Pages:
Author

Topic: Latvija (Latvia) - page 14. (Read 220762 times)

full member
Activity: 630
Merit: 104
October 29, 2017, 06:43:46 PM
ar newbie vari dabut 3 POS dienaa tas ir 6 pos lidz finisham dabusi + uztaisi telegram bounty 5 POS = 11 POS tokenus dabusi , pie pasreizejas cenas tas = 15 $ , bet sho neiesaku uzreiz pardot , pagaidi kaadu tirgu labu kad pievienos , tad lidz kaadi 10-15 $ varetu uzlekt

Dariits! paldies par info.
p.s - varbuut zini kaadu normaalu twitter bounty?
sr. member
Activity: 1022
Merit: 264
October 27, 2017, 04:24:54 PM
ar newbie vari dabut 3 POS dienaa tas ir 6 pos lidz finisham dabusi + uztaisi telegram bounty 5 POS = 11 POS tokenus dabusi , pie pasreizejas cenas tas = 15 $ , bet sho neiesaku uzreiz pardot , pagaidi kaadu tirgu labu kad pievienos , tad lidz kaadi 10-15 $ varetu uzlekt
sr. member
Activity: 1022
Merit: 264
October 27, 2017, 04:20:09 PM
Es arii te jauninjais . varbuut kaads zina kaadas labas kampanjas? Cheesy prieksh newbie Cheesy


Postoken Kampanja   rekur mans referal links https://airdrop.postoken.org/?r=8zvvhbat

vai pa tiesho uz forumu  https://bitcointalksearch.org/topic/annpostokenfirst-pos-smart-contract-tokenlending-platform-available-2110712


paaris dienas veel ilgs , taka vari dabut kaadi 10$ pie pasreizejas cenas par brivu Smiley

Vai arii airdropiem piesakies , pagaidaam taadi suudi vien ir , kas atri pazuud . Bet es sev jau 600 $ dabuju pa menesi
Visi tie jauni eDASH , eBTC , BlueEthereum , EthereumGold utt , tik janotirgo pareizaja , laikaa , jo peec 1-2 dienaam nemaksaa neko
Postokenam 3shaa airdrop kaarta beigusies. Vai tad vinji veel kko dos?

3shaa kaarta veel notiek , riit un pariit laikam



The 3rd round airdrop will also last for 2 weeks, start on October 16th, 2017 at 15:00 UTC and last until October 29th, 2017 at 15:00 UTC.
full member
Activity: 630
Merit: 104
October 27, 2017, 03:59:07 PM
Es arii te jauninjais . varbuut kaads zina kaadas labas kampanjas? Cheesy prieksh newbie Cheesy


Postoken Kampanja   rekur mans referal links https://airdrop.postoken.org/?r=8zvvhbat

vai pa tiesho uz forumu  https://bitcointalksearch.org/topic/annpostokenfirst-pos-smart-contract-tokenlending-platform-available-2110712


paaris dienas veel ilgs , taka vari dabut kaadi 10$ pie pasreizejas cenas par brivu Smiley

Vai arii airdropiem piesakies , pagaidaam taadi suudi vien ir , kas atri pazuud . Bet es sev jau 600 $ dabuju pa menesi
Visi tie jauni eDASH , eBTC , BlueEthereum , EthereumGold utt , tik janotirgo pareizaja , laikaa , jo peec 1-2 dienaam nemaksaa neko
Postokenam 3shaa airdrop kaarta beigusies. Vai tad vinji veel kko dos?
sr. member
Activity: 1022
Merit: 264
October 27, 2017, 11:10:07 AM
Es arii te jauninjais . varbuut kaads zina kaadas labas kampanjas? Cheesy prieksh newbie Cheesy


Postoken Kampanja   rekur mans referal links https://airdrop.postoken.org/?r=8zvvhbat

vai pa tiesho uz forumu  https://bitcointalksearch.org/topic/annpostokenfirst-pos-smart-contract-tokenlending-platform-available-2110712


paaris dienas veel ilgs , taka vari dabut kaadi 10$ pie pasreizejas cenas par brivu Smiley

Vai arii airdropiem piesakies , pagaidaam taadi suudi vien ir , kas atri pazuud . Bet es sev jau 600 $ dabuju pa menesi
Visi tie jauni eDASH , eBTC , BlueEthereum , EthereumGold utt , tik janotirgo pareizaja , laikaa , jo peec 1-2 dienaam nemaksaa neko
full member
Activity: 630
Merit: 104
October 27, 2017, 08:04:36 AM
Es arii te jauninjais . varbuut kaads zina kaadas labas kampanjas? Cheesy prieksh newbie Cheesy
newbie
Activity: 2
Merit: 0
October 19, 2017, 01:17:31 PM
Vēl viena interesanta saite, kas nāk no Twitter oficiālā VID konta.

https://twitter.com/vid_gov/status/898159379631026176

https://pbs.twimg.com/media/DHbnCPHXgAAeu3M.jpg
jr. member
Activity: 174
Merit: 6
October 13, 2017, 10:47:50 AM
Sveiki.
Es strādāju pie bloka šūnu projekta (es šobrīd nevaru sīkāk aplūkot, pateicoties patentiem / neizpaušanai, lai meklētu kontaktus ar potenciālajiem darbiniekiem / partneriem nākotnē.
A) izstrādātājiem, kuriem ir laba pieredze ar blokkaidu (Bitcoin vai jebkura Altcoin)
B) un tiem, kas ir īpaši pazīstami par omilajeru
C) Cilvēkiem, kuriem ir projekta vadības spējas (elastīga metodika ir lieliska), kā arī ir izdevīgi pārvaldīt Fiat naudas līdzekļus, kā arī tie ir kaislīgi par Bitcoin (vai Altcoin)

Prasība ES pilsonim un (viens no angļu, vācu, latviešu, ungāru valodā), kas ir kaislīgi par bitu (vai altcoin vai blockchain) vācu un angļu valodu, ir priekšrocības (mūsu ungāru / angļu un latvieti / angļu valodā runājošās komandas locekļi šobrīd ir pieejami vienreiz nedēļā.

Ideālā gadījumā mēs sākam strādāt ar vienu stundu nedēļā, konsultējoties, bet jūs būsiet gatavi pāriet uz 8-16 stundām nedēļā vai 40 stundām, atkarībā no iegūtā finansējuma līmeņa. Mēs pieprasīsim nelabprāt pārvietoties, kad sasniegsim 40 stundu nedēļas līmeni (taču tas būs

Ja mēs nolemtu kopīgi strādāt, es nosūtīšu jums 0.00116 BTC par samaksu par piekrišanu strādāt, no 8 līdz 16 stundām, ja saņemsim finansējumu, tas ļaus man parādīt ieguldītājam, ka man ir talants

Atbildot, lūdzu, norādiet savus Eiropas valodu CEFR līmeņus, kā arī saites uz Github / LinkedIN / CV utt., Kā arī visus attiecīgos pantus (jebkurā oficiālajā ES valodā), kā arī vēlamo stundas algu / atrašanās vietu (mēs mēģināsim piedāvāt cik vien iespējams, teorētiski, bet atkarībā no finansējuma noteikumiem daži investori prasa fizisku pārvietošanu.

Paldies
sr. member
Activity: 274
Merit: 251
October 08, 2017, 08:56:24 AM
Man Bitkoins nepatīk... Lēns, daudz jāmaksā par pārsūtīšanu un tad vēl tie nebeidzamie hard forki... Tad jau Monero labāks. Bet vispār esmu IOTA fans Smiley

Monero vispār neiesaku aiztikt Cheesy

Parskaitījumiem iesaku DASH vai LTC. DASH pat piedāvā instantSend uz/no pc makiem.

IOTA pa lielam nākamās paaudzes coins.
https://www.youtube.com/watch?v=C_Y4KykzCaI&t=1199s
 Fee-less. Pa lielam ja kļūs User-friendly tad augs labi.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
October 07, 2017, 08:37:24 AM
Man Bitkoins nepatīk... Lēns, daudz jāmaksā par pārsūtīšanu un tad vēl tie nebeidzamie hard forki... Tad jau Monero labāks. Bet vispār esmu IOTA fans Smiley

Par Bitcoin piekrītu, bet pašlaik tas ir vairāk tāds "pirmais brauc, pirmais maļ" ar vislielāko popularitāti un pastāvēšanas ilgumu, kas vieš lielāku uzticību kā jebkam citam. Kā regulārs norēķināšanās veids gan kļuvis par lēnu un dārgu, bet nekur tuvākajā nākotnē nepazudīs un turpinās būt par store of value. Tehnoloģiski desmitiem kripto jau ir nākošajos līmeņos, bet jāpaiet laikam, lai izsijātos labākie un gūtu sabiedrības uzticību.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
October 07, 2017, 06:54:10 AM
Man Bitkoins nepatīk... Lēns, daudz jāmaksā par pārsūtīšanu un tad vēl tie nebeidzamie hard forki... Tad jau Monero labāks. Bet vispār esmu IOTA fans Smiley
sr. member
Activity: 490
Merit: 252
http://VKcams.com/
October 02, 2017, 07:22:43 AM
Latviešu un krieviski runājošie klientu atbalsta darbinieki
Latvian and Russian speaking Customer Support Officers

Sector Customer Service
Min. experience No experience
Contract Permanent
Contract duration Indefinite
Salary range 18.000 € - 24.000 € gross / year
Workday Full-time
Vacancies 2

Latvian and Russian speaking Customer Support Officers

Ferratum Bank, Malta » Gzira

DESCRIPTION
We are looking for a Latvian and Russian speaking colleague to join our team in Malta.

Responsibilities:

• Provide superior professional customer service whilst dealing with all enquiries regarding the bank’s products and services;

• Ensure that bank accounts are opened according to the bank’s product and service guidelines;

• Building a rapport with the customers whilst addressing any issues relating to the use of internet banking, on-boarding and mobile application;

• Maintain a high level of knowledge when it comes to the bank’s products and services in order to provide customers with accurate information;

• Identify selling opportunities after analysing the customer’s needs;

• Address cancellation and temporary/ permanent blocking of cards, as per customer requests;

• Adhere to all bank policies and procedures, corporate security policies, regulatory guidelines, industry service standards and codes of conduct;

• Keeping records as required;

• Issuing of new cards and renewal processes.

• Assistance with gathering of data/information for the Bank (via phone, e-mails and chat);

• Providing support with invoicing

• Assistance with administrative tasks in accordance with the Bank´s policies, procedures and instructions;

• Communication and close cooperation with country co-ordinators and other departments;

• Other related ad hoc duties that may be assigned by the Bank from time to time.

REQUIREMENTS
Requirements:


• Previous working experience in a similar environment.
• Fluent in both Latvian and Russian oral and written.
• Previous experience in a similar position is an asset
• Computer skills
• Team player and customer oriented
• Willingness to learn and expand horizons

Furthermore, it is also part of our process that every new employee should be able to provide all the below documents before starting employment at Ferratum:

1. Clear copy of your ID card or passport (front and back)

2. Two signed reference letters from your previous employers with exact beginning and enddates (full-time employments), as well as date the letter has been written, name + signature + official title of person who wrote the letter. Preferably we also like the letter to be on official company paper. Also we would need one phone number from a previous employer to do a phone reference ourselves.

3. Highest level of qualifications obtained (i.e. university degrees)

4. Extract of your criminal record (not older than 3 months) from all the countries that you have lived in for the last 5 years.

5. Credit Check (not older than 3 months) from all the countries that you have lived in for the last 5 years.

OFFER
We offer:


• The opportunity to work in a dynamically evolving company;
• Opportunities for growth, realization of own ideas and further training;
• Professional and attentive environment;
• Other company benefits,

PLEASE APPLY WITH A COVER LETTER WRITTEN IN LATVIAN

If you have any questions regarding career opportunities, or if you experience any technical issues, please contact us via e-mail: [email protected]

https://www.ferratumgroup.com/en/careers
full member
Activity: 181
Merit: 100
October 01, 2017, 04:22:49 PM
Mazliet esmu šokā, negaidīju, ka te Latviešiem arī topics, bet nu ar crypto tradingu nodarbojos jau  + - 3. gadus, bitcoins pašlaik liekas ļoti lēns tapēc nesekoju tik ļoti līdz, bet ir ļoti daudz citu valūtu Smiley

Anyways esat dzirdējuši par next btc hardforku? laikam BTC gold, iespējams, ka to varētu normāli noflipot

Par nodokļiem runājot, vari jau it kā atrast pircējus, kas maksā naudu uz rokas..

Kādu laiku atpakaļ arī biju rakstījis vidam par nodokļiem un saņēmu šādu atbildi, var būt kādam interesē -


Quote
Labdien!
Izskatot Jūsu uzdoto jautājumu elektroniskā veidā, sniedzam šādu informāciju.
Kriptovalūtanav oficiāla valūta, tai nav likumīga maksāšanas līdzekļa statusa, tās emisiju un izmantošanu neregulē un neuzrauga un tā juridiski nav piesaistīta nevienas valsts oficiālajai valūtai. Uz kriptovalūtu nav attiecināmi Finanšu un kapitāla tirgus komisijas kompetencē esoši normatīvie akti (piemēram, Maksājumu pakalpojumu un elektroniskās naudas likums, Finanšu instrumentu tirgus likums utt.). Līdz ar to pēc būtības komercdarbība, kas saistīta ar kriptovalūtas uzpirkšanu un izplatīšanu, nav uzskatāma par finanšu instrumentu vai elektroniskās naudas emisiju, vai maksājumu pakalpojumu veikšanu. Ņemot vērā minēto, kriptovalūta pēc tās būtības ir uzskatāma kā prece jeb produkts, kuru var izmantot kā maiņas līdzekli, ja puses par to vienojas.
Atbilstoši likuma "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" 2. pantam ar iedzīvotāju ienākuma nodokli ir apliekami rezidentu Latvijā un ārvalstīs gūtie ienākumi.
Likuma "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" 8. panta trešās daļas 21. punktā ir noteikts, ka pie ienākumiem, par kuriem ir jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis, tiek pieskaitīti citi ienākumi, kas nav minēti šā likuma 9. pantā. Ņemot vērā, ka ienākumi no kriptovalūtas tirdzniecības nav minēti likuma 9. pantā kā ar nodokli neapliekami ienākumi, tad gūtais ienākums ir apliekams ar iedzīvotāju ienākuma nodokli, piemērojot 23 procentu nodokļa likmi, neatkarīgi no tā, cik ilgi kriptovalūta ir glabāta.
Papildus informējam ka par saimniecisko darbību uzskata jebkuru darbību, kas vērsta uz preču ražošanu, darbu izpildi, tirdzniecību un pakalpojumu sniegšanu par atlīdzību. Likumā "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" ir noteikts, ka fiziskās personas darbība kvalificējama kā saimnieciskā darbība, ja tā atbilst vienam no šādiem kritērijiem:
1) darījumu regularitāte un sistemātiskums (trīs un vairāk darījumu taksācijas periodā vai pieci un vairāk darījumu trijos taksācijas periodos);
2) ieņēmumi no darījuma pārsniedz 14 229 un vairāk euro taksācijas gadā, izņemot ienākumus no personīgā īpašuma atsavināšanas;
3) darbības ekonomiskā būtība vai personas īpašumā esošo lietu apjoms norāda uz sistemātisku darbību ar mērķi gūt atlīdzību.
Līdz ar to, veicot darījumus ar kriptovalūtu, gadījumā, ja izpildās kāds no minētajiem kritērijiem, pirms saimnieciskās darbības uzsākšanas maksātajam ir pienākums reģistrēties Valsts ieņēmumu dienestā (VID) kā
newbie
Activity: 28
Merit: 0
September 25, 2017, 05:50:52 AM
Izdomāju paturpināt tēmu par nodokļiem Latvijā.

Oficiālais VID viedoklis par tirgošanos ar kriptovalūtām - jāmaksā pilnais iedzīvotāju nodoklis, nevis kapitāla pieauguma nodoklis.

http://m.lvportals.lv/visi/e-konsultacijas/11918-par-darijumiem-ar-kriptovalutu-un-nodokliem/

Quote
Atbildot uz 1.jautājumu, informējam, ka kriptovalūta nav oficiāla valūta, tai nav likumīga maksāšanas līdzekļa statusa, tās emisiju un izmantošanu neregulē un neuzrauga un tā juridiski nav piesaistīta nevienas valsts oficiālajai valūtai. Uz kriptovalūtu nav attiecināmi Finanšu un kapitāla tirgus komisijas kompetencē esoši normatīvie akti (piemēram, Maksājumu pakalpojumu un elektroniskās naudas likums, Finanšu instrumentu tirgus likums utt.). Līdz ar to pēc būtības komercdarbība, kas saistīta ar kriptovalūtas uzpirkšanu un izplatīšanu, nav uzskatāma par finanšu instrumentu vai elektroniskās naudas emisiju, vai maksājumu pakalpojumu veikšanu. Ņemot vērā minēto, kriptovalūta pēc tās būtības ir uzskatāma kā prece jeb produkts, kuru var izmantot kā maiņas līdzekli, ja puses par to vienojas.

Atbilstoši likuma "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" 2. pantam ar iedzīvotāju ienākuma nodokli ir apliekami rezidentu Latvijā un ārvalstīs gūtie ienākumi.

Likuma "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" 8. panta trešās daļas 21. punktā ir noteikts, ka pie ienākumiem, par kuriem ir jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis, tiek pieskaitīti citi ienākumi, kas nav minēti šā likuma 9. pantā. Ņemot vērā, ka ienākumi no kriptovalūtas tirdzniecības nav minēti likuma 9. pantā kā ar nodokli neapliekami ienākumi, tad gūtais ienākums ir apliekams ar iedzīvotāju ienākuma nodokli, piemērojot 23 procentu nodokļa likmi, neatkarīgi no tā, cik ilgi kriptovalūta ir glabāta.

Vai kādam nācies ar to saskarties un vai tas visus apmierina? Ja nē, tad domāju, ka vajag kaut kādu iniciatīvu vai bikstījienu VIDam pa sāniem, lai padomā vēlreiz, nevis aiz slinkuma nekur neklasificē un maksājiet lielāko nodokli. (Ja vien viņu pašreizējā nekompetence neatver iespēju to viegli apiet grāmatvedībā, par ko, protams, neviens te skaļi nerunās).
newbie
Activity: 2
Merit: 0
September 24, 2017, 03:31:09 PM
Izdomāju paturpināt tēmu par nodokļiem Latvijā.

Oficiālais VID viedoklis par tirgošanos ar kriptovalūtām - jāmaksā pilnais iedzīvotāju nodoklis, nevis kapitāla pieauguma nodoklis.

http://m.lvportals.lv/visi/e-konsultacijas/11918-par-darijumiem-ar-kriptovalutu-un-nodokliem/

Quote
Atbildot uz 1.jautājumu, informējam, ka kriptovalūta nav oficiāla valūta, tai nav likumīga maksāšanas līdzekļa statusa, tās emisiju un izmantošanu neregulē un neuzrauga un tā juridiski nav piesaistīta nevienas valsts oficiālajai valūtai. Uz kriptovalūtu nav attiecināmi Finanšu un kapitāla tirgus komisijas kompetencē esoši normatīvie akti (piemēram, Maksājumu pakalpojumu un elektroniskās naudas likums, Finanšu instrumentu tirgus likums utt.). Līdz ar to pēc būtības komercdarbība, kas saistīta ar kriptovalūtas uzpirkšanu un izplatīšanu, nav uzskatāma par finanšu instrumentu vai elektroniskās naudas emisiju, vai maksājumu pakalpojumu veikšanu. Ņemot vērā minēto, kriptovalūta pēc tās būtības ir uzskatāma kā prece jeb produkts, kuru var izmantot kā maiņas līdzekli, ja puses par to vienojas.

Atbilstoši likuma "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" 2. pantam ar iedzīvotāju ienākuma nodokli ir apliekami rezidentu Latvijā un ārvalstīs gūtie ienākumi.

Likuma "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" 8. panta trešās daļas 21. punktā ir noteikts, ka pie ienākumiem, par kuriem ir jāmaksā iedzīvotāju ienākuma nodoklis, tiek pieskaitīti citi ienākumi, kas nav minēti šā likuma 9. pantā. Ņemot vērā, ka ienākumi no kriptovalūtas tirdzniecības nav minēti likuma 9. pantā kā ar nodokli neapliekami ienākumi, tad gūtais ienākums ir apliekams ar iedzīvotāju ienākuma nodokli, piemērojot 23 procentu nodokļa likmi, neatkarīgi no tā, cik ilgi kriptovalūta ir glabāta.
newbie
Activity: 4
Merit: 0
September 19, 2017, 11:49:10 AM
Driz saksies iepirksanas cena pec kursa, loti labi, man patik.
kur jūs meklējat un lasat jaunumus par BTC?
hero member
Activity: 812
Merit: 502
September 15, 2017, 12:01:00 AM
Driz saksies iepirksanas cena pec kursa, loti labi, man patik.
hero member
Activity: 659
Merit: 500
Zepher is scammer!:)
September 14, 2017, 05:25:51 AM
Sveiki!

Esmu šeit jauniņais!
Jau kādu laiku interesējos par BTC!
Kuras platformas jūs izmantojat?

visātrāk un ērtāk laikam no eur uz btc dabūt naudu ir ar bitstamp(zemas komisijas) - pats lietoju un pēctam no bitstamp bitkoinus sūtu uz bittrex un bitfinex kur var tirgoties.. Cool
newbie
Activity: 4
Merit: 0
September 09, 2017, 01:29:13 AM
Sveiki!

Esmu šeit jauniņais!
Jau kādu laiku interesējos par BTC!
Kuras platformas jūs izmantojat?

Neuzticies nevienam, nespied svešus linkus, pārliecinies, ka tas nav phishing mēģinājums, izveido spēcīgas paroles, uzstādi two factor authorization, kas nav salinkota ar telefona SMS. Pašlaik no visām pieejamām BitTrex exchange ir ciešamākā. Lai sākotnēji nopirktu BTC ar Eiro valūtu, tad gan vajadzēs izmantot citas platformas kā Coinbase vai Kraken. Vienai ir kosmiskas komisijas, tāpēc var izmantot GDAX, kas linkojas ar tavu Coinbase kontu, tikai iesācējam varbūt būs sarežģītāk, otrai daudz zemākas komisijas, bet platforma galīgi bremzē, kā arī lietotāju apstiprināšana iepriekš ir ievilkusies par ilgu. Jebkurā gadījumā, kad esi iegādājies vēlamo kriptovalūtu ar Eiro, tad pārvieto to uz savu privāto maku vai arī, ja vēlies nopirkt eksotiskākus altcoins, tad izmanto kādu exchange platformu un atkal - sūti uz privāto maku. Drošība pirmajā vietā. ERC20 tokeniem ērti izmantot MyEtherWallet. Vienmēr, kad ievadi Googlē meklējamās lapas, pārliecinies, ka tas nav links reklāmas formā, kur teiksim vajadzīgā .com vietā ir .org un burta l vietā ir I, ko viegli var nepamanīt. Kur aitas, tur cirpēji.

Kādu Laiku atpakaļ biju iegādājies valūtas BTC-e.com bet šo lappu aizvēra apcietinājuma dēl. itkā šī mēneša laikā varēs atgūt zaudētos BTC.  Bet nu baigi jau vairs neceru.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
September 06, 2017, 04:52:56 AM
Sveiki!

Esmu šeit jauniņais!
Jau kādu laiku interesējos par BTC!
Kuras platformas jūs izmantojat?

Neuzticies nevienam, nespied svešus linkus, pārliecinies, ka tas nav phishing mēģinājums, izveido spēcīgas paroles, uzstādi two factor authorization, kas nav salinkota ar telefona SMS. Pašlaik no visām pieejamām BitTrex exchange ir ciešamākā. Lai sākotnēji nopirktu BTC ar Eiro valūtu, tad gan vajadzēs izmantot citas platformas kā Coinbase vai Kraken. Vienai ir kosmiskas komisijas, tāpēc var izmantot GDAX, kas linkojas ar tavu Coinbase kontu, tikai iesācējam varbūt būs sarežģītāk, otrai daudz zemākas komisijas, bet platforma galīgi bremzē, kā arī lietotāju apstiprināšana iepriekš ir ievilkusies par ilgu. Jebkurā gadījumā, kad esi iegādājies vēlamo kriptovalūtu ar Eiro, tad pārvieto to uz savu privāto maku vai arī, ja vēlies nopirkt eksotiskākus altcoins, tad izmanto kādu exchange platformu un atkal - sūti uz privāto maku. Drošība pirmajā vietā. ERC20 tokeniem ērti izmantot MyEtherWallet. Vienmēr, kad ievadi Googlē meklējamās lapas, pārliecinies, ka tas nav links reklāmas formā, kur teiksim vajadzīgā .com vietā ir .org un burta l vietā ir I, ko viegli var nepamanīt. Kur aitas, tur cirpēji.
Pages:
Jump to: