Pages:
Author

Topic: Kupno Bitcoin - gdzie? - page 2. (Read 25036 times)

member
Activity: 69
Merit: 10
December 17, 2014, 06:19:20 AM
#15
Polecam nowy dostępny w Polsce kantor BTC - Cryptoins.com
Sporo metod wpłat i wypłat, brak weryfikacji to tylko niektóre zalety kantoru Wink


To gówno? które zaraz się zwinie. Brak jakiejkolwiek weryfikacji to tylko kwestia czasu kiedy "kantor" się zwinie ze środkami użytkowników.
newbie
Activity: 29
Merit: 0
December 08, 2014, 02:12:09 PM
#14
Polecam nowy dostępny w Polsce kantor BTC - Cryptoins.com
Sporo metod wpłat i wypłat, brak weryfikacji to tylko niektóre zalety kantoru Wink
member
Activity: 69
Merit: 10
December 02, 2014, 10:47:01 AM
#13
Ta bo Mtgox to duża firemka zwinęła się i jakoś nie słychać żeby ktoś kase zobaczył.

A co do przelewów to teraz jest możliwość zasilania konta bezpośrednio z innych giełd bez konieczności przesyłania środków na swoje konto, np z Krakena czy z Bistampa, o wile bardziej skraca to drogę do arbitrażu.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Small Red and Bad
January 14, 2014, 02:27:35 PM
#12
Z curexem jest tylko taki problem, że to mała firemka i jak się kiedyś zwiną to nikt kasy nie zobaczy.  Roll Eyes
member
Activity: 74
Merit: 10
January 14, 2014, 08:49:00 AM
#11
W dupie... a tak prawde mowiac to biturex glownie! Bitcon tam zawsze tanszy niz na innych gieldach
member
Activity: 86
Merit: 10
January 10, 2014, 04:59:04 PM
#10
Moje zdanie na temat localbitcoins.com jest takie albo możesz zostać oszukany Smiley Albo możesz kupic BTC od kolesia który uzyskał je w sposób nielegalny. Czyli ukradł je za pomocą trojana wypuszczonego w net.

np: ktoś chciał sobie wygenerować bitcoiny przez bitcoingenerator Tongue I cała kasa trafiła do tego Pana co sprzeda Ci te bitcoiny.

Albo też takie ze mozesz kupić szybko i bez dodatkowych prowizji. Przestań dramatyzowac. Ja kupilem juz kilka razy i nigdy nie zostałem oszukany. Ale jak juz pisalem wcześniej , kupować tylko od sprawdzonych ludzi i nalepiej małe ilości.

Kupuje też na Bitstamp
newbie
Activity: 6
Merit: 0
January 10, 2014, 02:56:26 PM
#9
Najlepiej na bitcurex kupić bo szybko przelew dojdzie. Potem na portfel i z niego na jakiś inny kantor gdzie volume jest odpowiedni Wink
hero member
Activity: 784
Merit: 500
January 09, 2014, 08:57:25 AM
#8
Moje zdanie na temat localbitcoins.com jest takie albo możesz zostać oszukany Smiley Albo możesz kupic BTC od kolesia który uzyskał je w sposób nielegalny. Czyli ukradł je za pomocą trojana wypuszczonego w net.

np: ktoś chciał sobie wygenerować bitcoiny przez bitcoingenerator Tongue I cała kasa trafiła do tego Pana co sprzeda Ci te bitcoiny.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
January 09, 2014, 07:33:17 AM
#7
jak juz ktos wczesniej napisal - localbitcoins.com
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Small Red and Bad
January 04, 2014, 08:43:08 PM
#6
Ja uzywam Kraken.com i Bitstamp.net ale najczesciej to kupuje osobiscie od pewnego kolesia z https://localbitcoins.com/. Mozesz znalesc kogos w poblizu twojego miejsca zamieszkania. Wole w ten sposob bo szybko, mozna negocjowac stawke a co najwazniejsze bez dodatkowych kosztow. Ale uwazaj, nigdy nie wiesz na kogo mozesz wtrafic Wink zawsze sugeruj sie opiniami i kupuj tylko od sprawdzonych. Ja mam pewnego zaufanego kolesia i zawsze zejdzie z ceny.
Powodzenia!
Ps. sorka za brak polskich koncowek Wink
To jest zdecydowanie najlepszy sposób by uniknąć skarbówki  Grin A co do giełdy to bitcurex - od wielu miesięcy bez problemów.
member
Activity: 86
Merit: 10
January 04, 2014, 01:47:57 AM
#5
Ja uzywam Kraken.com i Bitstamp.net ale najczesciej to kupuje osobiscie od pewnego kolesia z https://localbitcoins.com/. Mozesz znalesc kogos w poblizu twojego miejsca zamieszkania. Wole w ten sposob bo szybko, mozna negocjowac stawke a co najwazniejsze bez dodatkowych kosztow. Ale uwazaj, nigdy nie wiesz na kogo mozesz wtrafic Wink zawsze sugeruj sie opiniami i kupuj tylko od sprawdzonych. Ja mam pewnego zaufanego kolesia i zawsze zejdzie z ceny.
Powodzenia!
Ps. sorka za brak polskich koncowek Wink
member
Activity: 66
Merit: 10
January 03, 2014, 04:01:19 PM
#4
Możesz też przez liliontransfer.org
legendary
Activity: 1302
Merit: 1002
January 02, 2014, 08:23:35 PM
#3
raczej odrzucą, na https://pln.bitcurex.com/ możesz wpłacić pln i kupić bitcoin a jeżeli chcesz później wymieniać bitcoin na inne coiny to przelej sobie pieniądze na adres portfela na innej giełdzie
Polecam Mbank transfer nastepnego dnia miałem zaliczony.
Z Alior banku 2-3 dni szło.
newbie
Activity: 25
Merit: 0
January 02, 2014, 07:51:12 AM
#2
raczej odrzucą, na https://pln.bitcurex.com/ możesz wpłacić pln i kupić bitcoin a jeżeli chcesz później wymieniać bitcoin na inne coiny to przelej sobie pieniądze na adres portfela na innej giełdzie
newbie
Activity: 16
Merit: 0
January 02, 2014, 07:30:18 AM
#1
Gdzie najlepiej opłaca się zakupić bitcoiny? Co jeżeli zrobie wpłate (przelew) serwisie BTC-e w PLN (a oni nie maja balance w PLN)? Przeliczą na USD, czy odrzucą transakcje?
Pages:
Jump to: