Pages:
Author

Topic: LEDGER'ın 15 yaşındaki bir hacker tarafından hacklendiği iddiaları var! - page 2. (Read 269 times)

member
Activity: 140
Merit: 10
inanmadım bence scam haber.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Ledgerda hacklendiyse, biz dükkanı kapatıp gidelim, inşallah yalan haberdir
Haber halen iddia durumunda. Resmi bir açıklama gelmedi. Verdiğim linkte detaylı bilgiler var. Teknik meselelerden anlayan bir arkadaş bizi aydınlatsa güzel olur aslında.
member
Activity: 574
Merit: 14
sonuçta "iddia" deniliyor. ledger bu haberi önemserse açıklama yapar ki ses soluk olmadığına göre önemsemiyor. kayda değer bir durum mu var zannetmem. ledger hacklenmiş ise buradan devam edersek o zaman diğer benzeri donanım cüzdanlarının da riski var. o halde daha iyisini kriptocular arar. soğuk cüzdanlarının elektronik olmayanlarından örneğin paper wallet.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Ledgerda hacklendiyse, biz dükkanı kapatıp gidelim, inşallah yalan haberdir
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
Tuşlara basıp onay vermeden içerisinden coin çıkışı olmuyor inanmıyorum ledger hack olaylarına. Rakip firmanın karalama reklamı olabilir asılsız olduğu kesin
member
Activity: 154
Merit: 10
ledger in sağlam olduğunu düşünüyorum, hack iddiası inandırıcı değil.
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Kaynak şurası

https://steemit.com/cryptocurrency/@cryptolite/ledger-nano-s-hacked-by-15-year-old-boy-important-update

Böyle bir iddia dolaşıyor. Ledger'dan bir açıklama yok sanırım. Dikkatli olmakta fayda var. Ledger'la alakalı ilk hacklenme olayı bu sanırım.
Pages:
Jump to: