Pages:
Author

Topic: Komedi programı Tolgshow’da TRON rüzgarı - page 2. (Read 1517 times)

sr. member
Activity: 798
Merit: 277
September 13, 2018, 05:59:17 AM
Adam güldürdüğü kadar da en azından "ulan bu da ne ola ki" diye bir düşündürmüştür kesinlikle...
Akıllı adam, helal olsun. İzledim tekrarını... Bu adam da kesin bu işlerin içerisinde Smiley
jr. member
Activity: 448
Merit: 2
September 13, 2018, 05:21:25 AM
hahahha tolgaya sarpa ya da yönetmene birileri tron aldırmış belli ki. Tolga zeki adam eğer kendi yapmışsa yatırım ben de alırım hemen tron.
member
Activity: 476
Merit: 31
Tolga çevik bu konularda epey  ilgili sanırım  kendi programında dahi buna yer verdiğine göre biraz onunda yatırımı var sanırım  Cheesy
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
"Rüzgar" mı? Bi cümle içinde "bitcoin ve tron" geçmiş nerde rüzgar? Popüler habercilik genlerimize işlemiş...................
full member
Activity: 770
Merit: 103
çok güldüm. tronun nasıl bir bomba olduğu artık Türk medyası ve televizyon camiası tarfından da öğrenilmiş oldu Smiley ne diyelim darısı waves in başına. onunla ilgili de bir kaç laf sokarlarda insanları bilinçlendirirler umarım
full member
Activity: 490
Merit: 100
Bu tarz mecralarda daha sıkça bunları görmek hemde espriyle beraber gayet güzel başka programlarda da böyle bahsedilse çok güzel olur ama geçen seneye göre çokça insana yayıldı bu piyasa çoğu insan biliyor artık.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Popüler televizyon kanallarında popüler izleme oranlarına sahip televizyon programlarında halka derli toplu mesaj vermek gerekli. Tolgashow baştan aşağı alt kültür parodisi sunan bilgi sunmayan vasat program.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
Belli ki ekip ne var ne yok Tron’a basmış Grin İşin şakası bir yana, böyle esprili keyifli yaklaşımlar olması kripto açısından çok iyi bence. Ha tron’a sıra gelene kadar bahsi geçecek farklı şeyler olabilirdi ama sorun değil. Farkındalık artıyor her geçen gün.
full member
Activity: 223
Doğrudur Tron Bitcoinin amcasının oğlu. İzleyince çok güldüm, Tolga show beğenerek izlediğim programlardan biri. Ana akım medya pompalaması tüm dünyada fiyatların iyileşmesi için önem arzeder.
newbie
Activity: 81
Merit: 0
bağıra bağıra bitcoin diye bir şey var araştırın desen kimsenin umurunda olmaz. ama bu şekilde ince detaylara saklanmış şeyler daha fazla dikkat çeker. yani inş.
full member
Activity: 532
Valla piskopat gibi trona gönül verenler için iyi bir alay konusu olmuş. Türkiyede 2. bir ripple vakası gibiydi belki akıllanmıştır bu insanlar  Grin
member
Activity: 518
Merit: 10
Tolgshow'u bende izledim. Hatta çok şaşırdım demek ki Bitcoinin amcasının oğlu. Bitcoin nedir diye sormamış onu bile hala bilmeyenler var çünkü.
jr. member
Activity: 560
Merit: 1
tron için gereksiz abartılı ve komedi ile alakası olmayan bir yorum, tron bence  hype hakedecek kadar iyi bır proje değil. Onun yerine ethereum falan deseydi daha makbul olurdu

Ağustos ayında en fazla yapmış proje Tron, Justin gerçekten işinin hakkını veriyor, yeni boğa döneminde eos ile birlikte gen sağlam bir yükseliş bekliyorum tron'dan.
member
Activity: 268
Merit: 12
tolga çevik daha önce de bitcoin ile ilgili mizah yapmıştı. sanırım kendide biraz hakim piyasaya Smiley
member
Activity: 378
Merit: 11
tron için gereksiz abartılı ve komedi ile alakası olmayan bir yorum, tron bence  hype hakedecek kadar iyi bır proje değil. Onun yerine ethereum falan deseydi daha makbul olurdu
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
Türk toplumunun kriptoyu keşfedip ne büyük nimet olduğunu anlaması gerekiyor türkiyenin gelişimi için gerçekten önemli bir konu olduğunu düşünüyorum ancak merkez bankasının videosu beni üzdü Sad
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
Bana çok garip olan şey gittikçe Türklerin cryptoya daha çok yatırım yapması ve yeni kişilerin katılması.Dolar artışıyla ve btc artışıyla herkes karda şu sıralar umarım böyle devam eder ve güzel bir gelir olarak ülkemize destek olur.
full member
Activity: 448
Merit: 107
Artık neredeyse kripto paraları bilmeyen yok. Bu güzel gelişme fakat kripto paraları topluma entegre edebilmek büyük bir zorluk.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
türk showmen inin kripto külliyatı zaten anca tron a kadar oluyor. gerçi muhtemelen onada başkası söylemiştir tron bildiğide yoktur. umarım bun dan duyup kredikartına takla attırıp tron a yatıran olmaz.
jr. member
Activity: 392
Merit: 4
Komedi programı olarak sadece Tolgshow izliyorum.Doğaçlama konuşarak insanı güldürmeyi başarıyor.TRONA dikkat çekmeside baya komikti  Smiley
Pages:
Jump to: