Pages:
Author

Topic: Madencilik Nasıl Yapılır? - page 2. (Read 2813 times)

newbie
Activity: 1
Merit: 0
July 07, 2017, 02:59:38 AM
arkadaşlar birşey sormak istiyorum rx 580x farklı bir kaç kart ile takılı bunlardan bir r9 390 r9 280x X2 adet ama rx 580x 20 ile r9 390 da 20 r9 280 x 14 hasrate le kazı yapmaktalar bunların ayarlarını nasıl ayarlamam gerekiyor ne yaptıysam olmuyor bildiğim kadarıyla kartlar kendi bünyesinde ayrı ayrı çalışıyor yanlış bilmiyorsam yardımcı olabilir misiniz acaba saygılarımla
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
July 04, 2017, 10:33:44 AM
Arkadaşlar merhaba.
Bu konulara yeni girmiş birisiyim. Uzun zamandır al sat ile uğraşıyorum. Ancak mining de yapmak istiyorum. bu konudaki bilgim sıfırında altında diyebilirim. Yani herhangi bir coini kazmak için ne gerekli. neleri indirip nerelere kopyalamalıyım. İndirmem gereken program ya da programlar varmı?
 İnternette bi takım komutlar gördüm. Açıkçası hiçbirşey anlamadım. Mining ile ilgili kaynakların büyük çoğunluğu ingilizce. Bir miktar çeviri yapabiliyorum ancak bazı teknik kısımlardan birşey anlamıyorum. Bana anlatabilecek gönüllü bir arkadaş çıkar umuduyla buraya yazıyorum.  En temelden bilgilere ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkür ederim.

Prof. şekilde girmek istiyorsanız yardım almanız şart. amatör ise

1) Donanım bilgisi orta seviye
2) İngilizce makale okuyacak kadar anlamak
3) Merak - Araştırman
4) Sabır.

Bunlar varsa yardımcı olurum nerden başlayacağınıza ama yarın zorluklarla karşılaşınca benim arkadaşım gibi pes etmemen gerekiyor Smiley
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
July 03, 2017, 04:58:09 PM
mining için en temel iş kazacağın koini algoritmasını zorluk seviyesini market değerini ekipmanların verimliliğini bilmek tanımak olacak.
bunları öğren aklına takılan olursa yine gel
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
June 25, 2017, 04:31:32 PM
Hocam burada kimse size armut piş, ağzıma düş şeklinde bilgi vermez, ancak siz kendiniz araştırırsanız buradaki arkadaşlar elinden geldiğince kafanıza takılan noktalar konusunda sizi bilgilendirebilir. Siz araştırın kafanıza takılın yerleri sorun ancak bu şekilde nasıl yapılır, ne kopyalayacağım şeklinde sorulara insanlar vakit kaybetmek istemez.
newbie
Activity: 11
Merit: 0
June 24, 2017, 03:55:19 PM
Arkadaşlar merhaba.
Bu konulara yeni girmiş birisiyim. Uzun zamandır al sat ile uğraşıyorum. Ancak mining de yapmak istiyorum. bu konudaki bilgim sıfırında altında diyebilirim. Yani herhangi bir coini kazmak için ne gerekli. neleri indirip nerelere kopyalamalıyım. İndirmem gereken program ya da programlar varmı?
 İnternette bi takım komutlar gördüm. Açıkçası hiçbirşey anlamadım. Mining ile ilgili kaynakların büyük çoğunluğu ingilizce. Bir miktar çeviri yapabiliyorum ancak bazı teknik kısımlardan birşey anlamıyorum. Bana anlatabilecek gönüllü bir arkadaş çıkar umuduyla buraya yazıyorum.  En temelden bilgilere ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkür ederim.
Pages:
Jump to: