Pages:
Author

Topic: Kripto para fiyatları henüz potansiyelinin çok altında - page 2. (Read 265 times)

member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
Eğer trump'ın bugün söylediklerini amerika hükumeti de düşünüyor ise kriptoların işi zor. Fakat amerika bu işi öldürmek yerine kendi lehine çevirmek isteyecektir. Bence kısa ve orta vadede bitcoin'i zor günler bekliyor.
sr. member
Activity: 1596
Merit: 329
Bunu her zaman söylüyoruz zaten. Piyasa şu an daha bebeklik zamanlarında benim gözümde. Gelişerek daha da yukarılara çıkmaya devam ediyor. Yukarıdan kastım sadece fiyat değil tabi ki. Gün geçtikçe daha çok kişi, şirket vs. tarafından benimsenmeye devam ediyor.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
Çok macera aramanın pembe tablolar çizmenin manası yok. Tüm dünya burada kripto paralar 2013 te emekliyordu şuan gayet olgun bir piyasa var. Hatta önümüzdeki 10 yılda emeklilik sezonu yaklaşıyor.

Hala Bitcoine çıkıp daha bebek diyenler var akıllı telefon kullanmayan emekliler hariç çevremde herkes bitcoinci oldu sayılır. Bitcoin bebekmis emekliyormus ne bebeği ne emeklemesi ?  Fiyat yükselir yükselmez o piyasa şartlarına baglı artık yeni yatırımcı zor gibi.

Piyasayı bu bogoda yeni keşfedip heycanli olanlar var elbet ancak dot com balonu patladiktan 8 sene sonra yeniden toplayabildi. Şuan piyasada kısa vadede o tarz riskler sanmıyorum ama 8-10 sene hatta daha uzun sürecek bir ayı sezonu bekliyorum bu 2024 mu 2030 dan sonra mı olur bilemem.

Ama hangi tarihte başlarsa baslasın başladığında içerde kalmanın anlamı yok. Şimdilik oyuna devam gibi 3 yıl 5 yıl ne kadar giderse.
member
Activity: 966
Merit: 18
Birçok insanın bakıp da göremediği asıl mesele bu. 90lardaki internet bubble ı gibi döngülerden geçiyor kripto, düzenli olarak kötüler eleniyor, iyilerin ise kullanım hacmi artıyor. Uzun vadedec doğru coinler sahiplerine çok büyük imkanlar yaratıp servet sahibi yapıyor. Önümüzdeki 10 hatta 20 yılı düşünmeliyiz. Neler olacak neler.

Hocam siz 10-20 yıldan bahsediyorsunuz bizim insanımız coini alir almaz istiyor ki marsa kadar bir an önce gitsin.
Crypto para gelecekte çok önemli olacak ama son zamanlarda çıkan shiba, akita gibi shitlerde cok can sıkıyor. kazanan var elbette ama ne işe yaradığını hiç bilmiyorum
şu anki düşüşü ben bu saçma salak coinlere bağlıyorum.
adam sırf bol sıfırlı diye coin alıyor. tek kriter bu adam için.
bu tip adamlar yüzünden milletin kriptoya inancı kalmadı.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Chainjoes.com
Birçok insanın bakıp da göremediği asıl mesele bu. 90lardaki internet bubble ı gibi döngülerden geçiyor kripto, düzenli olarak kötüler eleniyor, iyilerin ise kullanım hacmi artıyor. Uzun vadedec doğru coinler sahiplerine çok büyük imkanlar yaratıp servet sahibi yapıyor. Önümüzdeki 10 hatta 20 yılı düşünmeliyiz. Neler olacak neler.

Hocam siz 10-20 yıldan bahsediyorsunuz bizim insanımız coini alir almaz istiyor ki marsa kadar bir an önce gitsin.
Crypto para gelecekte çok önemli olacak ama son zamanlarda çıkan shiba, akita gibi shitlerde cok can sıkıyor. kazanan var elbette ama ne işe yaradığını hiç bilmiyorum
legendary
Activity: 2170
Merit: 1306
member
Activity: 125
Merit: 26
kaynak: https://kriptohayat.com/kripto-para-fiyatlari-henuz-potansiyelinin-cok-altinda

Kripto Para Fiyatları henüz gelecekteki potansiyelinin çok altında diyebiliriz. Kripto Paraların geleceğinin ve insanlara verdiği “finansal özgürlüğün” henüz farkında olmayan küçük yatırımcılar ise hiç bilgi sahibi olmadan, finansal özgürlüğünü bir başkasının ellerine vererek manipülatif kripto varlıklara yatırım yapmaya devam ediyor.

Kripto paraların sahip olduğu avantajları anlamadan yatırım yapan insan sayısı her geçen gün artıyor. Hal böyle olunca mağduriyetler ve dolandırılma vakaları da artıyor. İnsanlara neye yatırım yaptığını bilmeden çeşitli vaatler ile kandırılıyor.

Kripto Paralar ve Blokzincir neden bu kadar önemli?
Kripto Paralar ve Blokzincir teknolojisi bir çok sektöre çözümler getiriyor. Henüz Dünya’da yeni yeni kullanılmaya başlanılan uygulamalar, yatırımcılar ve bireyler tarafından kullanılmaya, benimsenmeye devam ediyor.

Kripto paraların atası olarak tabir edilen Bitcoin’in sahip olduğu blok zincir teknolojisi bir çok sektöre yeni çözümler getirdi. Bunların en başında ise Finans sektörü gelmektedir.

Finans sektöründe 100 milyarlarca dolarlık gelişim ve değişim olurken diğer sektörlerde de aynı şekilde milyar dolarlık değişimler ve gelişimler yaşanmaktadır.

Bir çok kripto para ve blok zincir teknolojine sahip fakat kripto paralara sahip olmayan uygulamalar bu sektörde çalışmalarını devam ettiriyor.

Kripto Paraların risklerini anlayın öyle yatırım yapın
Kripto Paraların riskleri gerek yazılımsal gerekse yatırım anlamında teknik bilgi gerektirmektedir. Kullanıcıların bu riskleri tam anlamadan yatırım yapması büyük bir hezimet ile karşı karşıya kalmalarına sebep olabilir.

Bu yüzden yatırımcıların araştırma yaparak yatırım yapması elzem bir konudur. Her işte olduğu gibi uzmanlık isteyen ve çok bilinmeyen bu sektöre yatırım yaparken de dikkatli olunmalıdır.

Kripto paraların işlevlerini araştırırken sahip olduğu yazılıma yani blok zincir teknolojisini anlamanız ve buna göre yapmanız, piyasayı iyi anlamanız gerekmektedir. Teknik analizin bir çok zaman işlemediği tamamen haber etkisi olduğu zamanlarda ise yatırımınıza güvenip pasif getiri elde etmeniz kayıplarınızı azaltacaktır.

kriptohayat.com
Pages:
Jump to: