Pages:
Author

Topic: Kurban Bayramı'na özel - BNB Ödüllü BNB Tahmin Yarışması (Ödül 1,50 BNB) - page 2. (Read 970 times)

full member
Activity: 448
Merit: 157
Bende bir güncelleme girdim. July 11, 2019, 02:28:17 PM dediğine göre girmiş olduğum güncelleme de sorun yok.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.51693389
full member
Activity: 266
Merit: 214
Analist - Trader - Yazar
full member
Analist - Trader - Yazar
Yarın gece yarısına kadar paylaşabiliyoruz değil mi? Hatırlatın da kaçırmayalım Cheesy
jr. member
Activity: 308
Merit: 2
Benimde tahminim 29 dolar civarı.Btc bazlı inmeye deva etsede bitcoinden dolayı o civarlarsa tutunur gibi.Bitxoin 17k'ya doğru gidiyor.Altların durumu da içler acısı.
member
Activity: 462
Merit: 14
bunun için son tarih ne zamandı acaba ben katıldım diye hatırlıyorum ama.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
ben de mi katilsam yarismaya:) ama katilmayacagim, tahminimi de aciklamayacagim...

suna da aciklik getireyim: simdiye kadar tahmin veren arkadaslar, simdiye kadar merit sartini yerine getirmediler ise eger, üzülmesinler. 11 temmuz, forum saati gece yarisina kadar merit toplayabilirsiniz ve o an ki durum sarti yerine getirip getirmediginizi gösterecek. bilmem anlatabildim mi:) yani önemli olan, son tahmin aninda elde ettiginiz meritler olacak...
jr. member
Merit: 1
Bende merit nedeniyle katılamıyorum kampanyaya.Ama tahminim 24 dolar civarına gelmesi.Yani birileri binanceye açıktan saldıracak gibi.Buda fiyata olumsuz etki yapar.Düşmanı çok rakipleri de çok.
full member
Activity: 742
Merit: 140
Açtığın konuyu dün gibi hatırlıyorum yanlış hatırlamıyorsam redditde görüp açmıştığını söylemiştin ve sayende birşeyler kazanmıştık. O dönemde kısa süre için 4-5 dolar beklentisi var diyordun ama sonra o BNB leri 2 dolardan sevinerek satmıştım kar ettik diye sonra nerelere geldi BNB Smiley Merit yüzünden katılamıyorum yarışmaya fakat tahminim 38.5 dolar olacağı yönünde Smiley
member
Activity: 462
Merit: 14
bende bir tahminde bulunayım ve 52.55 diyeyim. bakalım.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Nedense ben fiyatta o kdr artış beklemiyorum. İeo lar doyuma ulaştı, bu ay ortası coin burn var, fiyat sonrası salacaktır diye düşünüyorum. Ama temel parametre btc hareketi eğer hızlı yukarı giderse bnb de yukarı gider. Yoksa düşüş bekliyorum.
5 kez merit  alma kuralını karşılamıyorum. O yüzden yarışma dışı tahmin yapayım
30 usd
jr. member
Activity: 350
ay sonuna doğru fiyatlarda yükselme olacağını hesaba katacak olursak 40-42 dolar civarlarını görmesi sürpriz olmaz aslında.
full member
Activity: 784
Merit: 120
Yani 1 aydan fazla süre var. İnişli çıkışlı bir süreç yaşıyoruz. Ama BNB'nin hareketlerine baktığımda, daha doğrusu içimden 35,50 dolar geçiyor. BNB 11 Ağustos 2019 tarihinde Close yani kapanışı 35,50 dolar içimden geçeni yazdım. Smiley
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
40.01$ olarak bende tahminimi yapıyorum. Bence BTC olarak büyük yükseliş yaşaması zor ama BTC biraz yükselirse diyerek 40.01$ olarak tahminde bulunuyorum.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1618
bu da güzel bir konu olmuş, Aug 10, 2019 BNB kapanış fiyatı 41 USD diyorum.

İyi Şanslar
jr. member
Activity: 322
Merit: 1
100 dolar olmasına çok da imkan vermiyorum ki uçuk da bir tahmin bana göre fazlasıyla. iyimser olarak olup olacağı 50 dolardır.
jr. member
Activity: 476
çok güzel bir girişim amma velakin ki merit mevzusu yüzünden katılma hakkı kazanamıyorum. yarışmacı arkadaşlara başarılar.
full member
Activity: 448
Merit: 157
Şurdan bir yer ayırabilirmiyiz. 11 Temmuz tarihinde buraya bir rakam yerleştireceğim. 1,5BNB güzel bir ödül.

EDIT: Tahminim $34,88
newbie
Activity: 2
Merit: 0
full member
Analist - Trader - Yazar
Açtığım şu konudaki yakın gelecek gelişmeleri ve analizlerini kullanarak daha isabetli bir tahmin yapacağınızı düşünüyorum arkadaşlar:

https://bitcointalksearch.org/topic/bnbde-yakn-gelecek-gelimeleri-5160850

Bende tahminimi detaylı bir teknik, pisikolojik grafik analizinden sonra ayın 11'inde yazıcam  Wink
full member
Activity: 616
Merit: 101
Bende ılımlı bir tahmin yaparak 44 dolar diyorum , benimde bnb ile tanışmam ilk çıktığı zamanlarda oldu işte değerini bilemedik ataydık kenera 1000tane şuan köşeliktik de işte olmuşla ölmüşe çare yok  Sad
Pages:
Jump to: