Pages:
Author

Topic: Madenci olmak istiyorum. Yardım - page 2. (Read 1595 times)

newbie
Activity: 20
Merit: 0
October 27, 2017, 05:52:37 PM
Arkadaşlar ücretsiz şekilde halihazırda kullandığım elektriğim var. Bu işe girmek istiyorum ama nereden başlamam lazım ne yapmam lazım bilmiyorum. Tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmediğimden bir aramada yapamıyorum forum üzerinden. Bana yardımcı olabilecek konular paylaşır ve fikir verebilirseniz sevinirim. 10bin tl gibi bir bütçem var. Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşım ilk önce dolandırılmamaya çalış çünkü piyasada yeterince dolandırıcı var. Madenci cihazlarla teknik ve yazılım bilgin yoksa zaten bu işe hiç girme zira bir arıza olduğunda bunu başkasına yaptırmak hem zaman hemde maddi kayba yol açacaktır.
Piyasada sahte madenci cihaz satan bir sürü scam (sahte dolandırıcı anlamlarında) website var bunlara DİKKAT et!!
legendary
Activity: 1274
Merit: 1068
October 27, 2017, 01:35:48 PM
10k ile 1 rig toplarsin 2 ayda 1 ether cikaricam diye ugrasirsin. sen 1 eth kazana kadar zorlukta da ivmeli yukselis olursa iyice istahin kacar herhangi bir gelir goremediginde rigi satmak icin pazar alani basligi altina ilan basligi acarsin Smiley
newbie
Activity: 2
October 27, 2017, 10:07:00 AM
Anladığım kadarı ile GPU ( Ekran Kartı ) ile madencilik yapmak istiyorsunuz. Önce kazacağın coin i seç. Bunun için forum da biraz araştırma yapmanlazım. Onsan sonra Seçeceğin coin için fiyat / performans GPU sunu seç . Makul olanı 6 adet bu GPU dan almak olacaktır. Sonra pc bileşenlerini almalısın ( işlemci , rem , anakart , psu , hdd gibi) . Sonra da bunları toplamak ve sistem kurmak kalıyor. Bir ucundan başla. Takıldığın yerde bu başlıktan sor.

Örneğin : Ethereum kazman için AMD RX ekran kartlarına bakabilirsin.

işlemcinin bir önemi varmı bu işte ve ana kartın elimde eski bir kaö ana kart ve işlemci mevcut anladığım kadarı ile işlemi ekran kartı yapacak sadece.
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
October 27, 2017, 09:48:55 AM
Anladığım kadarı ile GPU ( Ekran Kartı ) ile madencilik yapmak istiyorsunuz. Önce kazacağın coin i seç. Bunun için forum da biraz araştırma yapmanlazım. Onsan sonra Seçeceğin coin için fiyat / performans GPU sunu seç . Makul olanı 6 adet bu GPU dan almak olacaktır. Sonra pc bileşenlerini almalısın ( işlemci , rem , anakart , psu , hdd gibi) . Sonra da bunları toplamak ve sistem kurmak kalıyor. Bir ucundan başla. Takıldığın yerde bu başlıktan sor.

Örneğin : Ethereum kazman için AMD RX ekran kartlarına bakabilirsin.
newbie
Activity: 2
October 27, 2017, 06:43:34 AM
Arkadaşlar ücretsiz şekilde halihazırda kullandığım elektriğim var. Bu işe girmek istiyorum ama nereden başlamam lazım ne yapmam lazım bilmiyorum. Tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmediğimden bir aramada yapamıyorum forum üzerinden. Bana yardımcı olabilecek konular paylaşır ve fikir verebilirseniz sevinirim. 10bin tl gibi bir bütçem var. Şimdiden teşekkür ederim.
Pages:
Jump to: