Pages:
Author

Topic: Litecoin'de büyük yükselişe hazır olun - Teknik analiz. - page 2. (Read 363 times)

member
Activity: 378
Merit: 20
Litecoin gerçekten sağlamlar liginde yeralan - btc,eth,neo,ltc- bir coin ve çok sağlam düştü. İyi bir alım fırsatı olabilir. Geleceği çok parlak olacak.
full member
Activity: 364
Merit: 102
ben teknik analizlere hiç güvenmiyorum coin piyasasında. bu piyasada haberler etkili misal lee'nin coinlerini sattıgı tartzda haberler
sr. member
Activity: 672
Merit: 250
Litecoin’in yükselişinin hızlı olacağını bende tahmni ediyorum. Suskunluğu asaletindedir bana kalırsa bir anda fiyatı hızlıca yükselip market hacminde 3. sıraya gelmesini bekliyorum
member
Activity: 87
Merit: 10
stoklar sağlam beklemedeyiz Smiley
member
Activity: 196
Bitcoin dışındaki bir çok coin suan farkı atmış durumda. Ltc,eth,neo bunlar ileride daha cok değerlenicek. Bitcoine bağlı oldukların şuan hepsi düşüşte. Gelecekte bitcoin harici tüm coinlerin iş yapacağını düşünüyorum.
full member
Activity: 196
Merit: 102
“RepuX - Enterprise Blockchain Protocol”
Burası sitenize ya da videolarınıza hit çekmek için uygun ortam değil. Burası bilgi paylaşım platformu. Madem insanlarla bir şeyler paylaşmak niyetindesiniz başlık koyup içine link atmak yerine doğrudan bilgiyi burada paylaşın. Daha çok memnun kalırız ve burası üzerinden yararlanırız.
member
Activity: 406
Spekülatig başlık atıp tıklanmasını isteyen haber siteleri gibi olmuş.
Keşke burada da paylaşsaydınız.

İçerikte video analiz var.

Kripto Para Uzmanı Eylem Cülcüloğlu, Litecoin’i sizler için değerlendirdi. Bitcoin’in en büyük rakiplerinden biri olan Litecoin’in günlük grafiğinde Bull Pennant (Boğa Flaması) formasyonu oldu. Stoch RSI’ın aşırı satışta olması, Bollinger Band’ın aşırı darlaşması ve MACD’nin aşağılarda olması büyük bir fiyat artışının sinyallerini veriyor. Bu videoyu izlemeden Litecoin yatırımı yapmayın.
copper member
Activity: 17
Merit: 0
Litecoin hakkındaki en son teknik analizime aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://koinvizyon.com/sondakika/litecoinde-buyuk-yukselise-hazir-olun/
Pages:
Jump to: