Pages:
Author

Topic: 💰💥 💰KRİPTO BÜROSU - Türkiye'nin İlk Dijital Para Takas Platformu💰💥💰 - page 2. (Read 1284 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Güvenilirlik sorununu aşmak için zamana ihtiyacınız var. Nasıl aşmayı düşünüyorsunuz?

4. Adım
Paranız bizim hesabımıza geçer geçmez işlemlerinize başlayacağız ve kısa süre içinde istediğiniz para birimine çevirip cüzdanınıza göndermiş olacağız.

Neden birisi sizin hesabınıza coin göndersin? "Karşılığı gelmezse" ihtimali hep mevcut olacak zira.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
tebrikler,

ben en azından 1 ay bekleriz diyordum siz 9 günde  halletmişsiniz herşeyi.
bol şanslar.

full member
Activity: 260
Merit: 102

Dijital Para Takası
         Hızlı - Güvenli - Gizli

---

Türkiye'nin ilk kripto para alım - satım sitesi:
www. Kripto Bürosu .com

İster Bitcoin'den Ethereum'a, isterseniz Litecoin'den Doge'ye, ya da elinizdeki Ethereum'u en uygun fiyatlarla Litecoin'e çevirebilirsiniz. Şu anda tam 4 kripto para birimi, çok yakında çok daha fazlası!

Herhangi bir döviz bürosunda para alıp satarken neye ihtiyaç duyuyorsanız, Kripto Bürosu'nda da ona ihtiyacınız var: HİÇBİR ŞEY!

Kayıt olmanıza gerek yok, Kimliğinize gerek yok!

Bir cüzdanınızdan, diğerine... Yaptığınız işlemler sadece size özel.

---

Ne yapıyorsunuz?
Biz hiçbir kullanıcımızın özel bilgilerini istemeden, sadece bir kripto para biriminden diğerine çevirme ve aktarım işlemleri yapıyoruz.
Şimdilik Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve DogeCoin olmak üzere tam 4 para birimini destekliyoruz ancak bu sayıyı daha da arttırmamız an meselesi!

Ücret nedir?
Eylül ayı boyunca hizmetimiz karşılığı hiçbir komisyon kesintisi yapmıyoruz. Yani bu kısa süre için %0 komisyon ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ekim ayından itibaren ufak bir komisyon belirleyeceğiz ancak yine de yabancı sitelerde bulabileceklerinizden bile düşük tutmaya gayret edeceğiz.
Burada, cüzdanınıza geri transfer ücreti dahil, hiçbir zaman hiçbir gizli ek ücretle karşılaşmayacaksınız. Alım satım işleminiz sırasında son tutar olarak ekranda ne görüyorsanız, cüzdanınıza gelecek olan miktar da daima o olacak!

İşlem süresi ne kadar?

İşleminizi başlatmak genellikle birkaç dakikadan uzun sürmez. Paranızın belirlediğiniz cüzdana aktarımı ise aktarılacak olan para biriminin blockchain yoğunluğuna ve hızına göre genellikle 10 ila 60 dakika arasında gerçekleşir.

Hiçbir kişisel bilgimi vermek istemiyorum. Bu mümkün mü?
Sorun değil, biz de almak istemiyoruz zaten. Kripto Bürosu'nda sizin hiçbir kişisel bilginiz istenmez ve saklanmaz. Yaptığınız işlemler sadece size özel kalır.

Paralarımın güvenliğini nasıl sağlayacaksınız?

Şu anda Kripto Bürosu olarak hiçbir cüzdan hizmeti sağlamıyoruz, yani kimsenin parasını bünyemizde barındırmıyoruz. Bütün işlemler sizin iki cüzdanınız arasında gerçekleşiyor:

Çevirmek istediğiniz parayı gönderdiğiniz (harcama cüzdanı)
Çevirdiğiniz para birimini aldığınız (alış cüzdanı)
İşlem tamamlandıktan sonra cüzdanlarınızın güvenliğinden tamamen siz sorumlusunuz.

Nasıl yapacağım?
Aslında o kadar basit ki, kendiniz de rahatlıkla çözebilirsiniz. İşte şöyle:

1. Adım
İlk kutucuğa satmak istediğiniz para biriminin miktarını girip türünü seçiyorsunuz ve en sağdan da almak istediğiniz para birimininin türünü seçiyorsunuz. O anki kur durumuna göre sistemimiz hesabı otomatik olarak yapıyor. Eğer aklınıza yattıysa alttaki kırmızı "Hemen Çevir!" butonuna basıp işleminize devam edebilirsiniz.

2. Adım
Yeni açılan kutucuğa çevirmek istediğiniz para birimine ait bir cüzdan adresi giriyorsunuz (örn. BTC satıp ETH almak istiyorsanız buraya ETH cüzdan adresi girmelisiniz)

3. Adım
O anda sistem tarafından size özel yaratılan bir adrese, ilk adımda belirttiğiniz para birimi ve miktarını göndermeniz istenecek.

4. Adım
Paranız bizim hesabımıza geçer geçmez işlemlerinize başlayacağız ve kısa süre içinde istediğiniz para birimine çevirip cüzdanınıza göndermiş olacağız.

5. Adım
Tebrikler! Kripto paranızı başarıyla satıp yerine yenisini aldınız.

---

Not: Siteyi bizzat ben kurdum arkadaşlar. Bir İngiliz şirketinin altyapısını kullanarak işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Önce site için yeni bir hesap açıp buradaki duyuruyu öyle yapmayı düşündüm ancak böyle girişimlerin insanlarda güven konusunda şüphe yarattığını biliyorum. Bu hesabımı tanıyan, aradığında adımı sanımı, yerimi yurdumu bulabileceğini bilen çok insan var. O yüzden bu hesabımı kullanmayı daha uygun gördüm. Aklına bir şey takılan olursa, herhangi bir problem yaşayan olursa, direkt olarak benimle de irtibat kurabilir.

Böyle işlemlere ihtiyaç duyanlarınızın destekleyeceğini umuyorum. Shapeshift, changelly gibi yabancı versiyonlar yerine aklınıza önce kripto bürosu gelirse sevinirim Smiley Yer imlerinize ekleyin, fiyatlarımızın genellikle çok daha uygun olduğunu göreceksiniz.

Pages:
Jump to: