Pages:
Author

Topic: köşeyi dönersek - page 2. (Read 389 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
October 02, 2022, 08:21:20 AM
valla ben direkt olarak hayattan emekli olurdum. hemen sgk'de çalışan birisinden "kendi isteğimle prim yatırma" planı çıkartıp camış pozisyonuna geçerdim. sonuçta pasif gelirle hayatımı idare ettirip keyif pezevengi olacağım. savaş durumu olmasaydı direkt rusya'da biradere ortak olurdum ama o ülke artık patladı. gerçi bizim de ne olacağımız belli değil. ha bir de deli gibi silah koleksiyonu yapardım. cephaneliğim şu an çok cılız vaziyette.
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
October 02, 2022, 05:02:12 AM
3-5 yetmez madem uçuyoruz yüksekten uçalım ben ilk iş futbol takımı alırdım sonra büyük bir web sitesi alır yada kurar kendi markamı yaratırdım sosyal medya e ticaret borsa falan.
Bir de kendime ev olarak 5-10 dönüm bir arazi de güzel bir villa bahçede havuz arazinin zemini golf sahası zemini gibi çim etrafı çit şeklinde büyük ağaçlar çeşitli spor aktiviteleri yapacak şekilde kurulumlar yeter.
Bunun bir tık daha uçuğu arazinin Panda Fil besleyecek bir iklimde olması olur.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
October 01, 2022, 06:49:53 PM
köşeyi dönerseniz ne yaparsınız? (az buz bi para değil en azından üjj bejj milyon dolares)
-ev alırım
-mustang alırım
-çevreme yardım ederim
-dünyayı dolaşırım, paso yatış-tatil Cool

insanın kreatif yönünün gelişmesi için iki yol var:
1-çok zorda darda kalmalı
ve ya
2-aşırı derecede relax olmalı

biz hep birinciye maruz kalıyoruz, iskandinavyalılar isviçreliler gibi yaşasak bizden de epey deha çıkar bence...adam yarın ne yiyeceğini düşünmekten açık fikirli olamıyor. one day özgür ruhlu ve müreffeh bir ülke olacağımıza inanıyorum Smiley

not: reca ediyorum bir lokma bir hırkacılar az ötede oynasın Cheesy

Valla abi ben köşeyi dönersem inzivaya çekilirim söyle bi sahil kasabası ya da derinlerde çok az kişinin bildiği bir yaylaya. Şu yaşımda 70 yaşındaki dedeler gibi hissediyorum artık 😅

Kreatif yolu geliştirmenin en basit yolunu söylüyorum tekrar tekrar 🤗 Kreatif bir fikre ihtiyacınız olduğunda aklınıza ilk gelen 2 3 fikri eleyin ondan sonra gelenler üzerinde devam edin. Çünkü o aradığınız fikir daha derinlerde hemen gelen bir fikir tak diye karşınıza gelen şey olmuyor. Beyni bu şekilde çalıştırdıkca kreatif yönunuzde gelişmeyi görebilirsiniz 👍
hero member
Activity: 756
Merit: 701
October 01, 2022, 06:10:21 PM
Benim hedef ile senin ki hemen hemen aynı abi.  Ben de ev ve bir de bungalov tipi ev almak ve Honda crv ya da BMW X1 alma hedefim var. ( Rabbim nasip ederse tabi,)
Çevreme geçen boğada da yardım ettim çok şükür. Yenisi olur mu bekleyip göreceğiz. Sağlam boğa lazım

Honda crv dedin beni benden aldın hocam. gerçekten çok iyi bir araba. hayranlıkla fotoğraflarına baktığım bir araçtır mesela. umarım hedefini tutturursun ama dediğin gibi çok iyi bir boğa lazım. öyle bir dönem olmalı ki insanlar altcoinlerde zenginliği tatmalı. öyle bir dönem gelirse forum geneli ihya olur, yeni yatırımcıların canı çok yanar.

Madem konu Honda'dan açıldı ve köşeyi döndük sayıyoruz, 2023 Honda Civic Type R almadan olmaz Smiley

https://www.youtube.com/watch?v=ODN00DfEK-U
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
October 01, 2022, 04:58:37 PM
Benim hedef ile senin ki hemen hemen aynı abi.  Ben de ev ve bir de bungalov tipi ev almak ve Honda crv ya da BMW X1 alma hedefim var. ( Rabbim nasip ederse tabi,)
Çevreme geçen boğada da yardım ettim çok şükür. Yenisi olur mu bekleyip göreceğiz. Sağlam boğa lazım

Honda crv dedin beni benden aldın hocam. gerçekten çok iyi bir araba. hayranlıkla fotoğraflarına baktığım bir araçtır mesela. umarım hedefini tutturursun ama dediğin gibi çok iyi bir boğa lazım. öyle bir dönem olmalı ki insanlar altcoinlerde zenginliği tatmalı. öyle bir dönem gelirse forum geneli ihya olur, yeni yatırımcıların canı çok yanar.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
October 01, 2022, 03:11:36 PM
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
October 01, 2022, 01:50:21 PM
Hiç büyük beklentilerim olmadı hayattan. Önce sağlık, sonra kimseye muhtaç olmayacak kadar gelir kâfi geldi hep.ama gün olur da şartlar dediğiniz gibi olursa deniz aşığı biri olarak güzel bir teknem olsun, sevdiğim dostlarımla denize çıkayım isterim. Fazlasını da ihtiyacı olanlarla paylaşırım sanırım.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
October 01, 2022, 12:06:34 PM
İşimi büyütürüm belli bir hayalim var. Bu hayal üzerinden hareket edip insanlara aş kapısı açıp iş kapısı açarım. Paranın asıl kazanıldığı yer ticaret, ticarete anladığım daldan girerim. Yüklü bir kazanç ile o işin içinde olduktan sonra köşeyi bir daha dönerim. Ev alırım araba alırım gibi basit şeyleri söylemeyeceğim çünkü köşe dönme tabirinde yalılar alınır, uçaklar alınır. Köşe dönmek acuna çevirir insanı. Tabi maddi olarak beklentiler de bir yere kadar gidiyor. Bir kaç hayır kurumuna da bağışta bulunurum.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
October 01, 2022, 10:32:23 AM
Sevdiklerimin hayatını, geleceğini garantileyecek adımları attıktan sonra hiç öyle "kanaatkar olmak lazım" ayağı yapmam, kendi inancıma göre ötesi diye bir şey olmayan tek ömrümün kalanını konfor, keyif ve sağlıkla geçirmek için harcamaktan çekinmem.

Bir de senin benim 10 milyonumuzu bir günde arap işi görgüsüz saraylarına harcayanların görmezden geldikleri, umursamadıkları smalı çocuklara harcarım bol keseden
hero member
Activity: 756
Merit: 701
September 30, 2022, 04:48:59 PM
Sevdiğim yerlerde ev alırdım belirli aylarda farklı farklı şehirlerde yaşardım. Görmediğim yerleri gezerdim. Her denizin tadına bi bakardım.

Bir de amaçlarımdan biri yazılım okulu açmak ama ücretsiz. Çekirdekten yetiştireceğiz tam donanımlı hale getirip kazanç sağladıklarını gördükten sonra yetişenler yenilerini yetiştirecek. Bir dönem sonra zaten ofis ya da uzaktan nasıl çalışacaksak hizmet satardık yurtdışına ve kendi kendini çevirir hale gelip artıya geçerdi. Ondan sonra zaten yeni kişileri yetiştirmek daha kolay ve kurumsal olurdu. Hem yurtdışı imkanı tanırdım çocuklara hem de ellerinde dünyanın her yerinde geçerli bir meslek olurdu. Bunun için kaynağım olsun isterdim.
member
Activity: 1011
Merit: 65
September 30, 2022, 04:22:17 PM
Köşeyi dönünce bir tünel göreceksin içine gir sonra ışığı takip et çıkışta bombok olduğunu alayacaksın. Sonra diyeceksin ki o köşeyi hiç donmeseydim.
hero member
Activity: 1078
Merit: 638
September 30, 2022, 04:02:19 PM
Tabi ki ilk olarak değişik şehirlerde bir sürü yatırımlık ev alırdım. Gerçekten emekli olabilecek ve rahat yaşayabilecek kadar köşeyi dönmüşsem öss'ye girip İstanbul'daki bir üniversitede lisans olarak tarih okurum ve aynı zamanda da tarihle alakalı olan bir mühendislik yüksek lisansı var, onu okurum. Sonra da bu bölümde öğretim görevlisi olarak çalışmalar yapıp çığır açan tarihi çalışmalar yapardım. Bunu aslında şu anda da meslek edinebilirim gibi duruyor ancak çok çok fazla çalışmak gerektirecek ve bunu sağlayacak kafa dinginliğini ancak üç beş milyon dolar verebilir.

Bunun yanında sokak köpekleri sorunu için elimden geleni yapardım. Ayrıca yılda en az iki kere yurtdışında güzel tatile çıkardım. Ve tabi ki evde full yatış.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
September 30, 2022, 09:49:11 AM
köşeyi dönerseniz ne yaparsınız? (az buz bi para değil en azından üjj bejj milyon dolares)
-ev alırım
-mustang alırım
-çevreme yardım ederim
-dünyayı dolaşırım, paso yatış-tatil Cool

insanın kreatif yönünün gelişmesi için iki yol var:
1-çok zorda darda kalmalı
ve ya
2-aşırı derecede relax olmalı

biz hep birinciye maruz kalıyoruz, iskandinavyalılar isviçreliler gibi yaşasak bizden de epey deha çıkar bence...adam yarın ne yiyeceğini düşünmekten açık fikirli olamıyor. one day özgür ruhlu ve müreffeh bir ülke olacağımıza inanıyorum Smiley

not: reca ediyorum bir lokma bir hırkacılar az ötede oynasın Cheesy
Pages:
Jump to: