Pages:
Author

Topic: [Konkurs]Wytypuj cenę BTC <EDYCJA II> na koniec roku. Termin zgloszen minal :( - page 3. (Read 729 times)

legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
Obojętne mi, jak pozostałym nie przeszkadza, to OK, pod warunkiem że punkty za czas będą odpowiednio odjęte.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Ja obstawiam 15 177.
Teoretycznie jest juz po terminie regulaminowym, moge Cie dodać tylko i wylacznie, jesli pozostali uczestnicy sie zgodza.
member
Activity: 963
Merit: 57
Ja obstawiam 15 177.
PS. zapomniałem uzasadnienia, wychwiciłem ogromny kiln żniżkujący na btc stąd takie przypuszczenia.
member
Activity: 373
Merit: 37
Media tworzą co im ślina na język przyniesie byle wyrobić normę. Kto uczestniczył w signature to wie że post nie może być krótki.

BTC ... no bujać się będzie w tych okolicach czas jakiś ... Potem w Górę  miedzy 160 - 260 k  (s2f) może więcej jak świat zwariuje bo przez PayPala już nie tylko w USA można BTC $$$
shit coiny się schowają  a przy BTC ATH wszyscy o mój boże jaki ten shit coin tani wszyscy pompować nowe bezwartościowe shitcoiny ( jest stable coin ... ok emisja akcji i innych aktywów na DLT blockchajnie)

ETH 2.0 !!!


(Może nowy thread co nie jest shitcoinem i dlaczego)

Obstawiam 14 100
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Gdybym teraz typował to może inną bym wartość dał, ale trochę szkoda straty punktów za czas. Liczyłem na trochę większe załamanie ceny, przed powrotem do mojego typu, ale później.

Jak ktoś chce to można sobie to tłumaczyć ten spadek wydatkami związanymi z czarnym piątkiem. Tongue

Moim zdaniem to jeszcze nie koniec. W najlepszym wypadku będziemy mieli 1-2 miesięcy walki z 19000 ale bardziej prawdopodobna jest dalsza korekta, bo nie prędko inwestorzy odważa się atakować ten poziom ponownie po urwaniu o ponad 10% w dobę. Obstawiam, że czeka nas jeszcze druga fala spadkowa i dopiero na dole rozstrzygną sie dalsze losy.

Coś w tym stylu, jakbym miał wywróżyć coś ze szklanej kuli:



Tymczasem moja poprzednia przepowiednia:

A media, szerząc zidiocenie, co zwykły praktykować, przypiszą spadek wyprzedażą przedświąteczną, by kupić prezenty i zorganizować święta XD Drugą stroną medalu przyjmą media, które jak zawsze zaczną wieszczyć śmierć bitcoina ... no końcówka roku moim zdaniem będzie zabawna.

https://coinmarketcap.com/fr/headlines/news/peter-schiff-calls-for-bitcoins-doom-again-with-new-kyc-regulations/

https://bitcoin.pl/brian-armstrong-poroponowane-regulacje-moga-zabic-kryptowaluty/

jest tego więcej Smiley
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
Czy wszyscy podtrzymują swoje typy?
Przypomniam, że regulamin przewiduje możliowść ich zmiany Wink

Gdybym teraz typował to może inną bym wartość dał, ale trochę szkoda straty punktów za czas. Liczyłem na trochę większe załamanie ceny, przed powrotem do mojego typu, ale później.

Jak ktoś chce to można sobie to tłumaczyć ten spadek wydatkami związanymi z czarnym piątkiem. Tongue
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
jestem pewien, że każdy z was chce, żebym tym razem ja wygrał tegoroczny konkurs Grin Grin Wink
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Takie małe porównanie. Chciałem zobaczyć jak zmieniły sie nasze nastroje po 17 miesiącach. Oba konkursy są bardzo podobne bo poprzedni zorganizowany został po pompie z 3600 na 8800 (+140%) a obecny po pompie z 10000 na 18000 (+80%). Tak więc do konkretów:


Jak widać organizator konkursu jak był naszym naczelnym niedźwiedziem tak nim pozostał, choć już troszkę łagodniejszym Smiley wwzsocki i cygan z super byków na umiarkowanych byków, malevolent z umiarkowanego byka na   misia uszatka, a ja bez zmian mimo 17 miesięcy bez przerwy na rynku.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Na chwilę obecną klasyfikacja konkursu przedstawia się następująco:

Czy wszyscy podtrzymują swoje typy?
Przypomniam, że regulamin przewiduje możliowść ich zmiany Wink
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Wiesz raczej mi chodzi o to, ze takie wskazniki jakie aktualnie mamy sa typowe dla koncowej fazy cyklu.
Wiec ja myślę ze szczyt będzie do polowy grudnia.
A co będzie potem.. czy to bedzie szybkie odbicie od dolka czy znowu zbieranie szczatek przez kilka lat no to nie amm pojecia...
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
jesli chodzi o ten Crypto Fear and Greed Index to tylko raz byl na podobnym poziomie dotad.. i wtedy.. cena BTC wzrosla kilkukrotnie (!) - generalnie to moze wskazywac na koncowy etap banki, czyli taki najdynamiczniejszy.
tylko teraz pytanie ile jeszcze ta banka potrwa - kilka dni czy kilka tygodni..

moze tez jeszcze kilka miesiecy... nikt niewie Grin
w sumie popcornu do teraz jeszcze nie brak i to w czasie pandemi covid-19 Cheesy
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
jesli chodzi o ten Crypto Fear and Greed Index to tylko raz byl na podobnym poziomie dotad.. i wtedy.. cena BTC wzrosla kilkukrotnie (!) - generalnie to moze wskazywac na koncowy etap banki, czyli taki najdynamiczniejszy.
tylko teraz pytanie ile jeszcze ta banka potrwa - kilka dni czy kilka tygodni..
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Witajcie i klękajcie bo przyszedł własnie własciciel pasa mistrzoskiego z poprzedniego konkursu Smiley

To ja polece skrajnie ... obstawiam 15 520.16 $. Moim zdaniem lada dzień, dwa udeży nas czerwone dildo i to takie, że ludziom kapcie spadną.

Obstawiam gdzies taki scenariusz, może nawet przebicie zielonej lini druga falą spadkową, no a potem dalsze wzrosty.




+76% w 45 dni ... +391% w 253 dni... Chciwość na maksa. Jak tu można obstawiać dalszą pompę. Wszystko wskazuje na solidne odreagowanie. Ale oczywiście wszystko możliwe, szczytu bańki nikt nie przewidzi, a tu zdecydowanie mówimy o mini bańce.

A media, szerząc zidiocenie, co zwykły praktykować, przypiszą spadek wyprzedażą przedświąteczną, by kupić prezenty i zorganizować święta XD Drugą stroną medalu przyjmą media, które jak zawsze zaczną wieszczyć śmierć bitcoina ... no końcówka roku moim zdaniem będzie zabawna.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
moja prognoza wynosi 25.125,75 USD za 1BTC
myślę, że do końca roku będziemy nadal obserwować stały wzrost kursu. jednak małe dumpy nie będą w stanie zapobiec dalszego wzrostó kursu BTC Wink
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Oboje podaliście z mniejszą dokładnością.

Powiem szczerze i bez bicia, że ja nawet nie czytałem regulaminu ani OP, tytuł mi wystarczył Cheesy

Ale rację masz i zaraz poprawię  Wink
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
Obstawiam $16666,66. Liczę na dalsze wzrosty, a potem korektę gdzieś do tego poziomu.

P.S.
Quote
Typujemy z dokładnością do 2 miejsc po przecinku.

Oboje podaliście z mniejszą dokładnością.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
A jakies  uzasadnianie haha?
 Czekam na kolejne typy!
Ja moze zapodam, umiarkowanie pesymistycznie 12222 usd ha! (Myślę, ze w najlepszym razie bedzie korekta, która gdzies na tych poziomach sie powinna zatrzymać )
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Moja predykcja to 20,000.00$ oczywiście  Wink Cheesy


A jakies  uzasadnianie haha?...
Ja od tak dawna powtarzam, że BTC będzie na 20K USD, na koniec 2020 roku, więc myślałem, że to oczywiste  Wink Cheesy.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Generalnie zasady takie jak w poprzedniej edycji [
https://bitcointalksearch.org/topic/konkurs-wytypuj-cen-btc-na-koniec-iii-kwartau-2019-5154652]
, poza kilkoma zmianami:

Cena BTC z giełdy Coinbase na 31grudnia 2020 o godz. 23.59 Lips sealed
Odbiór nagrody przysługuje tylko osobom, które napisały w czasie trwania konkursu minimum 10 postów na naszym lokalu (!!)
Jeśli osoba nie spełni tego warunku to jej nagroda przypadnie następnemu z kolei uczestnikowi.

Quote
Czas na typowanie: 30 listopada 2020 godzina 23:59
Typujemy z dokładnością do 2 miejsc po przecinku.

Punktacja
  • Trafienie idealnie w cenę: 10000 punktów
  • Każdy dolar różnicy względem odnotowanego kursu: 1pkt odjęty
  • Punkty bonusowe:  Za każdy dzień pozostały do "dead-line" 50 punktów


Przykład.

Użytkownik typuje cenę btc 9999,99 USD w dniu 20listopada 2020, rzeczywista cena wyniesie 7777,77 USD

Użytkownik otrzymuje:
Różnica w zaokrągleniu wyniesie 2222 USD, a więc 10.000-2222=7778pkt.
-do końca okresu typowania pozostaje 10dni : 10*50=500 pkt
Razem daje nam to: 8078pkt.



W ciągu kilku dni po zakończeniu roku podliczam punkty i publikuję klasyfikację oraz proszę nagrodzonych o podesłanie adresów krypto na PW.
-

Nagrody**:
od siebie proponuję 0.005 BTC do podziału:
I miejsce: 0.003BTC
II: 0.002 BTC
III: 0.001 BTC

**** Można zmieniać typy, ale wiąże się to ze stratą punktów bonusowych

Zachęcam do wzięcia udziału - oraz do uzasadniania swoich typów (być może znajdzie się nagroda - niespodzianka dla najlepszych uzasadnień;-) )
Pages:
Jump to: