Pages:
Author

Topic: Litecoin alım satım en hızlı yol nedir - page 2. (Read 729 times)

full member
Activity: 182
Merit: 100
DIW - Decentralized Security
December 02, 2017, 06:03:15 AM
Türk borsalarına bulaşma derim hocam. Bunun yerine yurt dışı borsalarını kullanman daha mantıklı. Hemde al sat değilde, elindeki parayla güzel bi pörtföy yapıp hold yapabilirsin daha güzel olacktır. Bol kazançlar dilerim.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
December 02, 2017, 05:58:29 AM
Ben Türk borsalarına girme derim. Yabancı borsalar daha iyi bence. Türk borsalarındaki uçuruma çok sinir oluyorum bu yüzden pek kullanma taraftarı değilim. Herkesin farklı fikri var tabi ben böyle düşünüyorum.
newbie
Activity: 126
Merit: 0
December 02, 2017, 05:50:48 AM
koinin veriyor ama limit sorunu yaşayabilirsiniz. Digilira çıkıyordu waves üzerinde. ondan sonra uygun komisyonlarla litecoin alıp Koinimde pahalıdan satabilirsiniz.
member
Activity: 308
Merit: 10
December 02, 2017, 04:46:25 AM
Alım satım yapmak için yabancı borsalar guzel ancak arasındaki fark çok azdır. Türk borsalarında öyle mi düşüs olur en dibe iner . Çıksın olur dünyada öylesine göremezsin. Bu anlamda sabirliysan Türk borsalarıda güzel kar birakmakta
member
Activity: 252
Merit: 11
December 02, 2017, 04:16:04 AM
öncelikle türk borsaları işinde oldukça kötü. yabancı borsalarla arasında zaman zaman %8 lik bir fark oluşuyor.
benim sana tavsiyem alıp satıcaksan poloniex bittrex cex-io gibi borsalara kayıt olup hesap onaylatmandır.
yabancı borsalar arayüz, kullanım kolaylığı ve hızı bakımından türk borsalarının çok çok üzerinde. bir de hacimleri yüksek olduğu için dolar bazında ltc alıp satarken al ve sat arasında çok az fark olur. türk borsalarında hacim düşük olduğu için bu fark oldukça fazladır. aslında oturup konuşulsa 3 saat yetmez anlatmaya ama ufak ufak forumdaki bilgilerden youtube daki videolardan en çok kafana yatanı kendin seçersin bol kazançlar
newbie
Activity: 13
Merit: 0
December 01, 2017, 05:53:18 PM
Merhabalar öncelikle. Son zamanlarda btc ltc gibi kripto para konularına çok fazla denk geldim ve neticede ben de litecoin alımı ve satımı yapmaya karar verdim. Bu noktada sizlerin yardımına ihtiyacım var.

Şu anda işin amatörü olarak koinim.com dan hesap açtım ve burada gördüğüm yorumlardan yola çıkıp litecoin cüzdan indirdim. Şunu söylemem gerekir ki koinim.com da ltc alım fiyatı nedense normal piyasadan 50 tl fazla. Bunu nedenini bilen de cevap yazarsa sevinirim.

Sorum şu. Benim sürekli alım satım yapabileceğim bir site var mı? Aktif olarak nereden bu tür işlemleri halledebilirim? Sizlerden yardım bekliyorum. Herkese bol kazançlar Smiley
Pages:
Jump to: