Pages:
Author

Topic: Koliko nas ima? - page 10. (Read 37417 times)

newbie
Activity: 40
Merit: 0
October 31, 2017, 01:50:51 AM
Pozdrav ljudi, novi sam član sam na forumu, pa da se predstavim...

U cijelu pricu oko kriptovaluta sam usao tek prije par dana kupovinom bitcoina na bakomatu u Zagrebu.

Trenutno ne planiram minati, nego naučiti nešto više o kriptovalutama.

Trenutno mi je cilj mi je na forumu naći neki jeftiniji način kupovine bitcoina, jer su na bankomatu naknade cca 10%, pa bih bio zahvalan ako netko ima kakav prijedlog.

To je sve za sada, lijep pozdrav svima!

Dobrodošao. Smiley

Ja primjerice kupujem preko Bitstampa, preko deviznog računa uplatim tamo (što mi je sitan trošak od 30kn za SEPA transfer), a fee za kupnju BTC-a je tamo 0.25%.

Imaš i ovdje u podforumu "Trgovina" mogućnost da se dogovoriš čak i bez ikakve provizije, ili barem za puno manje od 10%.
sr. member
Activity: 1491
Merit: 320
🐪 https://freebitco.in/?r=38535612
October 30, 2017, 03:22:05 PM
Pozdrav ljudi, novi sam član sam na forumu, pa da se predstavim...

U cijelu pricu oko kriptovaluta sam usao tek prije par dana kupovinom bitcoina na bakomatu u Zagrebu.

Trenutno ne planiram minati, nego naučiti nešto više o kriptovalutama.

Trenutno mi je cilj mi je na forumu naći neki jeftiniji način kupovine bitcoina, jer su na bankomatu naknade cca 10%, pa bih bio zahvalan ako netko ima kakav prijedlog.

To je sve za sada, lijep pozdrav svima!
full member
Activity: 602
Merit: 100
October 29, 2017, 05:59:58 AM
Za zimovanje sam ovde ulovio po koji token, al za letovanje se moram još malo potruditi  Grin
Ha ha ha! U pravu si Smiley
newbie
Activity: 52
Merit: 0
October 28, 2017, 11:51:54 PM
Za zimovanje sam ovde ulovio po koji token, al za letovanje se moram još malo potruditi  Grin
member
Activity: 512
Merit: 10
October 28, 2017, 08:30:49 PM
Ima nas koliko i ptica koji lete prema jug na zimovanje.
newbie
Activity: 49
Merit: 0
October 28, 2017, 05:00:03 PM
Eh to sad vec i ptice na grani izgleda znaju  Grin
full member
Activity: 602
Merit: 100
October 28, 2017, 10:43:57 AM
Bolje staviti pare u rigove nego u banku  Wink
member
Activity: 448
Merit: 12
October 28, 2017, 06:05:56 AM
Pozdrav iz Budimpešta ! Smiley
member
Activity: 148
Merit: 10
October 27, 2017, 05:31:26 PM
Sve mnogo zavisi od bitkoina, jer on je perijanica koja gura reklamu za sve ostale koine.
Izgleda je krenuo u nerealan pump pa ce biti malo i pucanja balona uskoro, bar se meni tako cini.


Da, to stoji, ali neće to zauvijek biti tako, kad se "iskažu" i ostali coin-i BTC više neće biti toliko relevantan.
Sad će poslije fork-a ići korekcija i onda će ostali coin-i rasti i to jako.

Mislim da si tu u potpunosti u pravu, al moze to dosta da potraje.
Bitkoinu je cesto pucao balon al nesto ne posustaje on. Uzduva se pa se duva jos vise, prosto neverovatno.
Previse je to jaka valuta da bi jako oscilovala,pogotovo na dole, kao ostali "novonastali" coinsi. Slazem se sa tobom.
Trajace jos sigurno pola decenije  Smiley

Jaka je sada, ali kao što možemo svi primjetiti i mainstream mediji i svi ostali sve češće objavljuju o Bitcoinu, ICO-ovima i ostalima. Tako da se jako brzo to sve počelo širiti i sve više ljudi upoznaje to, tako da neće sigurno toliko dugo Bitcoin biti jak. Jer ako ga pogledamo nasuprot svih ostalih "manjih" jako je loša tehnologija itd. Tako da samo je pitanje vremena kad će većina ljudi to skužiti i prebaciti novce iz Bitcoina u druge coine.
newbie
Activity: 27
Merit: 0
October 27, 2017, 04:42:53 AM
Evo bas danas sam slucajno saznala da se jos dvoje komsija greju na isti nacin kao i mi. :-)
full member
Activity: 560
Merit: 100
October 25, 2017, 07:00:47 AM
Sve mnogo zavisi od bitkoina, jer on je perijanica koja gura reklamu za sve ostale koine.
Izgleda je krenuo u nerealan pump pa ce biti malo i pucanja balona uskoro, bar se meni tako cini.


Da, to stoji, ali neće to zauvijek biti tako, kad se "iskažu" i ostali coin-i BTC više neće biti toliko relevantan.
Sad će poslije fork-a ići korekcija i onda će ostali coin-i rasti i to jako.

Mislim da si tu u potpunosti u pravu, al moze to dosta da potraje.
Bitkoinu je cesto pucao balon al nesto ne posustaje on. Uzduva se pa se duva jos vise, prosto neverovatno.
Previse je to jaka valuta da bi jako oscilovala,pogotovo na dole, kao ostali "novonastali" coinsi. Slazem se sa tobom.
Trajace jos sigurno pola decenije  Smiley
newbie
Activity: 2
Merit: 0
October 23, 2017, 05:57:17 AM
Evo pozdrav i iz Karlovca, moj prvi post ovdje, ali pratim ovu scenu od pocetka 7. mjeseca ove godine. Naravno da sam zakasnio na vlakić, jer dok sam ulozio nesto sve je palo vs BTC. Citava ova burza kriptovaluta poslije 8. mjeseca sluzi samo kao support BTC-u. Nema novih ulagaca, vec se pretacu investicije iz altcoina u BTC, od 1000 coina mozda njih par je rasla cijena vs BTC. Uvidio sam da nista od daytradinga, pa bi se za svoj UBI (universal basic income) morao sam pobrinuti (opcenito smatram da drzava ne bi trebala davat nikakav UBI, vec bi mogla samo omoguciti za odredjene platforme poput steemita i ovog foruma, a ima ih sigurno josh, omoguci da se ne placa porez kada se jednom prebaci to u fiat novac, jer UBI je smrt za socijalnu drzavu, ne mozemo imati socijalnu drzavu i UBI istovremeno, pogotovo kad su sve drzave u velikim dugovima). Za sada sam nasao samo 2 platforme koje bi mi to omogucile, ovaj forum i steemit, samo ce mi trebat malo vise znanja i puno vise vremena da proucim i naucim ispravan gramatički engleski, te sigurno ima josh platformi i sistema poput ova dva gdje bi se moglo zaraditi tokena za neku prosjecnu hrvatsku placu  Smiley (nakon nekog vremena, ne odmah, pa ni u igrama se ne pocinje od levela 70  Tongue ). Rudarenje me nekako ne interesira, ako se dnevno moze "okrenuti" 2-3 dolara, ne isplati se unistavat masinu za tako nesto Smiley, mada cu i to prouciti za određene altcoine, samo reda radi, da vidim koliko se stvarno dnevno mozhe "zaraditi" na tome (i7 4770 i ATI RX 480 8GB).
Evo dosta za prvi post, nadam se da ce ih biti jos Smiley.
newbie
Activity: 26
Merit: 0
October 23, 2017, 03:58:15 AM
Dali neko zna kako se moze brojcano pogledati koliko nas tacno ima u hrvatskoj sekciji?

Dali ima netko u Daruvaru, ili okolici,da se možemo družiti i podjeliti iskustva?
newbie
Activity: 20
Merit: 0
October 22, 2017, 11:15:58 AM
Dali neko zna kako se moze brojcano pogledati koliko nas tacno ima u hrvatskoj sekciji?
full member
Activity: 126
Merit: 100
October 21, 2017, 03:02:54 PM
Sve mnogo zavisi od bitkoina, jer on je perijanica koja gura reklamu za sve ostale koine.
Izgleda je krenuo u nerealan pump pa ce biti malo i pucanja balona uskoro, bar se meni tako cini.


Da, to stoji, ali neće to zauvijek biti tako, kad se "iskažu" i ostali coin-i BTC više neće biti toliko relevantan.
Sad će poslije fork-a ići korekcija i onda će ostali coin-i rasti i to jako.

Mislim da si tu u potpunosti u pravu, al moze to dosta da potraje.
Bitkoinu je cesto pucao balon al nesto ne posustaje on. Uzduva se pa se duva jos vise, prosto neverovatno.
member
Activity: 148
Merit: 10
October 21, 2017, 05:04:28 AM
Sve mnogo zavisi od bitkoina, jer on je perijanica koja gura reklamu za sve ostale koine.
Izgleda je krenuo u nerealan pump pa ce biti malo i pucanja balona uskoro, bar se meni tako cini.


Da, to stoji, ali neće to zauvijek biti tako, kad se "iskažu" i ostali coin-i BTC više neće biti toliko relevantan.
Sad će poslije fork-a ići korekcija i onda će ostali coin-i rasti i to jako.
full member
Activity: 126
Merit: 100
October 21, 2017, 04:57:56 AM
Sve mnogo zavisi od bitkoina, jer on je perijanica koja gura reklamu za sve ostale koine.
Izgleda je krenuo u nerealan pump pa ce biti malo i pucanja balona uskoro, bar se meni tako cini.
member
Activity: 148
Merit: 10
October 21, 2017, 04:11:40 AM
Bome nas ima dosta, samo nek kriptovalute nastave idućih godina fino rasti da obrnemo velike pare  Wink
newbie
Activity: 59
Merit: 0
October 20, 2017, 04:02:54 PM
Ja sam iznenadjena, stvarno nas ima dosta, od tinejdzera pa do penzionera. Pogotovo za penzionere, rudarenje je postao lep hobi. Jos ako to rade iz ljubavi i znatizelje da bi nesto novo naucili,  rezultati su samo pozitivni.
newbie
Activity: 27
Merit: 0
October 16, 2017, 06:28:04 PM
Ima mnogo minera, svuda oko nas, samo je pitanje da li to pricaju javno ili drze u tajnosti. :-)
Pages:
Jump to: