Pages:
Author

Topic: Kucuk rakamlarla degil buyuk rakamlarla bitcoin kazanmak - page 2. (Read 8039 times)

newbie
Activity: 34
Merit: 0
şu anda oyun incelemesi ve rehber yeterli değil en kısa sürede güncellemeye çalışacağım
sr. member
Activity: 252
Merit: 251
Oyunla, faucetlerle reklamlarla bitcoin kazanma isi hikaye. Bu yaptiklariz icin ayirdiginiz zamani pazarda limon satarak harcasaniz daha fazla kazanirsiniz.
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Ben tanıtım yazısı hazırlamıştım, başka forumlara koydum. Ama burada konusu var diye açmamıştım. Forumdan BardanDoyle adlı arkadaşın refiyim. Kendisi çeşitli bonuslar veriyor. Buradan bakabilirsiniz: https://bitcointalksearch.org/topic/goldentownscom-get-paid-to-play-signupplay-bonus-up-to-112-free-btc-326237
full member
Activity: 224
Merit: 100
oyunun detaylı bir incelemesini yap o zaman biz de boş vaktimizi değerlendirelim. Sanırım inşaa ve benzeri durumlar çin sürekli bir bekleme evresi gerekiyor zaten.
newbie
Bu bir strateji oyunu.doğru stratejiyi uygulayamazsan sürekli hata yaparsan,düşünmeden iş yaparsan ,oyunun bilgililerine danışmazsan,dediklerini göz ardı edersen,kısacası çocukca davranırsan evet zaman ve para kaybı.
Ama bütün girişimelr böyle değil midir?Herşey emek ister.
Ben bu oyun bedava bitcoin dağıtıyor demedim.0,00000001 coin kazanmak için bile insanlar saatlerce sayfaları tıklıyor kod giriyor.halbuki bu oyunda dogru yatırım ve strateji ile çooook çok fazlasını kazanabilirsiniz.Örnek benim kayıtım.Oyun içinde umit668 kayıtına bakın.Ne kadar yatırmışım ve ne kadar çekmişim.Ve hesabımda olan goldların resmini atabilirim.
legendary
Activity: 1638
Merit: 1329
Stultorum infinitus est numerus
sözleşmeyi incelediniz mi nasıl bir ödeme yapıyorlarmış. her ülkeye ödeniyor mu. Altın olarak ödemeden bahsedilmiş. Btc ile ödeme ibaresini göremedim ben.

Altın oyun içindeki para birimi, Altın alıp Altın satabiliyorsunuz banka transferi ve mobil hariç neredeyse bütün ödeme sistemleri bulunmakta (PayPal, Payza, Moneybookers vs.) Bitcoin de bu ödeme sistemlerinden bir tanesi, ürettiğiniz Gold'u(Gerçekten inanılmaz derecede zor.) Bitcoin karşılığında satabiliyorsunuz. Bitcoin ile gold alabiliyorsunuz.

Bana sorarsanız oyun tamamen Zaman ve Bitcoin kaybı(gold alırsanız.)
full member
sözleşmeyi incelediniz mi nasıl bir ödeme yapıyorlarmış. her ülkeye ödeniyor mu. Altın olarak ödemeden bahsedilmiş. Btc ile ödeme ibaresini göremedim ben.
legendary
Activity: 1638
Merit: 1329
Stultorum infinitus est numerus
Bu oyunda ordu kurma başkalarına saldırma, ittifak kurma, rakibi yağmalama gibi öğeler var mı? Varsa tek başına ayakta kalamazsın. Güçlü ittifaklar seni dümdüz eder.

Malesef yok. bu yüzden oynamıyorum bende, Gold satın almayan için oyun ölüm gibi.
full member
Bu oyunda ordu kurma başkalarına saldırma, ittifak kurma, rakibi yağmalama gibi öğeler var mı? Varsa tek başına ayakta kalamazsın. Güçlü ittifaklar seni dümdüz eder.
sr. member
Activity: 686
Merit: 262
bu ekranda takıldım ne yapmam gerekiyo

ekranı yenile aynı işleri tekrar yaptırcaktır sana yavaş takip et yoksa sorun oluyor .
newbie
okun ucundaki yeşil tuşa basmanı istiyor ama yeşil tuş aktif değil birşeyler eksik olmalı
full member
Activity: 219
bu ekranda takıldım ne yapmam gerekiyo

newbie
arkadaslar burda skype adresi vermek yasak mı ?
yasak degilse skype adresim [email protected]
yasaksa mesajı editlerim
newbie
Activity: 44
Bana bu konuda yardımcı olabilir misin ? Pm ile skype adresini gönderirsen ekleyeyim.
newbie
hocam değişiyor.ben bu oyuna 3 ay önce girdim ve 60 euro para yatırdım.şu anda hesabımın degeri 5 bin tl den fazla.bu sizin yatırımınıza, ayırdıgınız vakite, strateji bilginize ve şansınıza kalmış.
newbie
Bir günde ne kazanabiliriz ?
newbie
hocam fabrikalarla malzeme üretiyrosunuz.fabrikalar için ana evden işçi üretiyorsunuz.malzemelerle de altın üretiyorsunuz.isterseniz ürettiğiniz altını satabilirsiniz.degeri 6,5 euro.olay bu kadar basit.oyunda biraz vakit gecirince herseyi anlıyrosunuz zaten:)

eger talep olursa daha ayrıntılı rehber yapabilirim
newbie
Üye oldum. Nasıl oynanacağını bilmiyorum ama takılıyorum Smiley
newbie
oyunu burdan tanıtmak oldukça güç.bu yüzden ilgilenen olursa özelden mesaj atsın.zaten bir grubumuz var sürekli yazıştığımız.Özel mesaj atanlarıda grubumuza alırız
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
https://bitcointalk.org/index.php?topic=326237.0;topicseen

Ben de bu konudan görüp üye olmuştum. Oyunda ilerleme çooooook yavaş ama eleman level ve happiness'a göre bonus verdiği için devam ediyorum. Tanıtım yazısı hazırlamayı düşünüyordum günlerdir, üşendim açıkçası.
Tanıtımı genişletirseniz daha iyi olur.
Pages:
Jump to: