Pages:
Author

Topic: Madencilik ölüyor mu? - page 2. (Read 1809 times)

legendary
Activity: 1184
Merit: 1017
July 19, 2017, 07:32:22 PM
kazıp anında satma işi ölüyor,

ama coin kazıp elinde tutup fiyatı yükselince satma işi ölmüyor.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
July 17, 2017, 04:17:37 AM
Sen Ethereum kazmaya devam et kardeşim. İleride fiyatı 1000 Dolar olunca satarsın. 0.8 Ethereum'u 1000 Dolardan satarsın. 800 Dolar kazanırsın. Bu iş sabır işi. Bekleyen iyi paralar kazanabilir bu sektörden.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
July 17, 2017, 04:07:46 AM
Amortisman süreleri çok uzadı . Ben zec kazıyorum biriktiriyorum (elektiki kendim ödüyorum) ama zec i bozduracak ve kartların taksidini ödeyecek ve elektiriği ödeyecek olsam madenciliği bırakırım herhalde. 3 Ay önce flypool da zorluk 30 MH/s iken şimdi 103.7 MH/s . 3 katından daha fazla ve artmaya devam ediyor.
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
July 16, 2017, 05:06:34 PM

Beyler, agalar, üstadlar ben yaklaşık 2,5 ay önce madenciliğe başladım Musicoin-Eth üzerine kazım yaptım.
En başta (mayıs sonu haziran başın oluyor) 3 ekran kartı ile (1 adet RX480, 2 adet RX580) ayda 2 eth yakın cıkaracaktım ama hiç cıkaramadım çünkü fiyat yükseldi millet kartlara hucum etti zorluk arttı sonuç şuan 0.8 eth civarı aylık çıkacak gibi gözüküyor. Ortalama mhs değermde 25 modlama yapmadm kartlara.
Bu iş nereye kadar gider 3 de 2 kayıp var maden de tmm fiyat artacak agustos muhabbeti geçsin, bakıcaz ona.
Ancak maden resmen eriyor gözümün önünde ha eth 1000 dolara dayanır o zaman başka olur.
Bu iş nasıl bir hal alır??

Kusura bakmayın ama sadece gülünücek durum. Ethereum 7 dolarken herkes yazardı madencilik bitti yok o yok bu yok şu derken eth en iyi döneminde fiyatı gören girdi şimdi satmaktan başka bir şey yapmıyorlar.

Ya gerçekten bu işi yapın(genel söyliyorum) yada boş boş ekran kartı satın alıp fiyatları şişirmeyin.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
July 15, 2017, 06:01:20 AM
Madencilik olayında güzel dönemler olduğu gibi duraklama ve gerileme dönemleri de olabilir. Bugün ETH için zorluk seviyesi arttı. Hepimiz fiyatın da paralel olarak artacağını düşünüyorduk ancak yanıldık. Ağustos olayını atlatırsak ben piyasanın olumlu yöne evrileceğini düşünüyorum.

Önemli olan elimizdekileri yanlış zamanda satmamak.

BTC altcoinlere göre daha dirençli giderken fiyatın 8700'e gerilemesini fırsat olarak değerlendirip 2 BTC aldım. Ben aldıktan sadece bir gün sonra BTC 7300'e geriledi. Demem o ki; aceleci davranıp benim yaptığım gibi hataya düşmemeniz Smiley
newbie
Activity: 74
Merit: 0
July 14, 2017, 10:29:56 PM
hocam içinizi ferah tutun uzun vadeli düşünün kazdığınız eth leri satmayın gün gelir btc gibi bir artış gösterir o zaman gün bizim günümüz olur ve sadece eth olarak düşünmeyin kazabileceğiniz coini bakarsınız eth gibi sıçrayış yapan başka bir coin çıkar ona yönelirsiniz
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
July 14, 2017, 10:10:45 PM

Beyler, agalar, üstadlar ben yaklaşık 2,5 ay önce madenciliğe başladım Musicoin-Eth üzerine kazım yaptım.
En başta (mayıs sonu haziran başın oluyor) 3 ekran kartı ile (1 adet RX480, 2 adet RX580) ayda 2 eth yakın cıkaracaktım ama hiç cıkaramadım çünkü fiyat yükseldi millet kartlara hucum etti zorluk arttı sonuç şuan 0.8 eth civarı aylık çıkacak gibi gözüküyor. Ortalama mhs değermde 25 modlama yapmadm kartlara.
Bu iş nereye kadar gider 3 de 2 kayıp var maden de tmm fiyat artacak agustos muhabbeti geçsin, bakıcaz ona.
Ancak maden resmen eriyor gözümün önünde ha eth 1000 dolara dayanır o zaman başka olur.
Bu iş nasıl bir hal alır??
Pages:
Jump to: