Pages:
Author

Topic: Koji bi bio najbolji BTC+ALT coin novčanik ? - page 2. (Read 425 times)

legendary
Activity: 3248
Merit: 3098

Ako zelis sto manji fee, moja preporuka ti je odradi #ciganKYC shemu na nekom CEX-u ka i ja sta radin i puno drugih.


Auh, šta sam ovo upravo pročitao  Huh
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
Ako može pomoć oko OneKey walleta. Instalirao, prebacio na njega malo BTC-a preko Lightning network i da probam napraviti neki trade. Limit orders ne može jer rade samo na ETH, BSC i Polygon - dobro.
Swap nudi 2 opcije - TopUp BTC i Withdraw to BTC account. Nijedna ne radi - This transaction is not supported. Znači sa BTC-om koji sam stavio na taj wallet ne mogu ništa?
Možeš ga poslati na drugi novčanik.
Taj njihov Lightning wallet je custodial, i nisam ga probao, a swap opcija je još beta.
Exch.cx exchange podržava Lightning BTC za non-kyc trading sa LTC, ETH, Dash, Monero, USDT, BTC i DAI.

Aqua wallet isto može primiti LN transakcije (uz naknadu) i automatski prebacuje na L-BTC, onda se može raditi swap na L-USDT ili na BTC main net.
Boltz.exchange isto ima trade opcije za Lightning <-> Liquid.
jr. member
Activity: 56
Merit: 4
Ako može pomoć oko OneKey walleta. Instalirao, prebacio na njega malo BTC-a preko Lightning network i da probam napraviti neki trade. Limit orders ne može jer rade samo na ETH, BSC i Polygon - dobro.
Swap nudi 2 opcije - TopUp BTC i Withdraw to BTC account. Nijedna ne radi - This transaction is not supported. Znači sa BTC-om koji sam stavio na taj wallet ne mogu ništa?
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
Trust wallet je najveći closed source shit koji postoji, a nedavno su imali i nekakav hack-leak, ljudi su izgubili coine.

Znate li možda koji za neki novčanik koji ima niže naknade ne zahtijeva kyc
da je opensource i da nije bio hakiran Smiley
Svi ti novčanici koje si probao (a i mnogi drugi) koriste third party exchange partnere, i mogu ti lako blokirati coine bez objašnjenja, bolje budi oprezan s tim.
Ne znam za koje shitcoine trebaš ovaj novčanik, ali ne očekuj podršku za veliki broj coina.

dkbit98 je nedavno napravio listu open source multi currency novcanika Multicoin Open Source Wallets pa baci oko tamo, vjerojatno ces naci nesto sto ti pase.
Nisam ažurirao i dodao listu podržanih kriptovaluta, ali od svih novčanika na toj listi, mislim da OneKey podržava najviše shitcoina za swap.

Za BTC <-> USDT najbolji je Aqua wallet, sa L-BTC i L-USDT na Liquid, tu su niske naknade za transackije.
member
Activity: 99
Merit: 19
https://trustwallet.com

Ako zelis sto manji fee, moja preporuka ti je odradi #ciganKYC shemu na nekom CEX-u ka i ja sta radin i puno drugih.



Ti bi mogao sljedeći bull u zatvoru dočekati.
legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
Trust wallet nije open source.



@freigeist  dkbit98 je nedavno napravio listu open source multi currency novcanika Multicoin Open Source Wallets pa baci oko tamo, vjerojatno ces naci nesto sto ti pase.

full member
Activity: 161
Merit: 143
Otkup USDT
https://trustwallet.com

Ako zelis sto manji fee, moja preporuka ti je odradi #ciganKYC shemu na nekom CEX-u ka i ja sta radin i puno drugih.

hero member
Activity: 1106
Merit: 534
Pozdrav.

Koji bi bio najbolji (noncustodial) novčanik za kupoprodaju bitcoina
tj. u kojemu se može bitcoin zamijeniti za altove i obrnuto?

Ja sam do sad uvijek koristio exodus i atomic wallet samo su
u njima naknade za zamjenu dosta visoke.

Znate li možda koji za neki novčanik koji ima niže naknade ne zahtijeva kyc
da je opensource i da nije bio hakiran Smiley

Hvala + podrav.

Pages:
Jump to: