February 01, 2018, 07:09:35 PM
Bu ico ile ilgili beklenti çok büyüktü. Forumda, twitterda ve diğer platformlarda çok kişi icoya katılacağını söylüyordu. Piyasa ne kadar belirsiz de olsa böyle bir hareket yapıp kendi ayaklarına sıkmaları hiç mantıklı olmadı.
Yine de belli olmaz, biraz ekleyip piyasaya daha sağlam girmeyi hedefliyor olabilirler (:
member
Activity: 280
Merit: 71
February 01, 2018, 07:05:05 PM
pisaya kötü gidiyor diye erteleme yapmak istediler gibi geldi bana.yinede bosu bosuna güven kaybettirdiler , amerikada bir de böyle spekülatif hareketler hiç sevilmez . bi ceza keserler sittin sene altından kalkamazlar valla
Ben de aynı fikirdeyim büyük ihtimal piyasa kötü durumda olduğu için ertelediler. Ama izlediğim bazı icolar da ertelemeye gidiyorlar ben bunu normal olarak da görüyorum. Tamam evet güven kırıcı olabilir ama hangi proje doğru düzgün roadmap'e uyuyor ki?
full member
Activity: 161
Merit: 100
ICO Live! betterbetting.org
February 01, 2018, 06:06:40 PM
Kötü olmuş kendileri adına. İnsanlar bunu gözönünde bulundurarak hareket edecek elbet. Piyasa şuan kötü olduğu için böyle yapılmaması gereken bir hareket yaptılar muhtemelen. Ama gereksiz olmuş umarım toparlayabilirler bu saçma hareketten sonra
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
February 01, 2018, 05:23:21 PM
pisaya kötü gidiyor diye erteleme yapmak istediler gibi geldi bana.yinede bosu bosuna güven kaybettirdiler , amerikada bir de böyle spekülatif hareketler hiç sevilmez . bi ceza keserler sittin sene altından kalkamazlar valla
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
February 01, 2018, 05:16:03 PM
Hisseleri de bu haberle birlikte düşmüş, oyuncak gibi oynuyorlar hisse fiyatıyla.

ICO'nun ertelenmesi güven kırıcı gerçekten. Geçmişte de örnekleri var, ertelenen ICO'lar genellikle yatırımcısına sıkıntı veriyor.
hero member
Activity: 864
Merit: 1002
Over 1,300 games in store for you!
February 01, 2018, 04:51:07 PM
Kodak, daha önce yaptığı bir açıklamayla fotoğrafçıların ve ajansların fotoğraf haklarının yönetimini daha fazla kontrol altına alabileceklerini sağlayacak, “fotoğraf merkezli bir kripto para geliştirmek için Wenn Digital ile anlaşma yaptığını duyurmuş ve bu duyurusundan sonra hisseleri %100 üzerinde değer kazanmıştı Kodak’ın ico’yu 31 Ocak 2018’de başlatması beklenirken, ICO’nun yeni açıklamayla ertelendiği duyuruldu. Bu da Kodak’ın yatırımcıları arasında hayal kırıklığı yarattı. Bu zamana kadar 40000 üzerinde yatırımcının Ico kaydı yaptığı belirtildi.
Pages:
Jump to: