Pages:
Author

Topic: Koliko je pametno sada uloziti u Ripple? - page 2. (Read 1248 times)

member
Activity: 224
Merit: 12
January 19, 2018, 09:34:49 AM
#74
Mislim da je ripple sasvim ok investicija.

To je tipična fondovska kriptovaluta.

A nemojte misliti da je ovaj snažni rast u prosincu bio slučajnost.

Kao fondovska kriptovaluta na kraju godine kreće pumpanje cijene kako bi se napumpao profit i samim time menadzeri isplatili veće bonuse.

Koja god cijena ripplea bila sada, u prosincu će biti veća.
full member
Activity: 128
Merit: 100
M. PD&S
January 18, 2018, 05:42:57 AM
#73
Ja ga ne diram dok se ne vrati na $3 makar. Zeznuo sam se sto ga nisam prodao na $3.85. Jos je sad sve palo nedaj boze, ali dobro, idemo polako na gore. Smiley
jr. member
Activity: 129
Merit: 1
January 18, 2018, 04:58:03 AM
#72
imam ga ali mi se ne cini da cu tu nesto puno zaraditi.previse je 100milijardi coina
newbie
Activity: 49
Merit: 0
January 14, 2018, 03:02:43 PM
#71
Ripple često raste i pada, osobno mislim da će sigurno rasti i da je isplativa valuta za uložiti..

U zadnja 2 mjeseca cijena je varirala od 0,20 centi do 3 dolara, tako da ova cijena ne zvuči toliko loše..
full member
Activity: 128
Merit: 100
M. PD&S
January 14, 2018, 03:26:14 AM
#70
Iskreno se nadam da ce da skace jos, sa $0.25 je skocio na $3.85 za veoma kratko vreme. Sad je pao dosta, evo $2 je. Mislim da je morao da napravi tu korekciju i da ce za neki mesec da se vrati na 3-3.5 dolara.
newbie
Activity: 15
Merit: 0
January 10, 2018, 08:16:08 PM
#69
ja mislim da mu je ovo bio vrhunac i da vishe nece rasti , mozhda samo na kratrko da se ljudi prime i kupe ga :-)

Ja i dalje mislim da ako Coinbase prihvati ripple da ce cena da mu ode na $5 ali to je to. Ne mozemo da ocekujemo neku cenu od tipa $100 ali 5-10 dolara je realno. Kao sto neki rekose shitcoin, slazem se, ali to ne znaci da cu da propustim priliku da pokusam da zaradim nesto na taj shitcoin.

Ako ripple bude imao vrednost oko 6-7 dolara, biće vredniji od bitcoin-a. Naravno da ne može da poraste preko 10 kada postoji velika količina u opticaju. Napravili su ga tako da ne može imati veću vrednost. Svakako niko ne kupuje npr. 300 ripple-a, nego za 300 dolara (ako razumeš šta hoću da kažem)...
Po meni je njegova maksimalna cena oko 5 dolara.
jr. member
Activity: 38
Merit: 2
January 10, 2018, 11:38:49 AM
#68
nikako nisam za nesto centralizirano, ali valja ulozit u te bankare dok se moze zaradit, zarada je zarada
member
Activity: 75
Merit: 10
January 10, 2018, 08:34:50 AM
#67
Prijatelj je uložio nedavno i zaradio je kad se digao. Mislim da je i dalje dobra ideja.
newbie
Activity: 70
Merit: 0
January 08, 2018, 04:44:20 AM
#66
Ripple je jako dugo stagnirao i recentno je skočio u vrijednosti 8x. Vjerojatno će sada opet malo stagnirati.
Također, ako malo primijenimo matematiku i pogledamo količinu Ripple-a u opticaju i usporedimo to sa vrijednošću ostalih kriptovaluta, on je sada tu negdje koliko prema sadašnjim uvjetima može vrijediti.

Naravno, cijeli market cap će ići gore pa će tako vjerojatno i vrijednosti Ripple-a, ali sve je to mid i long-term. Osobno bih, kada bih išao ulagati u njega, pričekao da zeru padne i kada se nađe neki stabilni support bih uložio kada bi bio blizu njega. Osobno također ne bih nikada ulagao u Ripple jer je cijeli smisao kripto tehnologije bio u tome da se stane na kraj bankarskim špekulacijama. Stoga investirati u nešto za što se zalažu banke po meni nema nikakvog smisla osim zbog osobne koristi.

Jako se slazem stobom. Gde ima banaka tamo samo za njih ce biti dobro...nazalost. Tako da moj savet je da se ulaze u drugi koin.
full member
Activity: 128
Merit: 100
M. PD&S
January 08, 2018, 04:25:00 AM
#65
ja mislim da mu je ovo bio vrhunac i da vishe nece rasti , mozhda samo na kratrko da se ljudi prime i kupe ga :-)

Ja i dalje mislim da ako Coinbase prihvati ripple da ce cena da mu ode na $5 ali to je to. Ne mozemo da ocekujemo neku cenu od tipa $100 ali 5-10 dolara je realno. Kao sto neki rekose shitcoin, slazem se, ali to ne znaci da cu da propustim priliku da pokusam da zaradim nesto na taj shitcoin.
full member
Activity: 238
Merit: 106
January 08, 2018, 03:26:34 AM
#64
ja mislim da mu je ovo bio vrhunac i da vishe nece rasti , mozhda samo na kratrko da se ljudi prime i kupe ga :-)
newbie
Activity: 15
Merit: 0
January 07, 2018, 06:06:24 PM
#63
Nazalost ja sam prodao kod 2.62 Smiley Ali nikad se ne zna.

Na binance se vraćao na tu vrednost ovih dana...

Možemo samo da nagađamo. Prekretnica će biti u martu kada vidimo da li su ostvarene najave... Imaju jak marketing, naravno da su mišljenja podeljena, ali poenta je da se o njemu najviše priča. Ja nisam uložila previše, najviše imam u ETH. Ali ne bih ni da prodajem XRP. Za sada čuvam, pa ćemo videti šta će biti...
newbie
Activity: 14
Merit: 0
January 07, 2018, 07:42:02 AM
#62
Mislim da ce narasti kroz godinu dvije,ja sam ulozio nesto malo tek toliko da imam
full member
Activity: 322
Merit: 141
January 06, 2018, 05:00:46 PM
#61
Ripple je jako dugo stagnirao i recentno je skočio u vrijednosti 8x. Vjerojatno će sada opet malo stagnirati.
Također, ako malo primijenimo matematiku i pogledamo količinu Ripple-a u opticaju i usporedimo to sa vrijednošću ostalih kriptovaluta, on je sada tu negdje koliko prema sadašnjim uvjetima može vrijediti.

Naravno, cijeli market cap će ići gore pa će tako vjerojatno i vrijednosti Ripple-a, ali sve je to mid i long-term. Osobno bih, kada bih išao ulagati u njega, pričekao da zeru padne i kada se nađe neki stabilni support bih uložio kada bi bio blizu njega. Osobno također ne bih nikada ulagao u Ripple jer je cijeli smisao kripto tehnologije bio u tome da se stane na kraj bankarskim špekulacijama. Stoga investirati u nešto za što se zalažu banke po meni nema nikakvog smisla osim zbog osobne koristi.
legendary
Activity: 2436
Merit: 1215
January 06, 2018, 04:37:31 PM
#60
ja sam ga kupio na 1$ i prodao cim je prebacio dvojku, sad zelim ponovo da ulozim u ripple al nikkako mi se ne da...

mislim da moze da ide preko 10$

Ja mislim da nema šanse da Ripple dođe na $10. Barem ne u neko skorije vrijeme. Pa to bi značilo za trećinu veći market cap od BTC-a, a ipak se zna tko je kralj kripto svijeta. Istina, može i BTC porasti (što vjerojatno i bude) čime će porasti i njegov market cap...
legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
January 06, 2018, 03:37:43 PM
#59
Što je ovo pa ovo sve sami newbie accounti po forumu hvale ripple na sva usta.
Ripple (XRP) je jedan od rijetkih tokens koji imaju vaznu svrhu i veliki smisao.
Bankarski coin može imati samo jednu svrhu, a ti ovo protumači kako hoćeš.
Koristi se za jako brze i jako jeftine bankovne transakcije ogromnih kolicina novca. Svjetske banke ga vec koriste (American Express im je dao najvecu podrsku) i samo je pitanje dana kada ce biti dodat za trading na Coinbase (Coinbase je jako selektivan, ne uzima svasta a ima ogroman broj korisnika).
Profulao si smisao crypto valuta.
Uživat ću kad vidim da je ovaj bankarski shitcoin potonuo
Imaš pivu od mene  Smiley
newbie
Activity: 84
Merit: 0
January 06, 2018, 01:08:49 PM
#58
ja sam ga kupio na 1$ i prodao cim je prebacio dvojku, sad zelim ponovo da ulozim u ripple al nikkako mi se ne da...

mislim da moze da ide preko 10$
jr. member
Activity: 60
Merit: 6
January 06, 2018, 03:35:29 AM
#57
Projekat koji Ripple promovise je u suprotnosti svemu onome sto se sa BTC i decantrilazicijom pokusava postici.
Misilm da je rizicno sada uci u njega ali je on svakako bio odlicna prilika za mnoge da lepo zarade na njemu.
member
Activity: 210
Merit: 10
January 05, 2018, 09:02:26 PM
#56
Uživat ću kad vidim da je ovaj bankarski shitcoin potonuo
full member
Activity: 128
Merit: 100
M. PD&S
January 05, 2018, 11:01:04 AM
#55
Ja sam razmisljao da ga prodam na $3.85 na Cexu i sada vidim da mu je cena $2.9. Neka ga jos malo, mozda sam cekao previse ali sad je kasno. Ipak mislim da ako ga uvede Coinbase da ce cena da mu ide makar na $5, to je jedno veliko AKO.
Pages:
Jump to: