Pages:
Author

Topic: Konačno se i Hrvatska priključuje svjetskim trendovima - page 2. (Read 2469 times)

full member
Activity: 588
Merit: 103
Izgleda da su Slovenci najdalje otisli po tom pitanju. Cak imaju i BTC trzni centar Grin Slucajno im se poklopilo da popularni trzni centar ima popularnu skracenicu u imenu, ali su odlucili da to maksimalno iskoriste i probace da obezbede placanje Bitcoinom u celom trznom centru. Ponegde vec moze da se plati.
newbie
Activity: 68
Merit: 0
to znaci da se nije još u hrvatskoj formirala dovoljno ozbiljna ekipa koja bi ostalom puku priblizila kriptosvijet..
pomalo sam ljubomoran na naše susjede srbiju , di se koliko sam primjetio puno vise vodi brige da bi javnosti priblizili svijet kriptovaluta.. :/


Ne samo srbi od susjeda, nego i slovenci... Svi nas daleko šišaju haha
newbie
Activity: 52
Merit: 0
to znaci da se nije još u hrvatskoj formirala dovoljno ozbiljna ekipa koja bi ostalom puku priblizila kriptosvijet..
pomalo sam ljubomoran na naše susjede srbiju , di se koliko sam primjetio puno vise vodi brige da bi javnosti priblizili svijet kriptovaluta.. :/
member
Activity: 102
Merit: 19
Bilo je tih seminara, kolko se sjecam zadnji za koji sam cuo je odrzao Prpić koji se kleo u bitcoin kao vitez u kralja, čak je I na tv-u govorio da padne btc na jedan dolar da bi ga kupovao, a onda je stisla zima, stigo prosinac I januar u kriptu pa je na sva zvona objavio na drustvenim mrezama da iz btc-a bjezi (s jednim djelom) u eth.  Nakon toga je imao neki seminar di je raji pokupio paru I prodao praznu slamu.
newbie
Activity: 52
Merit: 0
za početak, ne vidim da se kod nas baš oglašavaju neki seminari vezani uz kriptovalute i da ih ima uopće..  pošto sam dosta novi ali jako uvjeren u budućnost kriptovaluta, volio bih se puno bolje upoznati sa cijelim sustavom, a vjerujem da su konferencije o tom svijetu najbolji način da se mnoge ljude uopće i uvjeri u stvarnost kriptovaluta...pa sa godinama napokon i zamijeniti novac kakav znamo.. Cheesy
jr. member
Activity: 60
Merit: 3
Ideemo dobra stvar
hero member
Activity: 616
Merit: 500
1BkEzspSxp2zzHiZTtUZJ6TjEb1hERFdRr
Ja bih radije da udare neke pozitivne vijesti o Bitcoinu u Hrvatskoj, ali i ovo je donekle ok po meni. Čim se više prašine digne, prije će se i Hrvatska Bitkoinizirati. Turistička smo zemlja, mogli bi i mi i Bitcoin imati nešto od toga.
hero member
Activity: 812
Merit: 587
Space Lord
Eto prilike!
Pa taj ransomware je zbilja old-news. Skužiš koliko Hrvatska zaostaje Cheesy
Al bolje da zaostaje nego da uopće ne prati.
hero member
Activity: 616
Merit: 500
1BkEzspSxp2zzHiZTtUZJ6TjEb1hERFdRr
Evo malo neka se i u nas zaostalih Rvata govori o najmodernijim haj-teč tehnologijama. Eto cijelu industriju otmica možemo unaprijediti pomoću Bitcoina kao i suvremene zapadne demokracije i istočni totalitarizmi. Šta kažete, idemo u bizniss?

http://www.vecernji.hr/hrvatska/hakeri-udrugama-i-tvrtkama-kodiraju-sadrzaje-na-racunalima-i-traze-otkupninu-1035649
Pages:
Jump to: