Pages:
Author

Topic: Koineks Sahtekarlığı - Okumadan Aktarım Yapmayın! - page 2. (Read 450 times)

member
Activity: 224
Merit: 12
BTCTürk'te ethereum var lakin onda da bazı sorunlar olduğunu söylentileri dolaşıyor ama en azından btctürkün bir geçmişi var. Orayı kullanın bence
newbie
Activity: 13
Merit: 0
btc dışında kabul etmediği için kullanmıyorum.

Altcoinler açıldığı anda değişmeyen adresim olacak kendileri.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
paribu kullanın kafanız rahat olsun.
newbie
O kadar içler acısı bir site ki burası,  6 saattir paramı aktarmadınız diye soru soruyorum ticket açarak,  cevap vermeden kapatıyorlar.

Varın gerisin siz düşünün nasıl bir firma olduklarını.

Discord telegram whatsapp  gruplarımda iletişimde olduğum herkesi bu siteden uzaklaştıracağım. 

Ekşi sözlük'ten burayı okuyan yazar arkadaşlar da  başlığı altına yazarsa  olası mağduriyetleri önlemiş olurlar.

newbie
Uzun uzadıya yazmayacağım bir sürü sebep sunabilirim bu site ile iş yapmamanız için.

Kesinlikle ve kesinlikle uzak durun.

İnsanları aptal yerine koymaktan başka bir iş yaptıkları yok.

Sabah 10:30 da aktardığım ethereum hala hesaba geçmiş değil.   Dün de aynısını söylediler bugün de..   "BLOK GECİKMESİ" imiş sebebi.    Ethereum sisteminde en ufak sorun ve gecikme yok.  11 dakika içinde 3 farklı borsa arasında para taşıdım bugün  hiç birisinde en ufak sorun yaşamadım.

Koineks'in yaptığı terbiyesizlik,   Mesai saatleri boyunca paranızı hesaba geçmeyip,  parayı ellerinde tutmak ve sizin kullanmanızı engellemek.

Bugün Cuma ve yılbaşı tatili ile birlikte 3 gün paramı kullanamayacağım, bugün de rehin almalarını sayarsak 4 gün boyunca paramı GASP etmiş olacaklar.

Dün de gecikme var dediler, saat 17:00 den sonra eth'ler hesabıma geçti!  EFT'ler kapandıktan sonra!!

SAKIN OLA BU SİTEYE BULAŞMAYIN.   BTCTürk'e yalvarır bir mail attım hesabımı onaylamaları için.   Böyle 5 para etmez firmalar ile iş yapmayın.
Pages:
Jump to: