Pages:
Author

Topic: Lütfen Yardım Et EFS... Hatalı Banlanma - page 2. (Read 608 times)

legendary
Activity: 2408
Merit: 1478
alex
ne alaka hocam sizi de mi banladılar?!
forumun meta  bölümüne yazabiliyorsanız yazın oradakiler ban sebebini bulur. efs'ye mesaj atın diyeceğim ama bana şu güne kadar 1 kere bile cevap vermediği için sonuç çıkar mı bilemem. en temizi meta bölümü.
newbie
Activity: 20
Merit: 0
Arkadaşlar,

5-6 yıllık emeğim çöp olmak üzere. Banlanmışım sebepsiz yere. Kime, nasıl başvururum. Theymos maillerime cevap vermiyor. EFS yardım et paşam lütfen. Forumda ki tek hesabım, yılların emeği elimden yok yere alındı.

Bu hesabın gönderilenlerine bakın neresinde spam var Allah aşkına yaa. Açın şu banı lütfen. 36 yaşındaki adama çektirttiğiniz işkenceye bakın. Yazıktır günahtır ya. Theymos 6 gün oldu cevap vermiyor her gün attığım maillere... EFS çözsen çözsen sen çözersin bu işi paşam...

TR dışında da tek tük yorumum vardır konulara ki son mesajlarımdan da görebilirsiniz. Kim niye şikayet eder, niye milletin ekmeğiyle oynarlar anlamış değilim ya... 1 haftadır tırmalıyorum ama cevap yok hiç bir şekilde... Nerede spam yapmışım anlamadım ki. Lütfen yardımcı olun bana...

Profil linkim ( bu da yasaksa silebilirim ): https://bitcointalksearch.org/user/erguse-232722
Pages:
Jump to: