Pages:
Author

Topic: Kupujem Bictoin ili USDT s Paypalom - page 2. (Read 520 times)

jr. member
Activity: 63
Merit: 4
May 08, 2019, 02:21:00 PM
#5
Sorry ekipa što nisam odgovara jer sam odmah, nakon što sam napravio ovaj post, obrisao ga jer sam uspio to riješiti na drugi način. I tek sada sam vidio da post nije obrisan jer evo odgovarate na njega.

Međutim sada opet imam isti problem (nešto se novca opet skupilo) a taj način prethodni nije moguć (Netko je nešto kupio preko mog paypal lol).

Dakle ako je netko zainteresiran ponuda idalje stoji, spreman sam čak otiči i do javnog bilježnika kako bih potpisao nekakv dokument koji me obvezuje da neću tražiti novac nazad preko paypala.

Pogledati ću i ovu stranicu koju ste mi preporučili, ako netko zna koliko će provizije na kraju biti preko te stranice nakon svih tih konverzija? Samo pitam ako netko zna inaće ću i sam provjeriti.

Još jedna stvar dakle imam novac na paypal a ne BTC, dakle želim preko paypal doći do BTC  Grin

EDIT: postoji li koji način da vam zahvalim na odgovorima jer ne vidim nigdje opciju like ili upvote ili tako nešto?
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
April 25, 2019, 08:22:47 AM
#4
Ukoliko ovo pitanje nije dozvoljeno u ovom sub-u molim moderatore da izbrišu ovaj post!

Znam sve i koji su rizici za onoga koji prodaje cryptoi znam da mi je acc novi na ovom forumu.

Stoga i predlažem sljedeće,

Ukoliko ste iz Splita ili okolice predlažem da se nađemo uživo u kafiću ili gdje već i primopredaju obavimo oči u oči na licu mjesta.

U obzir dolazi i cash za Paypal ukoliko je to nekom u interesu (nikada neznaš što ljudima treba).

U obzir dolaze i svi drugi prijedlozi koji vi imate. Mislim da je svima jasno zašto ovo radim!!!!

Pa eto ako ste zainteresirani komentirajte!

Eh kad bi bar Bitcoin store prihvaćao Paypal


Ako imaš bitcoin i želiš ga prebaciti na Paypal to naravno ne možeš direktno ali možeš posredno preko virwox stranice.
Prvo svoj bitcoin pretvoriš u njihovu ''valutu'' a onda napraviš novu konverziju u dolare i odeš na Withdraw i odabereš opciju Paypal.
Na taj način u Paypalu ne znaju da ti je novac došao od bitcoina Smiley

potvrđujem da je virwox elegantno riješenje za potrošiti novac koji je zapeo u PayPalu, jer vjerujem da je to problem  Smiley
odkad se ne može isplata sa PayPala odraditi na bankovne račune koji su van SAD-a, ima podosta glavobolja...
legendary
Activity: 2226
Merit: 1571
'Bitcoins are like gold bars with wings' - T.W.
April 24, 2019, 03:54:48 PM
#3
Ukoliko ovo pitanje nije dozvoljeno u ovom sub-u molim moderatore da izbrišu ovaj post!

Znam sve i koji su rizici za onoga koji prodaje cryptoi znam da mi je acc novi na ovom forumu.

Stoga i predlažem sljedeće,

Ukoliko ste iz Splita ili okolice predlažem da se nađemo uživo u kafiću ili gdje već i primopredaju obavimo oči u oči na licu mjesta.

U obzir dolazi i cash za Paypal ukoliko je to nekom u interesu (nikada neznaš što ljudima treba).

U obzir dolaze i svi drugi prijedlozi koji vi imate. Mislim da je svima jasno zašto ovo radim!!!!

Pa eto ako ste zainteresirani komentirajte!

Eh kad bi bar Bitcoin store prihvaćao Paypal


Za takvu vrstu ponuda imaš board trgovina. Prebaci tamo kako bi bio siguran da ti netko neće pobrisati topic.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
April 24, 2019, 01:55:05 PM
#2
Ukoliko ovo pitanje nije dozvoljeno u ovom sub-u molim moderatore da izbrišu ovaj post!

Znam sve i koji su rizici za onoga koji prodaje cryptoi znam da mi je acc novi na ovom forumu.

Stoga i predlažem sljedeće,

Ukoliko ste iz Splita ili okolice predlažem da se nađemo uživo u kafiću ili gdje već i primopredaju obavimo oči u oči na licu mjesta.

U obzir dolazi i cash za Paypal ukoliko je to nekom u interesu (nikada neznaš što ljudima treba).

U obzir dolaze i svi drugi prijedlozi koji vi imate. Mislim da je svima jasno zašto ovo radim!!!!

Pa eto ako ste zainteresirani komentirajte!

Eh kad bi bar Bitcoin store prihvaćao Paypal


Ako imaš bitcoin i želiš ga prebaciti na Paypal to naravno ne možeš direktno ali možeš posredno preko virwox stranice.
Prvo svoj bitcoin pretvoriš u njihovu ''valutu'' a onda napraviš novu konverziju u dolare i odeš na Withdraw i odabereš opciju Paypal.
Na taj način u Paypalu ne znaju da ti je novac došao od bitcoina Smiley
jr. member
Activity: 63
Merit: 4
April 24, 2019, 12:56:47 PM
#1
Ukoliko ovo pitanje nije dozvoljeno u ovom sub-u molim moderatore da izbrišu ovaj post!

Znam sve i koji su rizici za onoga koji prodaje cryptoi znam da mi je acc novi na ovom forumu.

Stoga i predlažem sljedeće,

Ukoliko ste iz Splita ili okolice predlažem da se nađemo uživo u kafiću ili gdje već i primopredaju obavimo oči u oči na licu mjesta.

U obzir dolazi i cash za Paypal ukoliko je to nekom u interesu (nikada neznaš što ljudima treba).

U obzir dolaze i svi drugi prijedlozi koji vi imate. Mislim da je svima jasno zašto ovo radim!!!!

Pa eto ako ste zainteresirani komentirajte!

Eh kad bi bar Bitcoin store prihvaćao Paypal
Pages:
Jump to: