Pages:
Author

Topic: Litecoin v.b. para kazanıyormusunuz ? - page 2. (Read 2877 times)

legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
March 23, 2014, 01:41:58 PM
Piyasada işlem gören coinleri kazıp satmak artık karlı değil. Ben artık piyasada aktif coinleri kazmıyorum. Onun yerine yeni çıkmış coinlerle uğraşıyorum. İlk 10 gün birşey kazanmaz sadece yatırım yapmış olursunuz. Ama ondan sonra eskisi gibi geliriniz artmaya başlar. Her yeni coini diff düşükken 3-4 gün kazıp kenara atsanız ve bu şekilde ayda 10 farklı coin yatırımı yaparsanız o coinler satışa çıkıp değerlenince iyi para kazanırsınız. 

ayda 1.400 tl elektrik geliyor Smiley.. koin kazıp kenara atmak biraz mantıksız gibi..
Bu kadar çok forumlarda topic var fakat kimse bu işten kazancı yazmamış.. son 2 haftadır.. elektrik parasına kadar düştü bu iş....
Tahminimce 1 ay içinde kendini yukarı atmazsa o zaman balon gibi sönecek..
newbie
Activity: 56
Merit: 0
March 23, 2014, 01:33:41 PM
Piyasada işlem gören coinleri kazıp satmak artık karlı değil. Ben artık piyasada aktif coinleri kazmıyorum. Onun yerine yeni çıkmış coinlerle uğraşıyorum. İlk 10 gün birşey kazanmaz sadece yatırım yapmış olursunuz. Ama ondan sonra eskisi gibi geliriniz artmaya başlar. Her yeni coini diff düşükken 3-4 gün kazıp kenara atsanız ve bu şekilde ayda 10 farklı coin yatırımı yaparsanız o coinler satışa çıkıp değerlenince iyi para kazanırsınız. 
full member
Activity: 224
Merit: 100
March 23, 2014, 10:52:59 AM
Hesap makinasına baktığımızda 13 mhs ile 2,24 ltc/gün bir kazancınız olabiliyor. şu anda ltc kazarsanız ileride artar umuduyla beklemekten başka bir çare yok. Bununla birlikte en kötü 0,0065 mhs/gün olarak kiraya verseniz aylık yaklaşık 2,5 btc kazanırsınız. yine bekletip tekrar 1000 dolar seviyelerini görmesini ummaktan başka çare yok. 2. bir btc balonu olur mu ne zaman olur bilinmez ama önümüzdeki sonbahar belki geçen sene ile aynı dönemde bir sıçrama bekliyorum. daha doğrusu umuyorum.
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
March 23, 2014, 05:49:02 AM
Arkadaşlar malum son 2 ayda fiyatlar dipin dipini gördü..
Bu kadar burada konuşuyorsunuz ama para kazanabileneniz var mı ?

Örnek vermem gerekirse.. 13 mhash ile günde gelir 70 tl(bu gelir 160 tl'lerdeydi).. eletrik giderim ise 50 tl... günlük 20 tl.. işçilik satın alma sorunları v.s. sayarsanız şu anda ben para kazanabilenin olduğunu düşünmüyorum.

Eğer kazanabileneniz varsa bize yolunu söylerse sevirinirim.. En azından kontak kapatmayız..
Pages:
Jump to: