Pages:
Author

Topic: Lillecoin- Lidija bačić - page 4. (Read 1194 times)

jr. member
Activity: 59
Merit: 2
February 19, 2018, 12:05:10 PM
#3
Da nisam uložio 20... nedavno u nešt drugo, tu bi ušo s svih 20...
full member
Activity: 322
Merit: 141
February 19, 2018, 11:20:40 AM
#2
Već odavno sam primijetio, a mislim da nisam nikakav genije već da su to primijetili apsolutno svi.... da se kriptovalute koriste najviše kao tokeni, a potom kao tradicionalne dionice.  Nije to ništa novo, samo se sada koriste kriptovalute za to, i to se zbog popularnosti koriste masovno.

Dakle u prvom slučaju imaš projekt i želiš da ljudi trguju na njemu, bila "roba" like ili nešto značajnije i pokreneš skupa sa tim projektom kriptovalutu. U drugom slučaju imaš projekt i treba ti lova, umjesto da ideš na tradicionalni način, ponudiš ljudima da ga financiraju te zauzvrat dobiju udio u projektu u smislu kriptovalute koja kasnije može imati neku vrijednost. Kao i kod dionica ljudi mogu time trgovati, a mogu i držati jer: a) misle da će kasnije vrijediti više, b) dobijaju određene beneficije.

Inače, bez obzir na "smijeh", Lidiju pamtim iz vremena kada je pjevala u zboru te kasnije kada je bila pop rock pjevačica iznimnih vokalnih sposobnosti i dosta distiktivnog karaktera. Sjećam se jako dobro jer sam igrom slučaja bio prvi kupac njenog albuma. Pokušala je sa time, očito shvatila da ne ide i krenula tamo gdje ide. Mene je recimo kao slušatelja izgubila, ali ne zamjeram joj ništa, to je posao. Zbilja sumnjam da ona privatno sluša glazbu kojom se trenutno bavi....

Ono što želim reći jest da ona nije blesava, štoviše mislim da je ona jedna iznimno pametna osoba (ili je takvima okružena) te da se zna na tržištu izboriti za svoj dio kolača.
legendary
Activity: 1358
Merit: 1001
February 19, 2018, 09:28:58 AM
#1
Po uzoru na slovenskog glazbenika Gramatika tim Lidije Bačić uskoro izdaje kriptovalutu "lillecoin" . Mada se na prvu ideja mnogima može ciniti smijesnom ona itekako ima smisla. Velik broj fanova i dnevnih likeova na drustvenim mrezama se moze "preseliti" na blockchain i svaki "like" tako moze postati "tip"  i to je samo jedan mali primjer,zamislite da za svaki like dobijete 10 lipa... Više ćemo cuti u cetvrtak kada izlazi novi broj casopisa Magnum kako piše danas u jutarnjem listu.
Pages:
Jump to: