Pages:
Author

Topic: Kredi kartıyla bitcoin alma - page 2. (Read 996 times)

member
Activity: 224
Merit: 12
November 04, 2017, 03:48:54 PM
Bankaların sanal kart hizmeti var kredi kartınızdan sanal belirleyeceğiniz tutarda sanal kart açabilirsiniz. bi araştırın derim
member
Activity: 126
Merit: 10
November 04, 2017, 07:08:03 AM
kredi kartıyla alımda hiç güvenlik problemi yok ama en büyük sorun satanı bulmak ve bitcoin fiyatları. çoğu site bitcoin fiyatına en az %10 koyuyor, üstüne de %5 komisyon ekliyor. bunun sebebi de chargebackte ettikleri zararı çıkarmak.
full member
Activity: 308
Merit: 100
November 04, 2017, 04:46:06 AM
Cex.io'da onaylanma işlemi ise uzun süren bir şey değil. Saatler içerisinde değilse en fazla bir günde onaylanmıştım.

%3.5 komisyon koyuyor kartlara. Yani, 1000 dolarlık bir şey alacaksanız 1035 dolar yüklemeniz gerekiyor. Başka bir komisyonu yok.
1000 doları Swift olarak göndermek de aşağı yukarı benzer miktarlara gelecektir. Daha yüksek meblağlar için kesinlikle Swift derim.

Ayrıca, alırken Trade kısmından almayı unutmayın. Instant Buy kısmı çok fena rate'ler veriyor.

Verification yaptıktan sonra limitleri 10.000 dolara çıkıyor. Kimlik doğrulama yapmadan önce ise bu miktar 300 dolar. Yani 300 dolara kadar buradan kimlik doğrulaması yapmadan almak mümkün.

Yalnız komisyon oranları gıcık biraz. BTC'yi dışarı çıkartmak için 0.001 BTC komisyon alıyorlar. Parça parça çıkartmak yerine tek partide çıkartmak daha uygun olur.

Karttan para yükleyebileceğiniz diğer yerler de mevcut, lakin hesap onaylanmadan yapmanıza izin yeren ver bulmak zor olacaktır.
Swift yapmak seçenek değilse en temizi her ne kadar güvenilmez ve çok yüksek rate'ler verseler de maalesef Türk borsalarından almanız gerekebilir.
Yok illa kart diyorsanız Cex.io

Verification gereksinimi var mı bilmiyorum ama Wirex de karttan yüklemeye izin veriyor. Verification isteyen Bitpanda, Coinmama gibi siteler de mevcut ama hepsi Cex.io'ya kıyasla çok daha yüksek değerlerden BTC satışı yapıyor.

Hocam karta taksit yapıyorlar mı bir de,

Bir de Btc yi aktarırken tx fee de ödeniyor. tx fee 0.001 BTC nin için de mi yoksa hariç mi ?
x8y
newbie
Activity: 15
Merit: 0
November 04, 2017, 04:35:01 AM
Cex.io'da onaylanma işlemi ise uzun süren bir şey değil. Saatler içerisinde değilse en fazla bir günde onaylanmıştım.

%3.5 komisyon koyuyor kartlara. Yani, 1000 dolarlık bir şey alacaksanız 1035 dolar yüklemeniz gerekiyor. Başka bir komisyonu yok.
1000 doları Swift olarak göndermek de aşağı yukarı benzer miktarlara gelecektir. Daha yüksek meblağlar için kesinlikle Swift derim.

Ayrıca, alırken Trade kısmından almayı unutmayın. Instant Buy kısmı çok fena rate'ler veriyor.

Verification yaptıktan sonra limitleri 10.000 dolara çıkıyor. Kimlik doğrulama yapmadan önce ise bu miktar 300 dolar. Yani 300 dolara kadar buradan kimlik doğrulaması yapmadan almak mümkün.

Yalnız komisyon oranları gıcık biraz. BTC'yi dışarı çıkartmak için 0.001 BTC komisyon alıyorlar. Parça parça çıkartmak yerine tek partide çıkartmak daha uygun olur.

Karttan para yükleyebileceğiniz diğer yerler de mevcut, lakin hesap onaylanmadan yapmanıza izin yeren ver bulmak zor olacaktır.
Swift yapmak seçenek değilse en temizi her ne kadar güvenilmez ve çok yüksek rate'ler verseler de maalesef Türk borsalarından almanız gerekebilir.
Yok illa kart diyorsanız Cex.io

Verification gereksinimi var mı bilmiyorum ama Wirex de karttan yüklemeye izin veriyor. Verification isteyen Bitpanda, Coinmama gibi siteler de mevcut ama hepsi Cex.io'ya kıyasla çok daha yüksek değerlerden BTC satışı yapıyor.
full member
Activity: 308
Merit: 100
November 04, 2017, 01:55:31 AM
Kar etmek amacıyla alıyorsanız kesinlikle almayın. komisyonlar çok yüksektir, en makul sitede bile çok yüksektir. Hem borca giriyorsunuz hem riske giriyorsunuz.

illa alacam diyorsanız ;

https://bitcointalksearch.org/topic/kredi-kartyla-veya-debit-card-le-bitcoin-almak-1319377

bu konuyu okuyun burada ayrıntılı bilgi var.
member
Activity: 110
Merit: 11
November 04, 2017, 01:48:00 AM
Bende kredi kartiyla alisverise guvenmiyorum.fakst sanal kartla yaparsaniz binproblem
Olmaz .
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
November 04, 2017, 01:41:20 AM
cex.io var ama hesap doğrulama aşaması çok uzun sürüyor ve detaylı inceleme yapıyorlar.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
November 04, 2017, 12:19:52 AM
Ben de pek sıcak bakmıyorum şahsen kredi kartını bulaştırmıyorum bu tarz sitelere güvenemiyorum. Eft yapmak ya da yurtdışına ise swift yapmak en mantıklısı.
sr. member
Activity: 560
Merit: 256
November 03, 2017, 11:30:30 PM
Kredi kartıyla almadan önce dikkatli olmanı öneririm hocam ben şuana kadar hiç kullanmadım kredi kartını güvenlikten ötürü çekiniyorum açıkcası.
sr. member
Activity: 350
Merit: 250
CrowdWiz
November 03, 2017, 10:15:18 PM
cex.io diye eski bir site var. güvenilir olduğunu söylüyorlar kullanan çok var sanırım sitede ben hiç kullanmadım. Bahsi çok geçiyordu mesajlarda. ama çok yüksek miktarlarda alamıyormuşunuz bu siteden.
full member
Activity: 434
Merit: 112
November 03, 2017, 09:36:08 PM
güvenilir mi iyi araştırman lazım. sakat o işler. kartın patladığı zaman kimseye hiç bir şey açıklayamazsın. kime ne diyeceksin.
full member
Activity: 686
Merit: 104
November 03, 2017, 08:20:52 PM
Kredi kartıyla bitcoin alabileceğim bir site varmı kimlik belge istemeyen
Yardim lutfen

buradan kimliksiz 25 euro alabilirsiniz sadece. komisyonu uygundur. (baştan söyliyim illegal bir şey yapacaksanız kitlenir kart hiç bulaşmayın o tip şeylere)

https://bitit.io

kimlik onaylı güvenlik onaylarından sonra daha yüksek miktarda alınabiliyor.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
November 03, 2017, 04:53:55 PM
Kredi kartıyla bitcoin alabileceğim bir site varmı kimlik belge istemeyen
Yardim lutfen
Pages:
Jump to: