Pages:
Author

Topic: Lihtenştayn Kraliyet Ailesi Servetini Kripto Paralara Yatıracak - page 2. (Read 385 times)

full member
Activity: 210
Merit: 100
bu tip yüklü miktarda girdilere ihtiyacımız var özellikle de tekrardan toparlanması için bakalım piyasaya etkisi ne büyüklükte olacak
full member
Activity: 462
Merit: 107
Bence Lihtenştayn Kraliyet Ailesi bu hamlesiyle bitcoin ve kripto paralar sayesinde reklam yapmanın peşindeler.Baktılar bu iş güzel gidiyor yakın zamanda ülke için resmi kripto para birimi çıkarılması için bile çalışabilirler.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
Blockchain teknolojisine olan güven her gün daha da artıyor. Ama kripto paralar henüz belini doğrultabilmiş değil tam olarak. Lihtenştayn kraliyet ailesinin bu hareketi piyasaya can verir o yüzden güzel olur.
full member
Activity: 196
Lihtenştayn benim futbolu takip etmem neticesinde tanıdığım bir ülke.Acaba kendi reklamlarını yapmanın peşine mi düştüler yoksa gerçekten böyle bir yatırım yapacaklar mı merakla bekliyorum.Kokusu yakında ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum.
U20
full member
Activity: 546
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Biran önce yapsınlar şu yüklü yatırımıda artık piyasa rahat bir nefes alsa kırsa dirençleri. Umarım bu lihtenşaynların bir reklamı değildir. 😊
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Piyasa açısından gerçekten önemli bir meblağ olarak düşünüyorum. Eğer cimrilik yapıp ufak bir yatırım yapmazlarsa mal varlıklarıyla orantılı olacak şekilde yaparlarsa eğer piyasanın yeni balinalarından olacaklardır bu da piyasaya can verecektir.
full member
Activity: 196
Konya'dan küçük bir toprak parçasına sahip olan ülkenin kraliyet ailesi kripto paralara yatırım yapıyorlar biz 80 milyonluk ülke daha bekliyoruz. Umudumuz şu an Sabancı Koç ortaklığında. Bakalım bu iki devin piyasaya girmeleri piyasaları nasıl etkileyecek.
sr. member
Activity: 546
Merit: 252
Kripto paralar dünya üzerindeki prenslerin bile dikkatini çekmiş, Lihtenştayn prensi ailesini ikna etmekte zorlanmayacaktır. Arap kraliyet ailelerinin servetleri daha fazla, onlarda yatırım yaparlar umarım.
sr. member
Activity: 617
Merit: 250
Lihtenştayn küçük bir ülke olsada, kraliyet ailesinden prensin aile servetini arttırmak için kripto paralara yatırım yapmayı düşündüğünü açıklamış. Bence de prens çoktan yatırım yapmıştır.
member
Activity: 350
Merit: 10

katılıyorum size. konuşacağına biraz yatırsa da millet bir rahatlasa. belki piyasalar bir prens yatırdı muhabbetine her haber olumsuz tepki veren piyasalar canlanır:)
member
Activity: 392
Kim takar Lihtenştayn kralını, haber olmak medya yer bulmak için yaptırılan bir haber ,ilk önce ne kadar servetin var onu açıkla, bakalım alacağın bitcoin rakamı , bitcoin fiyatlarına etki edecek düzeydemi.
full member
Activity: 308
--
Hadi bakalım yatırın paraları. Şu an piyasanın bunun gibi balina girişlerine çok ihtiyacı var. Bir kıvılcıma bakar yükselmesi. Biraz yükselmeye başlasa insanlarda büyük bir fomo oluşacak ve durduramayacağız.
full member
Activity: 252
Eğer gerçekten ciddi düşünüyorlarsa ve ciddi miktarda yatırım yaparlarsa piyasada yeşil renk hakim olur kesinlikle. Umarım yatırım yaparlar dört gözle bekliyoruz bu haberi
jr. member
Activity: 98
Merit: 2
oldukça küçük olsada kişi başına geliri bildiğim kadarıyla çok yüksek bir ülke. vergi cenneti olmasıyla meşur.
member
Activity: 462
5 Milyar dolarım olsam muhabbetine girerim kripto para borsalarına. Bir de 'ciddi şekilde düşünüyoruz' diyorlar.
Gerçekten Lihtenştayn Kraliyet ailesinden de olsan mal olabiliyormuşsun.
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
lihtenştayn kraliyet ailesi olsa bile kendisi bir prenslik.orta halli bir ilçe boyutunda bir yer.
komple ülkesini yatırsa bile pek bir etkisi olmaz.
newbie
Activity: 163
Merit: 0
piyasanın geleceği açısından da iyi bir haber bu en azından şu dönemde de bir kıpırdanma olur ileri açısından uzun vadede zaten çok sevindirici haber ne kadar yaygunlaşırsa o kadar iyi olacaktır
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Küçük bir ülke evet ama yine de çok merak ediyorum nasıl bir beklentiyle bir kişi kim olduğu çok önemli değil tüm varlıklarını kripto paraya yatırabilir! bu kadar risk neden, oldu ki sıfırlandı, olmaz ya! varsayalım yani; ne yer ne içersin arkadaş. Rahat batıyor herhalde.
member
Activity: 210
Hepsini yatiracaklarini sanmiyorum elbette bunu hicbir zengin yapmaz. Sadece birkac farkli alanda yatirim yapmak istiyorlardir okadar.
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Bende kraliyet ailsinden çok para olacağını düşünmüyordum fakat 5 milyar dolar çok iyi nakit girişi olur .
Pages:
Jump to: