Pages:
Author

Topic: Legendary member ✅ Hvala svima - page 2. (Read 420 times)

legendary
Activity: 1722
Merit: 5937
November 01, 2019, 02:01:32 AM
#6
Svaka čast, ne sumnjam da ćeš ovim tempom prije doći do 1000 merita nego do activitya za legendary rank.
Nedugo nakon što sam napravio account skuzio sam sam da ti dosta brzo napredujes po pitanju merita, i definitivno mi je bio dokaz ( a i poticaj) da i mi koji smo se kasnije registrirali možemo doći do  viših rankova.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
October 31, 2019, 10:00:48 PM
#5
Pratio sam tvoj rad, i stvarno, svaka cast na trudu i zaradjenim meritima i na zaradjenom respectu
Legenda ti je samo na pola puta
Sretno!
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
October 31, 2019, 05:28:43 PM
#4
Hvala puno svima koj su mi pomogli na putu za Hero member rank!
a posebno članovima @Daniel91 @Rikafip @marlboroza i drugima...

Required activity mi je preko 480,
a potreban 'Required merit' je 500 (još malo mi treba)

08-2019 Full Member
09-2019 Senior Member
xx-2019 Hero Member

Nisam mogao ni zamisliti da tako brzo može da se napredovati na forumu, ali moguće je.
Možda ovo pomogne novim članovima koji tek počinju da imaju motivaciju
i budu aktivni članovi foruma i lokalne sekcije.



Čestitam!
Uvijek mi je drago kada mogu ''nagraditi'' doprinos naših ''domaćih'' članova na ovom forumu a nastavit ću to i dalje.
Zaslužio si sve što si dobio i samo tako nastavi dalje!  Cheesy Cheesy
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
October 31, 2019, 05:24:12 PM
#3
Čestitam! Ali stvarno sam iznenađen kako si brzo napredovao. Gdje si samo skupio tolike Merite? Ja sam ovdje od kraja 2017. godine i jedva sam uspio dogurati do Sr. Membera. Istina, otkad sam postao Sr. Member sam se malo ulijenio s pisanjem kvalitetnih postova, ali stvarno sam ugodno iznenađen kako je netko uspio tako brzo napredovati. Još jednom čestitke!!!

EDIT: Sad sam malo pogledao i vidim da si se prilično aktivirao oko prijevara. Stvarno hvale vrijedno i definitivno zasluženo napredovanje... Kako si ovo brzo skupio, tako vjerujem da e+ćeš i ostatak potrebnih Merita skupiti jako brzo.

I ja sam iznenadjen Smiley Dugo sam bio Jr.member i nisam jurio merite a više sam gledao na shit-Altcoine.
Onda sam se okrenuo više Bitcoin sekciji foruma.
Ne jurim non stop scam gluposti kao neki, ali odmah prijavim ako nešto vidim sumnjivo:
https://bitcointalksearch.org/topic/scam-upozorenja-zbirni-topic-5177212
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
October 31, 2019, 05:11:42 PM
#2
Čestitam! Ali stvarno sam iznenađen kako si brzo napredovao. Gdje si samo skupio tolike Merite? Ja sam ovdje od kraja 2017. godine i jedva sam uspio dogurati do Sr. Membera. Istina, otkad sam postao Sr. Member sam se malo ulijenio s pisanjem kvalitetnih postova, ali stvarno sam ugodno iznenađen kako je netko uspio tako brzo napredovati. Još jednom čestitke!!!

EDIT: Sad sam malo pogledao i vidim da si se prilično aktivirao oko prijevara. Stvarno hvale vrijedno i definitivno zasluženo napredovanje... Kako si ovo brzo skupio, tako vjerujem da e+ćeš i ostatak potrebnih Merita skupiti jako brzo.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
October 31, 2019, 05:08:46 PM
#1
Hvala puno svima koj su mi pomogli na putu za Hero member Legendary member rank!
a posebno članovima @Daniel91 @Rikafip @marlboroza i drugima...

Required activity mi je preko 480,
a potreban 'Required merit' je 500 (još malo mi treba)


Potrebna aktivnost za Legendary: 775+ ✅
Potrebno merita za Legendary: 1000+ ✅

08-2019 Full Member ✅
09-2019 Senior Member ✅
11-2019 Hero Member ✅
12-2020 Legendary Member ✅

Nisam mogao ni zamisliti da tako brzo može da se napredovati na forumu, ali moguće je.
Možda ovo pomogne novim članovima koji tek počinju da imaju motivaciju
i budu aktivni članovi foruma i lokalne sekcije.

Pages:
Jump to: