Pages:
Author

Topic: Kraken son nefeslerini mi veriyor? - page 2. (Read 1636 times)

jr. member
Activity: 125
Merit: 1
October 15, 2017, 03:49:29 PM
Arkadaşlar, kraken tier 3 bölümü onaylanan var mı benim hesap 1 aydır onaylanmadı
sr. member
Activity: 420
Merit: 252
September 08, 2017, 10:20:34 PM
Kraken kullandığım bir borsa değil ama arkadaşın da dediği gibi adamlar önüne geleni almıyorlar. Kapanma gitme vs. çok düşük ihtimaller.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
September 08, 2017, 09:44:49 PM
Kraken'de Yatırımı olan çeksin site çökebilir , uyarıyor çekin yok şöyle böyle demeyin sonra çöker kalırsınız öyle poloniex'e yatırın bittrex'e yatırın ne biliyim

Kraken exchange batacaksa neden LinkedIn sayfasına iki farklı pozisyon için iş ilanı veriyor? Varsa mantıklı bir sebebiniz yazın buraya çünkü paramız burada. Ben Kraken dışında hiçbir borsaya güvenmiyorum. Bir analiziniz mi var? DDos atakları sayesinde websitesi yavaşlayabilir bunda yapacak bir şey bulunmuyor. Yukarıda da söyledim Kraken maddi kaygısı olan bir exchange değil. Eğer öyle bir exchange olsaydı Bittrex'teki gibi yüz tane token listeliyor olurdu. Kraken sadece en iyi 15 tokeni listeliyor.

https://www.linkedin.com/jobs/search?f_C=3787845&locationType=Y&trk=biz-guest-topcard-see-jobs
full member
Activity: 208
Merit: 100
September 08, 2017, 06:04:00 AM
Kraken'de Yatırımı olan çeksin site çökebilir , uyarıyor çekin yok şöyle böyle demeyin sonra çöker kalırsınız öyle poloniex'e yatırın bittrex'e yatırın ne biliyim
sr. member
Activity: 339
Merit: 250
Revolution
September 07, 2017, 10:39:09 AM
Yeni bir live demo trading sistemleri var hemen traderın sağ kısmında ordan daha sorunsuz oluyor işlemler bilginize.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
September 07, 2017, 09:13:12 AM
kraken son nefesini verecekse biz kapatalım dükkanı gidelim hiç gerek yok Smiley bi sakin arkadaşlar btc-e den sonra paranoyak olduk zaten.
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
September 04, 2017, 05:42:27 PM
Şubat 2017'de aylık ziyaretçi sayısı 1.5 Milyon
Ağustos 2017'de aylık ziyaretçi sayısı 17 Milyon

Kraken exchange diğer borsalardan farklı olarak para kaygısı içermez, Amerikan merkezlidir ve hukuka uygun çalışır. Her ay LinkedIn sayfasında açık pozisyonlar için iş ilanı verir, kapısında en az yüz token beklemesine rağmen sadece en kaliteli 15 tokeni borsasında listeler, acil durumlar için ulabileceğiniz Twitter support ekibi vardır, Reddit'te Kraken exchange başlığı altında Kraken çalışanları sorununuzu çözer, exchange yazılımcısı Dargo Bitcointalk'ta sizin Kraken hakkındaki sorularınızı cevaplar ve gerekirse ticketinizi ön sıraya alır.
sr. member
Activity: 339
Merit: 250
Revolution
September 04, 2017, 04:08:38 PM
Withdrawlar açık şu an ama trader biraz laglı ve buglu çalışıyor evet.
full member
Activity: 602
Merit: 122
September 04, 2017, 09:35:03 AM
Bitcoin exchange sitelerinden en popüler olan kraken son günlerde neredeyse kanı kadar yavaş çalışıyor, kullanıcılar alım / satım emirlerini giremediği gibi neredeyse withdraw işlemleri hiç bir zaman çalışmıyor, global forumda da kullanıcılar şikayet etmeye başlamış, bazı kullanıcılar 20. denemeden sonra çekim emirlerini ancak girebildiklerini yazmışlar. Bazı kullanıcılar ise çekim emirleri hata ile sonuçlandığı halde bakiyelerinden düştüğünü ancak transferlerin gerçekleşmediğini yazmışlar.

Yakın zamanda bir çöküş haberi gelirse şaşırmayın.
Pages:
Jump to: