Pages:
Author

Topic: Madencilik - page 2. (Read 4989 times)

hero member
Activity: 662
Merit: 501
January 17, 2017, 09:26:12 PM
R7 265 ile zcash kazabilirsin ama hız çok düşük kalır..Eth veya Etc kazamazsın...Rx 480 veya 470 günlük 1 adet kart ~1.2 $ bırakır die hesaplayabilirsin..Her kart 4-5 tl kazandirir günlük olarak..
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
January 17, 2017, 07:36:32 PM
Arkadaşlar sistemim bu
ekran kartında sorun yok (asus r7 265) ama olmaz diyorsanız rx 480 alırım 2 adet  ben bu sistemle ne yaparsam kazanç elde ederim (elektirik te sıkıntı yapmayın zaten mecbur makina en az 15 saat çalışıyor)
benim bu sistemle bit coin üretmem imkansızmı ?
elimde ekrankartından başka güç yok işlemci gücüm zayıf.
ekrn kartı ile alt coin olarak tavsiyeleriniz nedir?
hero member
Activity: 662
Merit: 501
January 17, 2017, 06:40:24 PM
Ekran kartlarının fanlarımı yok ??..Ve ısınmaya karşı savunmasız hım...Ekran kartlarıyla kazma işlemi bitcoin için olmuyor doğrudur..Ama altcoin pekala kazabilirsiniz..

sr. member
Activity: 840
Merit: 300
January 17, 2017, 05:34:08 PM
Ekran kartllariyla, artik kazma olmuyor diye biliyorum, ekran kartlari isinmaya karsi savunmasiz, herhangi bir fan yok biliyorsunuz. Size CPU lazim
sr. member
Activity: 464
Hakan Yavuz
January 17, 2017, 04:19:23 PM
ilk resimdeki 2. kısım sizin gönderdiğiniz geçerli çözüm sayısı.
Kısaca bu satoshi mi oluyor ?
Şimdi bu gördüğünüz tek pc de olan benden bunlardan 15 adet var  gece sabaha kadar hepsini açık bırakıyorum bu bağlamda bitcoin yada satoshi kazana bilirmiyim...
minergate ile yada nicehash'ın windows miner bunlarda bitminter.com daki hesabımamı çalışacak ?

yada 2 adet rx 480 alsam  bişey kazandırırmı  elektirik konusunu sıkıntı etmeyin zaten çalışıyor makina (mecbur  en az günde 15 saat çalışıyor)

hayır kısaca satoshi olmuyor. çözüm sayısı ile satoshi'nin alakası yok. o kadar hız ile 40 gün çalıştırsanız bitcoin kazanamazsınız.

sizin sadece gpu ile kazılan coinleri kazmanız gerekir, bitcoin değil.

herşeyi unutarak(bitminter.com anlamındaki)  minergate.com'a girmenizi tavsiye ederim.
sr. member
January 17, 2017, 01:07:03 PM
Kısaca bu satoshi mi oluyor ?
Şimdi bu gördüğünüz tek pc de olan benden bunlardan 15 adet var  gece sabaha kadar hepsini açık bırakıyorum bu bağlamda bitcoin yada satoshi kazana bilirmiyim...
minergate ile yada nicehash'ın windows miner bunlarda bitminter.com daki hesabımamı çalışacak ?

yada 2 adet rx 480 alsam  bişey kazandırırmı  elektirik konusunu sıkıntı etmeyin zaten çalışıyor makina (mecbur  en az günde 15 saat çalışıyor)
sr. member
Activity: 464
Hakan Yavuz
January 17, 2017, 12:36:50 PM
göstergelerin açıklamasını yapmasına yaparızda, gpu ile bitcoin kazıyorsunuz ve elektriğiniz bedava olsa bile 4 gün değil 40 günde çalıştırsanız kazanacağınız birşey olmaz.

sadece bitminter'in gücü 1050-Th(TeraHash)
ilk resimdeki 1. kısım sizin hızınız(Gigahash cinsinden)

sizin kazdığınız hız 0.26 Gigahash yani -> 0.00026 TeraHash
bu yüzden hızınızın oranı siteye göre(aslında bitcoin ağına göre) çok yavaş bu yüzden kazanç elde etmeniz mümkün değil.

minergate ile yada nicehash'ın windows miner'ını indirip denemenizi tavsiye ederim.
sr. member
January 17, 2017, 12:14:26 PM
Merhaba, arkadaşlar madenciliğe yeni başladım  elimde bol miktarda bilgisayar ve ekran kartı var (asus r7 265) sürekli çalışan pclerimde var zaten mecburiyetten çalışan pc ayrı bi işe yarasın istiyorum 4 günden beri bişeyler yapıyorum ama işin aslı bende ne yaptığımın tam olarak farkında değilim...

resimlerdeki değerleri bana açıklarmısınız...

Pages:
Jump to: