Pages:
Author

Topic: Lista Bitcoin Fauceta - page 2. (Read 451 times)

hero member
Activity: 728
Merit: 506
April 23, 2018, 05:30:01 PM
#7
Kaj ima još ljudi kaj klikaju po tim faucet-ima po meni čisto gubljenje vremena za zaradu od par satoshija to je se jedino u početku nešto moglo zaraditi kad je bitcoin jako malo vrijedio i kad si na faucetu mogao dobiti po par tisuča satoshija.
legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
April 23, 2018, 03:04:48 PM
#6
Možda da netko napiše objašnjenje čemu služe fauceti, kako i koliko se možeš na njima nešto zaraditi, da napiše svoja iskustva kroz neki primjer.
I.Grozni je lijepo opisao faucete i koliko vidim imamo isto iskustvo  Smiley
Čisto gubljenje vremena a zarada nikakva, doslovno se ubijaš klikajući anti botove i recaptche i dobiješ desetak satošija za nagradu.
Imao sam nekakav site prije dvije godine gdje sam promovirao svoje referal linkove što se pokazalo još većim gubljenjem vremena jer su se fauceti otvarali i zatvarali na dnevnoj bazi, a još k tome manje više tko god je našao nekakav faucet je po običaju bio sam sebi referral.
Otvorio sam freebitco.in stvarno stranica za gubljenje vremena. Podsjeća me na igre u kojima se nešto događa svakih pola sata ili sat vremena. Taman toliko da se ne možeš na ništa koncentrirati.
Zanimljivo da nema nikakvih reklama, da mi je znati iz čega se financiraju nagrade.
Iz kockanja, imaju dice i lutriju.
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
April 23, 2018, 10:10:28 AM
#5
Otvorio sam freebitco.in stvarno stranica za gubljenje vremena. Podsjeća me na igre u kojima se nešto događa svakih pola sata ili sat vremena. Taman toliko da se ne možeš na ništa koncentrirati.
Zanimljivo da nema nikakvih reklama, da mi je znati iz čega se financiraju nagrade.
sr. member
Activity: 588
Merit: 286
Coinomi multi-coin HD wallet
April 23, 2018, 06:18:00 AM
#4
Možda da netko napiše objašnjenje čemu služe fauceti, kako i koliko se možeš na njima nešto zaraditi, da napiše svoja iskustva kroz neki primjer.
Već sam nekoliko puta vidio da se spominju fauceti ali tek sam se sad potrudio istražiti na što se pojam veže.
Evo link na wiki gdje je objašnjeno osnovno.
https://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin_faucet

Fauceti spadaju u Micro earning kategoriju i već sam naziv kaže da se radi o mikro zaradi. Prije nekoliko godina bili su zanimljivi za one koji nisu imali ili nisu htjeli uložiti svoj novac u kripto valute. Tada su uglavnom postojali Bitcoin fauceti, a polako su im se pridružili DOGE i Litecoin. Tek u novije vrijeme prije 2 godine pridružili su se i ostali altcoini. Moram reći da su tada prilikom prezentacije novog coina teamovi koji su ih razvijali obavezno imali jedan ili više fauceta kako bi se za njihov coin zainteresiralo što više ljudi. Kako je ovaj način zarade postao popularan i raširen pojedinci su vidjeli mogućnost zarade u izradi faucet skripti i servisu koji je okupljao sve faucete na jednom mjestu. Prvi takav servis zvao se FaucetBox, a osim Bitcoina pružao je usluge i za Ltiecoin, Doge, Dash, Peercoin i Primecoin. Nedugo nakon prvog servisa pojavila su se i druga 2 ne tako pouzdana i sigurna, a to su FaucetFly i ePay. Fauceti su se tada financirali isključivo preko Google AdSense-a, dakle prikazivanjem Googleovih reklama. Tek kasnije pojavili su se drugi Advertisement servisi bazirani na oglasima vezanim uz kripto valute. FaucetFly je propao jer nije bio siguran i često je hakiran pa je zascamao vlasnike i korisnike, a ePay je nakon 3 pokušaja prestao sa radom na isti način kao i FaucetFly. FaucetBox je nedugo nakon što je Google prestao financirati faucete prestao sa radom i sada rade samo skripte za faucete, a pojavilo se nekoliko novih servisa. Danas, najveći i najpoznatiji je FaucetHub.io zatim FaucetSystem.com i CoinPot.co.

Napominjem da fauceti nisu više pogodni za ostvarivanje neke zarade jer isplaćuju smiješno male sume, a osim toga skloni su scamu. Uglavnom su gubljenje vremena pa čak i za ljude koji imaju stranice sa referralima. Osobno sam svoju stranicu sa referralima ugasio prošle godine zbog neisplativosti.

Evo, najkraće što sam mogao.  Grin
member
Activity: 602
Merit: 54
April 23, 2018, 05:27:56 AM
#3
Imam iskustvo s freebitco.in faucetom koji je navodno jedan od boljih fauceta. Svakih sat vremena u izvlačenju brojeva trenutno možete dobiti:

0 - 9885
0.00000022 BTC
9886 - 9985
0.00000224 BTC
9986 - 9993
0.00002245 BTC
9994 - 9997
0.00022446 BTC
9998 - 9999
0.00224462 BTC
10000
0.02244616BTC

Svakih sat vremena kada okrenete brojeve, dobijete i listiće za lutriju koja se izvlači svakih tjedan dana, što više listića imate to je vaša šansa za dobitak veća. Raspon nagrada u lutriji je od 0.0002 BTC do 0.1 BTC. freebitco.in ima i referral sistem iz kojeg se može izvući dosta satoshija ako su vaši referrali aktivni. Ako nemate referrala, ovaj faucet je više igra na sreću, pa ako vas potrefi, potrefi, a ako ne potrefi, onda ste protratili svoje vrijeme. Osim toga svoje satoshije možete duplati u igri veća, manja, gdje sam sve svoje satoshije na kraju izgubio Grin i odustao od fauceta.
sr. member
Activity: 588
Merit: 256
April 23, 2018, 04:58:17 AM
#2
Možda da netko napiše objašnjenje čemu služe fauceti, kako i koliko se možeš na njima nešto zaraditi, da napiše svoja iskustva kroz neki primjer.
Već sam nekoliko puta vidio da se spominju fauceti ali tek sam se sad potrudio istražiti na što se pojam veže.
Evo link na wiki gdje je objašnjeno osnovno.
https://en.wikipedia.org/wiki/Bitcoin_faucet
jr. member
Activity: 31
Merit: 1
April 22, 2018, 02:57:06 PM
#1
Ovo je lista bitcoin fauceta. Bez referal linkova. Samo legit sajtovi.

Znacenja:
[PTC] - Paid to Click sajtovi
[DF] - Direct Faucet
[FH] - FaucetHub Fauceti
[CP] - CoinPot Fauceti

Lista:
[PTC] - btcclicks.com
[DF] - freebitco.in
[DF] - 99bitcoins.com/bitcoin-faucet/
[FH] - btcforclicks.io
[FH] - cointiply.com
[FH] - freebtcmine.com
[FH] - virtualpub.io
[FH] - fausty.com
[CP] - moonbitco.in
[CP] - bitfun.co

Pisite jos fauceta. Listu cu puniti sa sve vise i vise fauceta te izbacivati one koji su mrtvi.
Sretna Zarada.

EDIT: Fauceti JESU gubljenje vremena, ali ako ste tek poceli mozete malo klikati pa zaraditi.
Pages:
Jump to: