Pages:
Author

Topic: Konusu Kripto Para Olan "StartUp" Dizisi - page 2. (Read 258 times)

full member
Activity: 532
Merit: 100
April 09, 2019, 06:16:14 PM
Sanırım sherlock holmesteki doktorun başrolünü üstlendiği diziydi. Uzun zaman önce başlamıştım da ilk bölümü sarmadığı için bırakmıştım
member
Activity: 630
Merit: 37
April 09, 2019, 03:15:58 PM
direkt olarak kısa bir soru sormak istiyorum bu dizi netflixte var mı acaba ? eğer varsa direkt listeme eklerim
member
Activity: 392
Merit: 10
April 09, 2019, 02:45:22 PM
Hiç duymamıştım kripto para konu alan bir dizi olduğunu şimdi öğrendim. Ancak bmyle dizilerin olması güzel hatta sayısı artarsa kripto para sektörüne iyi reklam olur.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 09, 2019, 07:03:51 AM
Sadece gerilim vs varmı yoksa crypto para ile ilgili öğrenebileceğimiz faydalı bilgiler var mı. sadece vakit geçirmek için izlemeyelim faydası da olsun bari.

Sektöre dair her detay işlenmiş diyebilirim. Yazılım tarafıyla ilgili detaylar da var, darknet de var, yolsuzluk, çete savaşları, aşk ve ihanet de var. Komple anahtar teslim paket yapmışlar. Odağına kripto paraları koyuyor dizi. Fakat elbette ki belgesel gibi değil, sürükleyici ve merak uyandırıcı.

guzel dizi aslinda.,sanirim bu yaz ben de bu dizinin basligini acmisttim. konu soyle: kancik bir yazilimci var, bir tane kara paranin yahudi oglu ve son olarak kenyali tinerci. arada ask da var bitcoin de var.

Belki açmış olabilirsiniz hocam, ben de sanki burada gördüğümü hatırlıyorum. Bilgi tazelemesi yapmış olalım Smiley
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
April 09, 2019, 02:27:08 AM
guzel dizi aslinda.,sanirim bu yaz ben de bu dizinin basligini acmisttim. konu soyle: kancik bir yazilimci var, bir tane kara paranin yahudi oglu ve son olarak kenyali tinerci. arada ask da var bitcoin de var.
member
Activity: 532
Merit: 22
April 09, 2019, 01:24:43 AM
Sadece gerilim vs varmı yoksa crypto para ile ilgili öğrenebileceğimiz faydalı bilgiler var mı. sadece vakit geçirmek için izlemeyelim faydası da olsun bari.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 08, 2019, 05:25:57 PM
Gerilim ve maceranın eksik olmadığı, ana odağı tamamen altcoin olan 2 sezonluk efsane dizi.
Bir kripto paranın doğumundaki sancılı süreçleri ve büyüyüp yatırımcılarla buluşmasını işliyor. Entrikalarla çevrili muhteşem bir kurguyla birleştirmişler.
Her karakterin hikayesini, bu yola nasıl girdiğini; farklı bölümlerde derinlemesine işliyorlar.
Eğer halen StartUp'ı izlemeyen varsa, başlamasını tavsiye ederim. Oldukça sürükleyici bir yapım. Pek çok dizi sitesinde de mevcut.
İyi seyirler...

Edit: 3. sezon da eklenmiş.
Pages:
Jump to: