Pages:
Author

Topic: Laptop'ındaki CSGO Sticker'ı Yüzünden Taylan Yıldız'ın Fonlandığı İddiası - page 2. (Read 231 times)

sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
İnsanların bi oyun oynadığı için fonlanmadığı kalmıştı, o da süper zeka bir meclis üyesi sayesinde gerçekleşti.  Grin  Önce bir gidip CSGO'nun ne olduğunu öğrensin de ondan sonra konuşuruz. Bir konunun hem cahili olup hem de hakkında yorum yapmak da bu gibi zavallılara yakışır zaten. Aynen kardeşim, laptopa sticker yapıştırdı ki güzelce bi fonlansın. Zaten stickerı başka ne için yapıştırabilirsin öyle değil mi? Çok gülüyorum ya bu cehalete.  Cheesy
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Şunlar birde maaş alıyor değil mi? ne kadar boş beleş konularla ilgileniyorlar ya keyifleri yerlerinde ellerine alsınlar çaylarını sırayla o ona bu şuna gündem yaratsınlar halk ne durumda umrunda olan varmı ki?

Muhalefet olmayıda becerdiklerini düşünmüyorum. daha keskin cevaplar verilmedi.beyfendiceden onlar anlamaz.
sr. member
Activity: 714
Merit: 335
Taylan yıldız ne kadar beyefendi şeklinde cevap veriyor helal olsun tebrik ettim kendisini. soğukkanlı ve dalga geçer gibi bilgileriyle biraz dövmüş gibi geldi bana. ayrıca csgo oyun sitesinin reklamı deyince şakşakçılar hemen alkışlamaya başladı gördünüz mü  Grin
full member
Activity: 322
Merit: 101
ABD'den fonlanan medya varkene, onlari konusmak varken adamin laptopuna catmak nedir. Sacmalamis adam.
full member
Activity: 854
Merit: 113
Yahu adam CS: GO oyununu seviyor diye laptopuna sticker yapıştırmış alt tarafı. Yani nasıl beceriyorlar da bundan garip anlamlar çıkarabiliyorlar anlam veremiyorum ben de bu işe. Daha CS: GO'nun bir oyun olduğunun bile farkında değiller. Bir insan her şeyi de fonlamaya bağlamaz ki arkadaş pes yani. Taylan Yıldız yine mütevaziliğini korumuş. Adam Google'da çalışmış, son derece kültürlü ve bilgili bir insan. Türkiye simülasyonuna alışmaya çalışırken bir yandan da karakterini bozmak istemiyor. Sanırım kendisi benim sevdiğim sayılı kişilerden birisi olabilir siyaset dünyasında. Düşüncelerine büyük saygı duyarım. Bazıları gibi boş kafalı bir insan değil.
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
Ne kadar boş muhabbetler valla ya şunu bile tartışıyorlar bunun ve üstüne para kazanıyorlar, bizim milletvekilleri cidden işsiz yatan geyik yapan adamlara dünya paralar veriyoruz, biz hak ediyoruz bize yapılan her şeyi.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Böyle bir laf eden kişi bir meclis üyesi ama milletvekili olsa da şaşırmazdım hani. Milletvekillerinin kalitesini de hepimiz biliyoruz aşağı yukarı. Çocuk parkına çevirdiler meclisi sonuçta. Her neyse, bu konuda o kadar gülünç bir açıklama yapmış ki bu kişi, bir insan bir konu hakkında bilgisiz olduğunu bu kadar mı belli eder diyor insan. "CSGO adında bir oyun sitesi" lafından belli oluyor ne kadar bilgili olduğu. Boomerlardan çekeceği var hala böyle donanımlı insanların malesef.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
Bu cahil kekonun lafları sonrası iki gündür oyun topluluklarında geyiğin dibine vuruldu. Bu yaşadığı toplumdan haberi olmayan cahil yandaşları yıllardır beslediğimiz için çok üzgünüm. Mahalle bakkalı bile olamayacak vasıfsız cahil tipleri belediye meclisine taşıyan parti er geç kaybedecek, çalınan 2 neslin geleceğinin hesabı sorulacaktır diye umuyorum. Taylan Yıldız çok sakin cevap vermiş, iftiranın daha net bir karşılığı olabilirdi.
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
Nam-ı diğer "internetçi abi" Taylan Yıldız'ı Google'da çalıştığı dönemlerden beri tanır ve takip ederim. Kendisi hali hazırda mevcut tüm siyasetçilerden çok daha fazla entellektüel ve yenilikçi birisidir. Gençlerle arası oldukça iyidir; en son Valorant oynamayı öğrettiği için takipçisine teşekkür etmişti. Kendisi aynı zamanda sıkı bir CS GO oyuncusudur. Twitch'te yayın açar, maçlarını izleriz. Toplantı esnasında İBB Meclisi AKP Grup Sözcüsü tarafından söylenen sözlere o kadar çok güldüm ki, öyle böyle gülmedim.

Tek merak ettiğim konu, hadi geleceği yakalayamayan insanlarsınız bunu anlarım. Hiç mi kimse "dur dayı o öyle değil" diye uyarmaz?

https://twitter.com/Darkwebhaber/status/1438163082388418565?s=20

Edit ihtiyacı: Taylan Yıldız'ın CV'sine alt kısımdan göz atabilirsiniz.

- https://tr.wikipedia.org/wiki/Taylan_Yıldız
Pages:
Jump to: