Pages:
Author

Topic: Koinimden Uzak Durun ! - page 2. (Read 3192 times)

legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
March 26, 2016, 09:31:10 AM
Dolandırıcı olup olmadıklarını bilemem ama ilgisiz oldukları kesin.
newbie
Activity: 7
Merit: 0
March 26, 2016, 08:58:54 AM
tabiki hayır, sitede kayıtlı hesabımla ücreti yatırdığım tcdeki isim soy isim aynı, zaten aynı olmasa mail atarak isimler uymuyor diye mesaj atar diye tahmin ediyorum fakat bunlar hiç birşey yapmıyorlar 1 haftayı geçti
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
March 26, 2016, 07:41:12 AM
Parayı gönderdiğiniz hesap ile koinim'e kayıtlı hesaplar uyuşuyor mu?
Ahmet olarak kayıt olup Mehmet olarak para gönderirseniz gayet normal bir durum. (Aynı şey btctürk'te de var)
Önce sitelerin kullanım koşullarını okuyun.
newbie
March 26, 2016, 05:28:25 AM
hocam en azından bir sorun olsa bile mail ile sorunu bildirmeleri ve özür dilemeleri gerekirdi, fakat adamların umrunda bile değil, ayrıca kendi forumlarındaki şikayet mesajlarınıda kaldırıyorlar artık en azından benimkileri ve bazı arkadaşlarınkini kaldırdılar, bence artık scama düştü iş yapacaklar uzak dursunlar derim
legendary
Activity: 1792
Merit: 1030
March 26, 2016, 05:25:17 AM
Koinimde önceden ciddi para yatırma/çekme sorunları yaşanmıştı, btc fiyatı uçmuştu filan. Sonradan düzelmişti ama. Koinim'in scam olduğunu düşünmüyorum. Sorunun biraz daha üstüne giderseniz çözebileceğinize inanıyorum.
newbie
March 26, 2016, 05:20:13 AM
Arkadaşlar merhaba, 1 hafta önce koinim.com'a 100 tl karşılığı btc almak için hesaplarına para yatırdım, dekont vs herşey gönderdim fakat 1 hafta geçmesine rağmen hiç bir geri dönüş yok ve parayıda hesaba geçirmediler.. 5 kere mail ile mesaj attım hiç bir geri dönüş yok, kendi sitelerinde kullanıcı forumu diye bir bölüm mevcut oraya yazı yazdım ertesi gün siteye girdiğimde yazdığım mesajların silindiğini gördüm.. bazı arkadaşlar aynı foruma yazmıştılar "paramı vermiyorlar, eft yaptım fakat hesaba geçmedi" vs gibi bir çok konu vardı fakat o konularda silinmiş. Yani koinim.com dolandırıcıdır uzak durmanızı tavsiye ediyorum
Pages:
Jump to: