Pages:
Author

Topic: LTC nereye kadar gider ? teknik analiz ne diyor ? - page 2. (Read 378 times)

full member
Activity: 350
Merit: 129
fallenangel
Teknik analizden pek anlamıyorum açıkçası. Ancak Charlie Lee yüzünden bir daha o görkemli günlerini yaşamayacağına eminim. Adam para kazanamaz mı diye sorabilir bazı arkadaşlar. Bence hiçbir proje yöneticisi bu şekilde tepede satış yapamaz. Bir sürü savunma amaçlı açıklama yaptı ancak hiçbiri bana anlamlı ve inandırıcı gelmiyor. Piyasa litecoini bir gün muhakkak silecek diye düşünüyorum.
member
Activity: 1106
Merit: 25
Freim hocam sizde teknik ile yatıp kalkıyorsunuz. BTC nin sert bir hareketi olursa ortalık toz duman olur. Şuan için 7600-8100 gibi oyalanıyor. Sert bir iniş çıkışta bu grafik perişan olur zaten.
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bence halving olayı LTC için izlenmesi gereken bir süreç. Çünkü ardından halving için geri sayımda sıra BTC'ye gelecek. LTC 1 kez fiyatlarsa, BTC bunu 5 kez fiyatlayabilir. O nedenle ben LTC'yi izlemeye devam ediyorum.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
Güzel açıklama olmuş, teşekkürler. Ben de aynı şeyi düşünüyorum; yani 100 dolara hatta daha da altına ineceğini... Fakat bunu analiz ve grafikleri takip ederek düşünmedim. Son 1-2 aydır sürekli bir yükseliş eğrisi çiziyor LTC. Arada soluklanıp ufak geri çekilmeler yapsa da keskin bir çekilmenin-düzeltmenin gelmesi gerektiği çok açık. Geçen senenin aralık ayında (yaklaşık 7 ay önce) 23 doları dip yaptığını gördük. Dolayısıyla şu anki 140 dolarlık fiyatı aşırı fiyatlanmış. 100 dolar altına geriledikten sonra tekrar bugünkü noktaya geri dönebilir.
member
Activity: 462
Merit: 42
arkadaşlar öncelikle şunu ifade etmek istiyorum litecoinin bildiğiniz gibi temel analiz notasında değerlendirilecek bir blok yarılanma durumu vardı, bunun neticesinde bir takım yükselmeler yaşadığı doğru ve buna göre de hareket ediyor aslında. Fakat benim bugun bahsetdeceğim hususta ben 100 dolara kadar bir çekilme bekliyorum bunu ifade edeceğim nedenleriyle beraber.

İlk olarak bolinger bandının üst kısmına bir taşma söz konusu, 138 dolar seviyelerine denk gelmiş ve 140 dalar civarından da biraz dönüş yaşamış.

Öte yandan MACD ' nin sat verdiğini söyleyebiliriz. En basiti bir önceki yükselişteki mavi çizgiyi baktığınızda gene 10 seviyesinden dönmüş bu seferde dönecek.

RSI ise 100 noktasına yaklaşmakta buralardan dönüş bekliyorum yani teknik analize göre dönmesi lazım bu dönüşte geri çekilme olacağını gösteriyor.
Pages:
Jump to: