Pages:
Author

Topic: Kredi kartı ile yapılan elektrik ödemeleri - page 2. (Read 182 times)

sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Hocam aklınızda bulunsun kredi kartından ödemek yerine hesabınızda fatura kadar para bulunsun hesabınızdan çekin bir ücret kesmiyor yıllardır böyle öderim her ayın 15inde tüm faturalarda geçerli bir ara Türk Telekom faturası öderken direk hesaptan kestirmek yerine kredi kartıyla ödeme seçeneğini getirmişlerdi önüme dikkat etmeden ödemiştim 50 lira gibi bir faturaya 5 lira gibi bir ücret kesmişti bir daha da dikkatli oluyorum hesaptan çektiriyorum faturaları

şaşılacak şey ben genelde hesaptan yapıyorum zaten bu aya bir kısmını kredi kartından ödeyim dedim masrafı görünce şaştım. kredi kartını bizi soymak için dağıtmışlar galiba.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Hocam aklınızda bulunsun kredi kartından ödemek yerine hesabınızda fatura kadar para bulunsun hesabınızdan çekin bir ücret kesmiyor yıllardır böyle öderim her ayın 15inde tüm faturalarda geçerli bir ara Türk Telekom faturası öderken direk hesaptan kestirmek yerine kredi kartıyla ödeme seçeneğini getirmişlerdi önüme dikkat etmeden ödemiştim 50 lira gibi bir faturaya 5 lira gibi bir ücret kesmişti bir daha da dikkatli oluyorum hesaptan çektiriyorum faturaları
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Mobil şube üzerinden kredi kartı ile yaptığım elektrik ödemelerine 9 tl işlem masrafı kesiliyor ? sizde aynı durum var mı ? kredi kartları artık tamamen gereksiz durumda benim gözümde tek bir kredi kartım var onu da kırıp atacağım anlaşılan.

peşin fiyatına taksit olayı da bitmiş durumda zaten.
Uzun zamandır bu durum malesef ki var bir dönem nakit sıkıntısı çektiğimde kredı kartından zorunlu olarak çekiyordum çok öyle saçma salak tutarlarda rakamları ödedim kredi kartı dediğiniz gibi çok anlamı kalmadı.
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Bu tarz işlemler için farklı bankalar farklı işlem ücreti alıyor. Düşüncelerinize katılıyorum. Kredi kartları artık gereksiz duruma gelmeye başladılar. Bankalar bizleri nasıl soyacaklarını şaşırdılar. Her yapılan düzeltme çabasından sonra bir çok garip uygulama hayatımıza girdi. Bu tarz ücretlendirmeler ötv ye benziyor. Gelip bir daha gitmiyorlar.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Mobil şube üzerinden kredi kartı ile yaptığım elektrik ödemelerine 9 tl işlem masrafı kesiliyor ? sizde aynı durum var mı ? kredi kartları artık tamamen gereksiz durumda benim gözümde tek bir kredi kartım var onu da kırıp atacağım anlaşılan.

peşin fiyatına taksit olayı da bitmiş durumda zaten.
Pages:
Jump to: