Pages:
Author

Topic: Limit Olmadan USDT ve BTC Alış/Satışı Yapılır - page 2. (Read 16293 times)

newbie
Activity: 41
Merit: 0
komisyon oranları nedir ??

BTC fiyatı ve miktarıyla orantılı komisyon oranı değişiyor hocam.
En sağlıklı olanı alışveriş zamanı sormanız.

Telegram aktif.
@CihanKayacan
full member
Activity: 196
Merit: 101
Yorumlara bakıyorum da baltalamaya ne kadar meraklı insanlar var. Türkçe forumda her tarafta böyle insanlar var. @timbereagle önermiş ilk btc mi aldığım adam Smiley
Ayrıca @varanvaran işlem yapmış, kendisiyle 10larca işlem yaptım gözü kapalı yapıyorum işlemleri, o kadar güvenilir biri benim için ve burda bir mesajı varsa bende direk öneririm.
newbie
Activity: 43
komisyon oranları nedir ??
newbie
+ Konu Güncel

En iyi komisyon oranıyla 1-100 Arası BTC alış-satışını aynı gün yapabiliriz.
newbie
Merhabalar,

Cihan Bey ile hafta içerisinde alışverişimiz oldu. Hacimli miktarda BTC bozumu gerçekleştirdik.

Şuana kadar birçok kişi ile çalıştık; bu tarz alışverişlerde güven sorunları olabildiğinden, normalde emniyet amaçlı parça parça ilerlemeyi tercih ediyoruz.
Fakat Cihan Bey ile alışverişimiz çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlandı; elbette karşılıklı güvenin bu alışverişte ve süreçte etkisi oldu.

Hızlı, sorunsuz alışveriş için kendisine teşekkür ediyoruz ve kendisi ile tanıştığımız için çok memnunuz.

Ben teşekkür ederim, farklı bir alışverişte görüşmek üzere.
newbie
Activity: 1
Merhabalar,

Cihan Bey ile hafta içerisinde alışverişimiz oldu. Hacimli miktarda BTC bozumu gerçekleştirdik.

Şuana kadar birçok kişi ile çalıştık; bu tarz alışverişlerde güven sorunları olabildiğinden, normalde emniyet amaçlı parça parça ilerlemeyi tercih ediyoruz.
Fakat Cihan Bey ile alışverişimiz çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlandı; elbette karşılıklı güvenin bu alışverişte ve süreçte etkisi oldu.

Hızlı, sorunsuz alışveriş için kendisine teşekkür ediyoruz ve kendisi ile tanıştığımız için çok memnunuz.
newbie
+ Konu Günceldir. Alış-Satış işlemleri devam ediyor.
newbie
+ Konu Güncel
newbie
Bu arkadaşla timbereagle ve varanvaran işlem yapıp onayladılarsa bana göre sıkıntı yoktur, öyle söyleyeyim.

Teşekkür ederim.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bu arkadaşla timbereagle ve varanvaran işlem yapıp onayladılarsa bana göre sıkıntı yoktur, öyle söyleyeyim.
newbie
Sabit bir komisyon oranı mı var bu işlerde? Mesela 1 btc bozsak, komisyon oranı nedir?

Biz komisyoncu değiliz hocam. BTC yi bozmak istediğiniz zaman bizden fiyat alabilirsiniz. Verdiğimiz fiyat Türk borsalarının üstünde de olabilir altında da. Fiyatlar tamamen bizim ticarette baz aldığımız referans noktalarına bakıyor.

Detaylı bilgi ve ticaret için Telegram ID: CihanKayacan
jr. member
Activity: 120
Merit: 1
Sabit bir komisyon oranı mı var bu işlerde? Mesela 1 btc bozsak, komisyon oranı nedir?
newbie
bu elden alışverişe hep lan yine dolandırıcılar zıpladı gözüyle baksam da referansların içinde varanvaran ve timbereagle olunca içim rahatladı. maksat konuyu güncel tutmak olsun. sorunsuz ticaretler.

Teşekkür ederim Hocam.
newbie
takip amaçlı mesajım bulunsun ,

bu arada güvenlik için ne yapıyorsunuz (iki taraf açısından da ) merakımdan soruyorum , sonuçta ciddi meblağlar var ortada .Bende ileride btc leri elden bozdurmak isteyebilirim ama insan tedirgin oluyor. (sakın yanlış anlamayın tedirginliğim sizle alakalı değil sadece meraktan soruyorum ) . Transfer işlemi nasıl oluyor ,alıcıyla satıcı buluşup , nakit para ile kripto para takası mı oluyor ? Burada güven noktası ne oluyor ? Art niyetli birileri olsa , nakit parayı yada kripto parayı silah zoruyla gasp edebilirler . Bana ulu orta yerde takas işlemi çok sağlıklı gelmiyor açıkcası , ne bileyim takas işlemi bankanın içinde banka görevlilerinin nezdinde yada ona benzer bir yöntemle olabilir mi ? Sadece merakımdan soruyorum.

Endişelerinizde haklısınız. Elden ticarette vahim olayların yaşandığını hepimiz biliyoruz.

Örnek bir ticaretten bahsedeyim;

İşlemler bankada olur. Siz BTC vs. hazır bulundurursunuz. Biz parayı hazır bulundururuz.
Transferde 1. onay geldiğinde size verdiğim parayı gişede kendi hesabınıza yatırabilirsiniz.
Hem para miktarı sayılmış olur. Hemde yanınızda para taşınmamış olursunuz.

Detaylı bilgi ve Alışveriş için Telegram ID: CihanKayacan
member
Activity: 364
Merit: 20
bu elden alışverişe hep lan yine dolandırıcılar zıpladı gözüyle baksam da referansların içinde varanvaran ve timbereagle olunca içim rahatladı. maksat konuyu güncel tutmak olsun. sorunsuz ticaretler.
newbie
Activity: 13
takip amaçlı mesajım bulunsun ,

bu arada güvenlik için ne yapıyorsunuz (iki taraf açısından da ) merakımdan soruyorum , sonuçta ciddi meblağlar var ortada .Bende ileride btc leri elden bozdurmak isteyebilirim ama insan tedirgin oluyor. (sakın yanlış anlamayın tedirginliğim sizle alakalı değil sadece meraktan soruyorum ) . Transfer işlemi nasıl oluyor ,alıcıyla satıcı buluşup , nakit para ile kripto para takası mı oluyor ? Burada güven noktası ne oluyor ? Art niyetli birileri olsa , nakit parayı yada kripto parayı silah zoruyla gasp edebilirler . Bana ulu orta yerde takas işlemi çok sağlıklı gelmiyor açıkcası , ne bileyim takas işlemi bankanın içinde banka görevlilerinin nezdinde yada ona benzer bir yöntemle olabilir mi ? Sadece merakımdan soruyorum.
newbie
+ Konu Güncel
newbie
Cihan arkadaşımızla bende elden işlem yaptım. Kendisi güvenilir bir kişi. İşlemimizi güven içinde bitirdik.

Elden ticaret yaparken güvenilir bir yerde ve güvenilir kişiler ile yapmanız çok önemli.

Teşekkür ederim timbereagle.

@Primtmule belki sürekli 1 btc altı işlemlerle iş yaptığınızdan  dolayı yüksek volume lü işlemlere inanamıyorsunuz.  İstanbul içi elden alışveriş yaptığım bu forumdan çok kişi var. Yazan bazı arkadaşların yorumlarını okuyabilirsiniz.

İyi günler dilerim.
legendary
Activity: 1064
Merit: 1013
Bitcoin Trader
Merhaba Printmule

Ben yan hesabı olduğumu varsayalım,

Haklı olarakda düşünebilirsiniz bunuda kesinlikle aksini belirtmek ile ilili bir çabam yok bunu konu sahibi cihan isterse yapar,

Ben kendi adıma r10.net ve Buradaki kişiler yeteri kadarıyla tanırlar bilirler kimileri ile yüz yüze kimileri ile telefonda işlem yaptık.

Ben balıkesirde Akçayda yaşıyorum,

Bunun yanı sıra Size eğerki konudaki mesajım iyi okursanız

yaklasık 500k TL lik işlem demişim. Aslında 500k TL yi buluyordu ama kendisi ile alışveriş esnasında konuştuğumuz bir gün öncesi ile işlem yaptığımız gün arasında fiyatın düşmesi

Bunun yanı sıra elimdeki ETH ları TL ye çevirip devamında BTC alarak almam ister istemez bu konuda altına düştü

hero member
Activity: 881
Merit: 502
Cihan arkadaşımızla bende elden işlem yaptım. Kendisi güvenilir bir kişi. İşlemimizi güven içinde bitirdik.

Elden ticaret yaparken güvenilir bir yerde ve güvenilir kişiler ile yapmanız çok önemli.
Pages:
Jump to: