Pages:
Author

Topic: Kriptopara Piyasasında Ortalama Zarar: -90% [Genel İstatistik- Marketcap İlk 50] - page 3. (Read 857 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Eski ath rakamlarına göre 1/4 piyasa var zarar %90 değil pek çok altcoin değerini aşırı düşmeden koruyabildi. Ben kardan zarar etmeyi normal karşılıyorum geçen sene aşırı kazanç sağladık bu sene birazını geri verdik.
member
Activity: 378
Merit: 11
Gerçekten ath zamanında şurda çıkan kaç kişi oldu bilmiyorum ama ben çıkmadım 10c den 100k adet aldığım token 1 dolar oldu ama daha gidecek diye satmadım bunun gibi örnekler var sonradan 3 centten satmak zorunda kaldım
sr. member
Activity: 971
Merit: 292
Şöyle genel istatistiğe bakınca, bu piyasada birileri çok iyi dönmüş köşeyi . Birileri de dibi boylamış.
En tepeden girenlerin durumu sanırım içler acısıdır.
Şu tablonun özeti: Güvensizlik...
sr. member
Activity: 543
Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol
birde o tarihlerde ilk 50 olup şimdi sadisfaction olanlarda var Cheesy
hero member
Activity: 798
Merit: 500
Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit
2018 hepimiz için malesef çok kötü şekilde geçti.Özellikle her giren kazanıyor nasılsa bende deneyeyim diyenler ağızlarının payını fazlasıyla aldılar, piyasanın risklerinide görmüş oldular.benim pişmanlığım ise zamanında tepedeyken satmamak oldu o an rehavete kapıldık öyle ki o atmosferde o anki fiyatlar bile ucuz geliyordu.tekrar o atmosferi yakalamak lazım
member
Activity: 239
Merit: 14
Ne kadar kötü geçtiğinin en büyük göstergesi sanırım bu ama bunu sadece belli dönemler için hesaplarsak evet zarar ama aslında bir çok kişi de kazandı.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Tamam işte ne güzel alın size tam alım fırsatı Cheesy (YTD) Market resmen herkesin parasını öldürmüş, tabi boğa zamanında giren şansız kişiler için geçerli. Daha önce girenler hala her türlü karda.
jr. member
Activity: 230
Merit: 9
yukarda arkadaş demiş ath  noktalarında  kar  zarar hesaplanmaz fakat iyi biçtiler mecburen  kar  yapmayan balina ne işe yarar çırpıyorlar ki daha çok  kazanmak için piyasada 800 milyar dolardan döndü  şuan 200m lerde  geri gelmemesi için hiç bir sebep yok  btc eski hareketleride bu yönde sadece alım satımı   aynı günde yada aynı aylarda  yapmayın satınce nefes alın en az 3 ay .
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
Hocam yapmayın gözünüzü seveyim. Bu neyi anlatıyor şimdi bize? Aselsan tep noktası ile şimdiye bakın. Ya da abd veya diğer ülke borsalarındaki hisselere bakın. Para birimlerine bakın. Ath'den zarar hesaplanır mı? Bitconi 1 dolarken alan ya da 1000 dolarken alan insana ne ifade eiyor bu söylediğiniz? Bende mesela 3000 dolar maliyetle bitcoin var. Bu ortalığı galeyana getirmek başka bir şey değil. Geç girmiş olabilirsiniz buradaki bir çok insan da öyle olabilir evet piyasa düştü düşüşte ama yapmayın etmeyin lütfen.
member
Activity: 476
Merit: 12
yahu ne zaman şu listeye baksam gözüme hep waves takılıyor. zamanında az mı koştuırduk bunun peşinden. o kadar öve öve bitiremedikleri waves hepi topu 18 dolar yapmış. ben zararın başından döndüm sizde dönün. waves pişmanlıktır.
member
Activity: 518
Merit: 15
Malesef neredeyse bütün coinler çok ciddi değer kaybetti. Bu süreçte en az kaybettiren coinlerden biri bitcoin oldu. Ayı piyasasınbda olabildiğince btc'de kalmakta fayda var.
full member
Activity: 420
Merit: 125
LIVENpay.io
ilk piyasaya girdiğimde 800 altcoin vardı şimdi 2000'i geçti dediğin gibi altcoin sayısının astronomik olması işe yaramadı piyasa ayı sezonu sarmalına girdi karını alan çıkış yaptı kalanlar holderlar sadece.
member
Activity: 596
valla yeni projelerde girmesine rağmen piyasa çöküyor. 1300 den 2000 e geldi proje sayısı ama cap hala yerlerde 1trilyondan 230milyona geriledi bir de!
full member
Activity: 476
Merit: 100
Ben LTC'ye takılı kalanlardanım. Şöyle kardan zarar ettim alsında. Ana parayı çıkardıktan sonra tekrar sert bir giriş yapmıştım. Elimde patlayan kısmı kar kısmının %95 civarını götürdü. Bu nedenle patlayanlardanım.
member
Activity: 322
Merit: 23
Son 1 yıl içinde kriptoparaların en kralı bir ortalama %90 zarar ettirmiş. Yatırımcıyı ürküten bir tablo var karşımızda.
Bu yüzden bu piyasa pek tutulmayacak gibi geliyor bana. Milletin kanını emmişler resmen...
sr. member
Activity: 1022
Merit: 306
yannız hacı babalar her şey hakkaten fenalarda düşmüş fenalarda
member
Activity: 742
Merit: 19
2018 yılını evet arkadaşlar büyük zararlarla kapayacağız gibi gözüküyor.Yüzde 90'a varan zararlar yatırımcıları fena korkuttu.2019 da kıpırdanmalar başlarsa piyasa düzelmeye başlar umudumuzu koruyoruz.2019 da kötü geçerse 2018'e kadar bir çok arkadaşımız heralde havlu atacaktır.Elde bir şey kalmayınca durmanında anlamı olmaz heralde.
sr. member
Activity: 518
Piyasa bitmiş resmen millete 10 dolardan INS, 20K’dan Bitcoin alanlar çekip gittiler. Twitter fenomenleri, tahmin uzmanlari, ico grupları alayı göç etti.
member
Activity: 406
2018 yılı bize adeta karabasan gibi çökmüş üzerimize artık ayağa kalkma zamanı geldi. Piyasalar düzelse de yolumuza baksak. Yoksa bu şekilde ciddi zorlanıyoruz. Bu arada araştırma ve değerlendirme çok iyi olmuş eline sağlık.
full member
Activity: 728
Merit: 151
2018 yılı gerçekten çok kötü geçti bi güzel kazığı soktular şimdi herkes aç aç bekliyor azıcık piyasa baş kaldırsa apartta bekliyorlar satıp kaçmak için e bunu bildikleri için de öyle şaaaaaaaaak diye bi yükseliş olacağını sanmıyorum her krizde fırsatlar vardır kafası çalışana tabi
Pages:
Jump to: