Pages:
Author

Topic: Kripto Palarda Pozitif Ayrışacak 2 Coin -Merit Ödüllü- - page 2. (Read 444 times)

sr. member
Activity: 710
Merit: 255
Şu coinler arasında sadece ether alırım.(btc dısında en güvendiğim coin) btc bazında pozitif ayrışacak diğer coinde trx olabilir. justin son donemlerde cok ön planda ve coinini sürekli shilliyor.
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
Stellar da bana göre dip 33 kuruş / 570 satoshi idi. (teşekkürler btcturk alarm servisi)
Gayet mutlular aldıkları seviyeden. bu ayrışma aslında oldu stellar için Smiley
Bu seviyeden bir kaç danışanıma aldırdım.
Ben işin teknik analizine değil teknoloji, kullanılabilirlik ve topluluk desteğine odaklandığımdan biraz farklı bakıyorum.
Bulunduğu seviyenin hala uzun vadeli alım için uygun olduğunu düşünüyorum.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Stellar ve Neo bana göre bir fiyat artışında olabilir. Diğer yorumları okuyunca da güzel analistler yapan arkadaşlar Ethereum'u ön plana çıkartıyorlar. Portföye biraz ekliyorum Smiley
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
Tek dogru yol Ethereum. iyi gunler.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Öncelikle ben yarışmayı beğendim, teşekkür ederim. Bu şekilde analize yönlendiren konuları seviyorum. İnsanlar daha fazla detaylı analiz yazmaya alışmalı.

Konuda yazdıklarınızı detaylı gözden geçirelim madem öyle.

Bitcoin Cash =   0,03226012 BTC   

BCH bir süredir zaten bitcoinden olumlu ayrışıyor. Yükseliş için gerekli trendi oluşturmuş durumda. Bildiğim kadarıyla BCH'nin yarılanması BTC'den önce gerçekleşecek. Bu yüzden yakın zamanda bu coinin göstereceği artışlar BTC'ye örnek teşkil edecek. Bir tür demo gibi düşünülebilir.
Şuanda tam olarak direnç seviyesinde olduğu için olumlu olumsuz bir şey yazmak gerçekten çok zor. Proje olarak da sevdiğim bir proje olmadığı için önerdiğim bir coin olmadı hiç bir zaman.

Ethereum =       0,02113795 BTC                        

ETH'nin yeni forku yaklaşıyor. Aralık sonuna doğru gerçekleşecek İstanbul güncellemesi var. Bu yüzden yakın zamanda eth'de pozitif ayrışacak bir coin. Muhtemelen tahminim ETH'den yana olacaktır.

Diğerleri için devam edeceğim...
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Ethereum 2.0 nedeniyle, ETH 3 Ocak’a kadar %5 ve katlarını defalarca verecek. Sebebi ise blok ödülünün %78 azalması, yani satış baskısının azalması. Merit için yazmiyorum, Bitcoin’den sonra hold ettiğim tek coin Ethereum.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
Eğer analizi gerçekleşirse elden çıkarmayı düşündüğün 20 meriti kendisine veririm. Elimde kalan 8 Merite de paylaştıracağım.

herkes elindeki meritleri istediği gibi dağıtmakta özgür ama keşke elinizdeki meritleri zamanında daha iyi bir şekilde değerlendirseydiniz.

ankete cevabım bnb coin. son dönemde yatırımcısını üzdüğü için cz tipsizinden spek bekliyorum.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Önceliğim Ethereum insan hemen sonra gelecek olan da kesinlikle Neo olur. Neo epey zamandır çoğu gibi geri geldi ondan ciddi atak bekliyorum. Binance nin coini sonuçta borsa coini olduğu için listede olmasa daha iyi olurdu.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
cardano ve eos'tan bir atak gelebilir
niye? çünkü son zamanlarda satoshi cinsinden atak yapmayan bir bunlar kaldı, dengeyi sağlamak için ufak bi pump yaparlar

tabii ytd
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Bu kripto paralar içinde:

KriptoParalar      10.11 Değerleri                         21.11 ( +%5  )            
Bitcoin Cash =   0,03226012 BTC    
Ethereum =       0,02113795 BTC                        
Eos   =             0,00039988 BTC
Ripple =            0,00003157 BTC    
Stellar =           0,00000847 BTC    
Tron  =           0,00000218 BTC    
Litecoin   =       0,00714017 BTC    
BinanceCoin =   0,00227299 BTC    
Neo        =       0,00121783 BTC
Cardano =        0,00000487 BTC    

Önümüzdeki 10 günlük süreçte Bitcoinden pozitif ayrışacak 2 kripto para hangisi olabilir.  Bitcoin bazında en az %5 artması gerekiyor. Varsa fikirleri olan analizi olan paylaşırsa sevinirim. Eğer analizi gerçekleşirse elden çıkarmayı düşündüğün 20 meriti kendisine veririm. Elimde kalan 8 Merite de paylaştıracağım.
-
Son katılım: 12.11.2019
21.11.2019 Fiyat analizi yapılması ve meritlerin dağıtılması

Grafikli analizi tutan üyeye: +20 Merit
Güzel fikirler kaliteli yazılar veya grafikler paylaşan üyelere:  +6 Merit
Başlığa ilk kaliteli analizini yazan üyeye: +2 Merit Verildi
Başlığa ilk yazan üyeye: +1 Merit Verildi

dağıtılmak üzere ayrılmıştır.

20 Merit bilenler arasından analizi en önce paylaşan üyeye verilecektir.

Pages:
Jump to: