Pages:
Author

Topic: lisk.io nedir ne değildir? - page 15. (Read 34965 times)

legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
May 21, 2016, 09:32:49 AM
lisk acılsın da bi rahatlasak . 23 unde mi 24 unde mi acılacak ? simdi de yok dao nun satısının bitmesini beklicez vs demesinler Smiley
Kesin tarih 3 gün sonra 24 mayıs launch! Smiley
Satın aldıklarımı eğer 1-2 dolar ile açılış yaparsa döküp bounty ile aldıklarımı uzun süre bekletmeyi düşünüyorum.
Şu yobit vs pre sale satışları psikolojik olarak açılışta etkili olacağını düşünmekteyim fakat kısa sürede duvarları eritip ico fiyatlarına doğru gerileyecektir.
Sonrası bekleyiş..

yobitde fiyat 2 katına çıktı
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
May 21, 2016, 08:58:18 AM
lisk acılsın da bi rahatlasak . 23 unde mi 24 unde mi acılacak ? simdi de yok dao nun satısının bitmesini beklicez vs demesinler Smiley
Kesin tarih 3 gün sonra 24 mayıs launch! Smiley
Satın aldıklarımı eğer 1-2 dolar ile açılış yaparsa döküp bounty ile aldıklarımı uzun süre bekletmeyi düşünüyorum.
Şu yobit vs pre sale satışları psikolojik olarak açılışta etkili olacağını düşünmekteyim fakat kısa sürede duvarları eritip ico fiyatlarına doğru gerileyecektir.
Sonrası bekleyiş..
member
Activity: 112
Merit: 10
May 21, 2016, 06:33:41 AM
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
May 21, 2016, 05:58:41 AM
elimde bulunan lisk miktarı azalmış. neden olmuş olabilir?
ico katılımcılarının bonusları hesaplara yansıtıldı ilk haftalarda katılanlarda artış son haftalara kalanlarda azalış oldu.
First week: 15% bonus
Second week: 10% bonus
Third week: 5% bonus
Fourth week: 0% bonus
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
May 21, 2016, 02:51:32 AM
Sebebi belki bu olabilir emin değilim ama aşağıdaki destek bölümündeki makalelerine rastadım.

https://lisk.zendesk.com/hc/en-us/articles/207066689-Why-is-the-number-of-LISK-on-the-ICO-page-going-down-

The amount of LISK shown at the ICO page is only a current estimation of how many LISK you will receive. After the ICO we will distribute a fixed 85,000,000 LISK.

That means the more BTC were exchanged, the less LISK everyone get for 1 BTC. At the same time this means, 1 LISK is worth more. In the end you will receive the exact same amount of money you participated with, only the amount of tokens differs.

Yani diyor ki, "Biz LISK miktarını 85 milyona sabitledik (başlangıçta düşündükleri 100 milyondu) . Bu aynı zamanda 1 LISK in daha da değerlenmesi anlamına geliyor. Bu sebeple elinizdeki LISK lerin toplam BTC olarak değeri aynı ama LISK miktarınız farklı (yani daha az) oldu."

ingilizcem iyi değildir ancak özetle bunu söylüyor.
sr. member
Activity: 594
Merit: 252
May 21, 2016, 02:35:55 AM

Mesajınızı görünce ben de kendi bakiyemi kontrol ettim. Benim de tam %2.5 oranında azalmış. lisk chat kanalından sordum Joel'e bakalım ne cevap verecekler. Hiç hoş değil bu çok moralim bozuldu açıkçası. Miktarını düşüre düşüre pula çevirdiler lisk lerimizi
newbie
Activity: 50
Merit: 0
May 20, 2016, 05:37:54 PM
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
May 12, 2016, 03:26:18 AM
Ne kirliligi bence cok iyi olmus. Sabah sabah guldurdun beni Allahta seni guldursun Smiley
member
Activity: 112
May 11, 2016, 07:24:00 PM
1000 lisk ha . sen dukkanı kapat git o zaman . 1000 lisk 1 usdden hesapla bu ayı kurtardın Smiley

bence liskin basarısı gelistirilecek uygulama ve projelere baglı ( etherumda oldugu gibi )

lisk tabanlı rise cıkmıs bir de yeni gordum bikac gun once . bu da liskin coe tabanlı yapısını grafik tabanlı arayuzle gelistirdik vs diyor . bakalım o ne olacak . sonucta grafik arayuzle kullanıcı sayısı artar kolay kullanımdan dolayı
newbie
Activity: 32
May 09, 2016, 11:53:31 PM
This faucet is currently running on a testnet.
All payouts are for testing purposes only.
arkadaşım ingilizcen yoksa buradan sitenin üstündeki yazıyı çevir: https://translate.google.com.tr

https://faucet.lisk.io/ Faucet açmışlar herkese bir sefere mahsus 1000 Lisk veriyorlar. Ben de aldım hemen. Yobit'e deposit edilmeye başladığında değerlendiririm düşüncesiyle. Şu an 4 Bitcoin'den fazla ediyor Yobit'te. Düşmezse turnayı gözünden vuracağız Cheesy Ama böyle bol keseden dağıtırlarsa patlar bu coin.
Uykusuzluktan o yazıyı görmemişim. Zaten senden önceki mesajda açıklamış ozgr. Kusura bakmayın 2 mesajla ve benim yüzünden atılan 2 mesajla konuyu kirlettiğim için.
newbie
Activity: 14
May 09, 2016, 10:52:36 PM
This faucet is currently running on a testnet.
All payouts are for testing purposes only.
arkadaşım ingilizcen yoksa buradan sitenin üstündeki yazıyı çevir: https://translate.google.com.tr

https://faucet.lisk.io/ Faucet açmışlar herkese bir sefere mahsus 1000 Lisk veriyorlar. Ben de aldım hemen. Yobit'e deposit edilmeye başladığında değerlendiririm düşüncesiyle. Şu an 4 Bitcoin'den fazla ediyor Yobit'te. Düşmezse turnayı gözünden vuracağız Cheesy Ama böyle bol keseden dağıtırlarsa patlar bu coin.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
May 09, 2016, 08:18:15 PM
Hayaller paris : ))
testnet orası 1000 lisk verildiği falan yok ico ile alanlar enayi mi  Smiley
newbie
Activity: 32
May 09, 2016, 07:56:50 PM
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
April 30, 2016, 04:41:38 PM
tam scam değil sanırım, beceriksizlik daha doğru olur
Umarım bu işi öğrenip gelmişlerdir.
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
April 30, 2016, 04:25:57 PM
tam scam değil sanırım, beceriksizlik daha doğru olur
sr. member
Activity: 409
Merit: 250
April 30, 2016, 04:18:53 PM
Bu adamların geçmişi kirliyse insanlar neden güveniyor?
Huylu huyundan vaz geçer mi?
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
April 30, 2016, 12:15:10 PM
Daha önce ekibin bir scam geçmişi olması tekrar yapacakları anlamına gelmez. Bu projeyi mutlaka çıkaracaklardır. ICO ya girenlerin zarar edeceğini sanmıyorum. Tabi benim inanmamda bunlarım scam yapmayacağı anlamına gelmez Smiley
member
Activity: 105
April 27, 2016, 11:58:05 AM
Bende bu lisk e biraz korkuyla yaklaşıyorum şuan yaptıkları forgıng sistemli madenciliği bile kaldıramadı sistemleri ve yenilemeye gidiyoruz diye bir açıklama yaptılar ve bu bildiğim kadarıyla ikinci yaşanan bir durum. Ayrıca sistemlerinin yavaşlamasının yoğun ilgiden kaynaklandığını söylediler. Adamlar üzerlerinde oluşan ilgiye şaşırıyoken umut vadetmesini beklemek biraz zor oluyor. Birde geçmişte crypti diye bir maceraları oldu şuan 800 küsür satoshi den işlem yapan 1 btc hacmi olan bir coin.. Bu sebepleri toplayınca güvensizlik artıyor.. ancak coin dünyasında her an herşey olabiliyor borsada uzun sürele  frozen olan coin bir anda işleme açılıp %8500 kar vuruyosa bu dünyadan herşey beklenir 😉 Sonuç olarak Lisk e karşı Güvenim az dahi olsa kopmuş değilim ve takipteyim..
hero member
Activity: 742
Merit: 501
April 27, 2016, 11:30:04 AM
Ben bu lisk in scam olddugunu dusunuyorum.. Nedense hiç guvenemedim.. Umarim icodan pay alanlar zarar etmeden çikabilir, bilmiyorum belkide cok tutacak,madenciligiyle bile ilgilenebilirim,ama bisey var bu ipnelerde...

bu herifler, crypti yi batirip, lisk ile tekrar piyasaya  girmeye calistiklari icin belki guvenemiyorum...
legendary
Activity: 952
Merit: 1000
April 27, 2016, 08:53:11 AM
sonunda mayısın 24'de çıkıyor.

Yanılmıyorsam WAVES Mayıs 15'te açılıyor. Lisk'in daha sonra açılmak istemesi bununla alakalı olabilir. İki coin için nasıl etki göstereceğini açıldıktan sonra göreceğiz. Benzer hareketler yapabilirler, ilk çıkanı izleyip diğerinde pozisyon alınabilir. Dikkatli izlemekte fayda var.
wavesde erteler.

Lisk WAVES'ten önce çıkacak. Lisk 24 Mayıs, WAVES 31 Mayıs. 15 Mayıs WAVES için %5 bonusun son günü, son 16 gün bonussuz şekilde ön sipariş olacak. ICO dünyası için bu yaz hareketli geçecek gibi görünüyor.
Pages:
Jump to: