Pages:
Author

Topic: Kırarım Kolunu Bak ! - page 2. (Read 317 times)

sr. member
Activity: 2030
Merit: 396
September 19, 2023, 03:10:35 PM
Öncelikle ben keşke bu dövüş ringde yapılsaydı dedim. Hakem falan da olurdu daha düzgün şartlar altında yapılabilirdi. Sokakta böyle bir şey organize ettiğiniz zaman bunun adı başka bir şeye evriliyor. Zaten hemen sonraki gününde emniyete çağrılmışlar diye okumuştum. Serbest bırakılmışlardır tabi ama dediğim gibi bu olay daha profesyonel bir şekilde halledilebilirdi.

Siklet farkı olayına gelirsek evet ciddi bir fark var. Olay yine de bu kadar basit olmuyor tabi ki. Bir yanda MMA dövüşçüsü var bir yanda ise fitnessçı var. MMA dövüşçüsündeki dövüş tekniği onda olmadığı için doğru düzgün bir karşılık bile veremeden Kaan Kazgan pes ettirdi.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
September 19, 2023, 01:20:59 PM
Biri 50 yaşında. Diğeri profesyonel sporcu. İyi eğitim almış iki yetişkin dersiniz güya karşıdan görseniz. Ama çocukça bi kavga yapmışlar. Biri ölebilirdi bu kavga esnasında üstelik. Tartışma meydan kavgasına dönebilirdi iki grup arasında. Ayrıca birbirlerine kesici, yaralayıcı silahlarla zarar da verebilirlerdi. Ay ben fena oldum bu kavgayı izlerken. Medeniyet dışı bişi. Hiç görmek istemeyeceğim türden bişi. Suriyelilere söyleniyoruz. Ama onlardan farkı kalmamış bu ikisinin. Şimdi bu iki kişiyi izleyip örnek alacak gençler olacak. Savaş, Kaan gibi olmak isteyen gençler olacak. Kendinizi bi de ebeveyn olarak düşünün. Çocuğunuz tablette bütün gün bu iki kişiyi izliyor olabilir YouTube'dan. Bana rahatsızlık verdi görüntüler doğrusu.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
September 19, 2023, 09:30:13 AM
Dayak atma yeme olayı güçten ziyade çeviklik ile alakalı bir durum. Benim de çok kavga eden arkadaşım vardı. Ona bir gün dedim ki sen nasıl bu adamı dövecegini düşünüyorsun dedim. Bana bu iş el çevikliğine bakar dedi.
Bu görüntülere Twitter'da baktım ve hakkaten öyle olmuş.
Şaka maka ikisi de meşhur oldu
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
September 19, 2023, 07:04:34 AM
Savaş için üzüldüm ama açıkcası hakettiği bir dayak olmuş. Ayrıyetten Kaan'ın olay sonrasındaki hareketleri her ne kadar itici olsa da yapmakta haklı. Tam tersi bir durum olsaydı aynı hareketleri Savaş yapardı. Şimdi birileri çıkıp diyebilir ki efendi gibi kabullendi dayağını yediğini. Ama şöyle birşey var önceki söylemlerine bakıldığında gerçekten çok fena kışkırtmalarda bulunmuş. Boşu boşuna dayak yedi yani ötesi yok. İsterse karşındaki 50 kilo olsun diğer tarafta sumocu olsun hareket kabiliyetini engelledikten sonra her türlü o dayak yenir yani.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
September 19, 2023, 04:43:22 AM
Yalan yok, ben de 120 kilogram bir badici olsam, ben de dünya şampiyonu olsalar bile 70 kilogram olan insanların benden daha güçsüz olduklarını düşünürdüm. Tabii ben daha temiz bir üslup ile bu konuyu dillendirirdim.

120 kilogram ve 60 santim kola sahip biri nasıl 70 kilogramlık bir adamın altında nasıl kalır ve nasıl bir an bile olsa ayağa kalkamaz hala anlayamıyorum. Gerçi hayatım boyunca kavga ve dövüşten uzak durdum. İlkokul yıllarımda kavga ettiğimi hatırlıyorum ama o zamanlar çocuktum. Büyüdükçe, akıllandıkça bu tür olaylardan uzak durdum. Belki ondan dolayı bu olayı anlayamıyorum. Anlayan varsa anlatsın dinleyelim.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
September 19, 2023, 03:28:22 AM
Bir kaç haftanın gündemi oldu gündeme dün kavgaları düştü çimlikte öyle kavga etmişler Savaş Cebeci denen youtuber yemiş dayağını sonrasında da özür dilemiş falan işte. Bodybuilding yapan bir youtuber, dövüşcüye meydan okudu ilk başlarda sırf popülerliklerini artırmak için dirtytalk yaptıklarını düşünüyordum hala da öyle. Jahrein videoyu paylaştıktan sonra bütün twitter 70 kilo adamdan dayak yemem diye ortada geziyordu iyi makara döndürdü millet.

https://twitter.com/jahreindota/status/1703819310529953930?s=46&t=bA6Z3ILay1mLiwTQ3ZOIkQ
Pages:
Jump to: