Pages:
Author

Topic: [Konkurs] Wytypuj cenę BTC <EDYCJA III> na koniec I kwartału 2021 ! - page 2. (Read 562 times)

member
Activity: 963
Merit: 57


Widzę, że na drugim i trzecim miejscu idziemy łeb w łeb od jakiegoś czasu i ciągle jest szansa na wskoczenie nawet na podium jako zwycięzca.

Oczywiście życzę wszystkim wygranej i jestem prawie pewien, że BTC zaskoczy nas jeszcze i zobaczymy zupełną zmianę w rankingu  Wink.



Moim zdaniem każdy ma jeszcze szansę. Zbliża się pamiętny 12 marca, może tym razem znowu będzie -40 % w jeden dzień Grin Grin
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


Widzę, że na drugim i trzecim miejscu idziemy łeb w łeb od jakiegoś czasu i ciągle jest szansa na wskoczenie nawet na podium jako zwycięzca.

Oczywiście życzę wszystkim wygranej i jestem prawie pewien, że BTC zaskoczy nas jeszcze i zobaczymy zupełną zmianę w rankingu  Wink.

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
@Narrenturm: dodany,
BTW; Proszę bardzo, oto najnowsza aktualizacja wyników:
newbie
Activity: 8
Merit: 0
troche pozno ale to przez to, ze dopiero ogarniam BTC Smiley

Moj strzal:

55 746 USD

Smiley
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
No niestety dałem się wyleszczyc, bo ta korekta wydała mi się o kilka % zbyt powazna niz taka standardowa, zdrowa korekta; do tego trafilem na jakieś przeslanki, ktore potem okazaly sie byc przesadzone no i stalo sie :p
Na szczęście nie zdazylem pozamykac pozycji przed zjazdem i trzymalem sie zasady, ze jak juz zjechalo o tyle % to lepiej poczekać na odbicie niz sprzedawac z dużą strata :p
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
Bycie niedźwiedziem nie popłaca podczas bańki. Cheesy

Dlatego w tej edycji konkursu dałem bardziej optymistyczną liczbę, ale bez korekty przy tym tempie znowu mnie cygan permabull przebije.

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Bo się zaraz obrażę i nie będę wrzucał aktualizacji aż do samego końca :p
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
jesteśmy teraz w połowie tego okresu, a cena BTC przekroczyła już granicę 50k USD Grin
na dzień dzisiejszy pierwsze 3 miejsca byłyby obsadzone w następujący sposób:

Airbuxf
lokas0506
malevolent

ostatnie miejsce zajmuje obecnie nasz gospodarz loterii, adamvp Wink
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
wygląda bardzo dobrze - let the games begin Grin Cool
życze wszystkim uczestnikom powodzenia
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
czy tym razem będzie tez przegląd wszystkich uczestników z ich prognozami? Smiley
nie.

żartowałem ;p

Proszę bardzo:



Sprawdźcie czy wszystko się zgadza, dajcie znać jakby co Smiley
member
Activity: 373
Merit: 37
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
czy tym razem będzie tez przegląd wszystkich uczestników z ich prognozami? Smiley
newbie
Activity: 2
Merit: 0
u mnie dalej mocno bycze nastawienie: $73 326,23
Może i myślenie życzeniowe ale jak się nie wierzy to się nie spełnia marzeń Tongue
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
w pierwszej kolejności pomyślałem, że wrzuciłem jakiś wycinek wykresu coinmarketcap.. dopiero po chwili się zorientowałem, że to wykres z google trends;
wpisujac "buy bitcoin" wyszlo mi cos takiego:


A jakiego kierunku ceny spodziewasz sie po zmianach tej dynamiki?
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
No wlasnie, i przydalby sie jakis realista zeby wzial udzial w konkursie, bo ja znowu bede ostatni, a przecież ile mozna :p


Hmm realista? Smiley Realista raczej by trafiał z typami:). Moim zdaniem większość ma się za realistę i własnie, jako realista XD, widzę ciebie jako skrajnego pesymistę (odczywiście w temacie predykcji ceny bitcoina), bo edycji konkursu było wiele (3 twoje za bitcoiny i 2 moje za merity) i zawsze obstawiałeś duuużo poniżej ceny końcowej i przewazniej najniżej ze wszystkich.
Moim zdaniem popełniasz ten błąd w analizach, że ustalasz pewien punkt docelowy (16k to dobra predykcja, solidne wspracie, przy założeniu, że właśnie pękła bańka), ale zapominasz, że do końca konkursu jest 2.5 miesiąca, a "tak silny byk nie umiera od pierwszego ciosu szpadą torreadora". 16k jest możliwe jako flash crash lub po roku rynku niedźwiedzia albo skranie pesymistycznych wydarzeniach o skali, którą trudno mi jest sobie wyobrazić. Moim zdaniem odreagowanie jest jak najbardziej możliwe, jednak nie jest to koniec bańki a końca bańki nie należałoby wypatrywać analizując wykres cenowy. Z tego już dawno nic nie da się wyczytać i nie porusza się on technicznie a emocjonalnie. Moim zdaniem pora na patrzenie na ten wykres:



I dopiero po nowym ATH tutaj zastanawiać się nad dalszym zasięgiem ruchu.
member
Activity: 963
Merit: 57
Ja obstawiam 23450.78$, ciężko mi to uzasadnić ale ma to związek z poprzednią bańką.
Dodatkowo ode mnie 20$ w btc dla zwycięzcy.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
No wlasnie, i przydalby sie jakis realista zeby wzial udzial w konkursie, bo ja znowu bede ostatni, a przecież ile mozna :p
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
wciąż brakuje Flangler, lokas0506 i poptok1, którzy brali udział w edycji drugiej lub chcieli wziąć udział, ale było juź za późno - to wasza nowa szansa na udział! Smiley
im więcej uczestników, tym więcej zabawy będzie Wink Grin Cool🍻
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
copper member
Activity: 129
Merit: 7
stawiam że powinno to być 34845,22 $
Pages:
Jump to: