Pages:
Author

Topic: Kripto Para Sektörünün Çiftlik Bank'ını Nasıl Anlarsınız? - page 2. (Read 482 times)

jr. member
Activity: 462
Merit: 2
bol keseden sallayan hemen her projeye de coine de bu gözle bakabiliriz bu da bir veri olabilir bizim için.
jr. member
Activity: 448
tespit edebilmek epey güç aslında bunu. aleni olmayanlar dışında biraz allahımıza sığınarak işlem yapıyoruz biz.
member
Activity: 308
Merit: 11
Güzel şeyler söylenmiş ama söylenenler para kaybetmemek için her zaman da yeterli olmuyor. Scam olmasa bile başarılı da olamayabiliyor. İş biraz da şansa kalıyor. Vaad ettiklerinin mesela divident gibi fazla iyi olduğunu düşünüyorsanız uzak durun mesela. Envion gibi ciddi ciddi 100m dolar toplayan şirketin haline bir bakın. Vaad ettiği divident için yatırım yapan o kadar insan hala ne olacağını mahkeme kararlarını bekliyor.
jr. member
Activity: 378
Merit: 4
Sorunun En kisa yollu cevabi saglam proje bulmaktir herhalde, keza piyasanin yuzde 80 i ya scam ya da hayata gecmesi olanaksiz projeler.saglam projeyi bulmak cok daha kolay piyasa bu kadar scam doluyken.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
çalışan proje sayısı neredeyse yok denilecek kadar az seviyede zaten. bu yüzden de olabildiğince dikkatli olmakta fayda var.
member
Activity: 602
Merit: 11
Videoyu izlemeden mantigini asagi yukari anladim gibi zaten dolandiricilik her yerde ayni.mantik kanmamak lazim uyanik olmak lazim ama nerdeeee
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Gerçekten çalışan kaç proje var ki? Bugün önümüze çıkan 10 projeden 8-9'u yalan zaten. O nedenle bu şekilde Scam proje avı yapmak çok makul değil. Scam iş arıyorsanız önce çakma BTC'lik yapmaya çalışan LTC, BCH'yi avlayın...
jr. member
Activity: 560
Bazı projeler o kadar profesyonelce çalışıyorki diyorsun bu harike bir proje ama adam argo filmindeki gibi scam proje için çalışmış o kadar hırsızlık yapmak için Smiley
jr. member
Activity: 350
uçuk vaadlerde bulunanlardan koşarak uzaklaşmamız gerekiyor. makul ölçüler içinde realist yaklaşmak gerekiyor.
jr. member
bountyler çok da fikir vermiyor aslında artık. çöp bu dediğimden iyi para kazanıyorken bu uçar denilen çöp bile olamıyor.
full member
Activity: 350
Merit: 129
fallenangel
Bountyler sağolsun artık neredeyse bir bakışta anlıyorum bir proje scam mı değil mi diye. Scam değilse bile piyasada kendini kabullendirmesi ayrı bir dert. Biraz inceleyince tutacak mı tutmayacak mı diye öngörüde bulunabiliyorum. Eğer tutma ihtimali halliceyse giriyorum bountysine. Ancak şuan ICO, IEO yapan projelere cebimden para yatırır mıyım diye sorarsanız tek kuruş yatırmam, birkaç tanesi hariç. Onların da kıymeti kendilerinden kaynaklanmıyor onları destekleyen kurumlardan. 
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
Takımını incelemek whitepaperini incelemek ve en önemlisi sec kontrolündemidir değilmidir bunları araştırmak önemli ipuçları verebilir.
jr. member
Activity: 378
Merit: 3
zincir sistemi yapanlardan mutlak suretle uzk durmak gerekiyor çünkü sonunda saadet sadece onların oluyor.
jr. member
Activity: 546
ortalık o kadar çakal kaynıyor ki her şeyi kılıfına uygun olarak gösterip kendini patlatıp da gidebiliyorlar.
jr. member
Activity: 420
piyasanın yüzde doksanı belki de scam olarak doğuyor zaten. sonunda da olan kişilerin emeğine ve tecrübesizin parasına oluyor.
jr. member
web sitesi, geliştiriciler, beyaz kağıt gibi veriler az biraz da olsa fikir veriyor aslında. bahsedildiği gibi saadet durumu varsa pas geçin hemen.
jr. member
Activity: 257
Saadet zinciri veya bua benzer bir sistem varsa mutlaka uzak durmanız gereken bir projedir ayrıca kesinlikle sec onaylımı değilmi bunlara bakmak lazım.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
kih kih kih Grin
charlie lee'yi eklememişler.
member
Activity: 243
Merit: 34
Kolay yoldan para kazanmak isteyen bir hayli insanımız olduğu düşünüldüğünde, onları kandırıp paralarını almak isteyen dolandırıcıların sayısının giderek arttığını tahmin etmek zor olmaz. Bu videoda diğer yatırım videolarından farklı olarak, bir örnek üzerinden neye yatırım yapmamamız konusunu ele aldım.  Söz konusu projenin, takımını, whitepaperını, Githubını, iş modelini inceledim. Detaylar videoda!
https://www.youtube.com/watch?v=HpTdyA7P_1U&t=1s
Pages:
Jump to: