Pages:
Author

Topic: Madenim.Org Kripto Para Havuzları - page 3. (Read 967 times)

copper member
Activity: 65
Merit: 0
November 28, 2018, 10:58:19 AM
ETH SOLO havuzumuzun network hizmeti güncellenmiş ve aktif edilmiştir.
copper member
November 27, 2018, 08:00:30 PM

Solo  ETH  pool u aktif ederseniz  denemeyi düşünüyorum. share ping  süreleri  50ms  civarında  ise  tercih edebilirim.  Çünkü mevcut kullandığım pool da  öyle.

Birde  Solo  ETH pool da   diff  olarak    4 -8 - 16 - 64   gibi  seçenekler olmasını istiyorum. 

Neden 4-8  ? çünkü  kendi riglerimi o diff ile  kazdıracağım.   
Neden 16-64  çünkü arada  nicehash ten hash kiralıyorum.

Kazanılan blok ödüllerini üzerine yatmadan ve zamanında  ödüyorsanız hiç sorun yok.
Bunu da neden söylüyorum, çünkü böyle  yapanlarda var.

Denerim  memnun kalırsamda  burada  yazarım.   

Bol şans.

İlginize teşekkür ederiz, SOLO ETH havuzumuz network güncellemesi dolayısıyla bakımdadır. Sanırım ancak gündüz vakitlerinde aktif edebiliriz.

Bağlan sayfasında düşük makinalar için 2G ve güçlü makinalar için 16G port bilgileri yer almaktadır.

Ping değeri için pool.madenim.org adresine ping denemesi yapabilirsiniz. Sunucularımız avrupada bulunduğu için doğrulama ağlarına bağlantı hızımız <1ms durumdadır. Yani orphan blok olma ihtimali düşüktür. Nicehash avrupa sunucuları gayet hızlı veri aktaracaktır.

Madenim.Org
legendary
Activity: 2212
Merit: 1112
LLP Programming & Electronics
November 27, 2018, 07:48:43 PM

Solo  ETH  pool u aktif ederseniz  denemeyi düşünüyorum. share ping  süreleri  50ms  civarında  ise  tercih edebilirim.  Çünkü mevcut kullandığım pool da  öyle.

Birde  Solo  ETH pool da   diff  olarak    4 -8 - 16 - 64   gibi  seçenekler olmasını istiyorum. 

Neden 4-8  ? çünkü  kendi riglerimi o diff ile  kazdıracağım.   
Neden 16-64  çünkü arada  nicehash ten hash kiralıyorum.

Kazanılan blok ödüllerini üzerine yatmadan ve zamanında  ödüyorsanız hiç sorun yok.
Bunu da neden söylüyorum, çünkü böyle  yapanlarda var.

Denerim  memnun kalırsamda  burada  yazarım.   

Bol şans.
copper member
November 14, 2018, 05:52:38 PM
Madencinin çok olduğu havuzlar mı? Az olduğu havuzlar mı? kazım verimi olarak iyidir?
Yani bu havuz, nanopool'dan daha karlı olur diyebilirmiyiz?

Merhaba,
Eğer SOLO veya PPS madencilik yapıyorsanız madenci sayısının hiç bir önemi yoktur, PPLNS havuzlarında ise havuzun hash oranı düşükse blok bulma süresi biraz uzun olabilir fakat ödülü de ona göre yüksek olacaktır. Eğer şansa dayalı bir gecikme veya erken bulma gibi durum olmazsa kalabalık havuzlara oranla değişen hiç bir şey olmaz.

Yazılımcılarımız bu hafta PPS havuzlarını yetiştirmeye çalışıyorlar en kötü ihtimalle sizleri orada ağırlarız.

iyi çalışmalar.
newbie
Activity: 32
November 14, 2018, 07:41:34 AM
Madencinin çok olduğu havuzlar mı? Az olduğu havuzlar mı? kazım verimi olarak iyidir?
Yani bu havuz, nanopool'dan daha karlı olur diyebilirmiyiz?
newbie
Activity: 14
November 10, 2018, 12:40:56 PM
Hayırlı olsun havuzunuz. Ülkemizde de madenciliğe havuz anlamında yatırım yapıldığını görmek güzel. Sadece ethash algoritmasında mı hizmete devam edeceksiniz?
copper member
November 04, 2018, 01:20:08 PM
Hocam öncelikle havuz hayırlı olsun callisto coinde bu aralar çok iyidir ve madenciği artıyor eklenecek coinler arasına koyulabilir.

Teşekkür ederim, ilgileneceğiz. Siz madencilik yapıyor musunuz?

Clo madenciliğe uğraşıyorum bu aralar, yeni öılan coinleri takip etmeye çalışıyorum daha çok. Bu sıralar dediğim gibi clo ile yola devam ama.

CLO madeni aktif edilmiştir.

https://clo.madenim.org adresinden ulaşabilirsiniz.

bol kazançlar dileriz.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
Bountyhive.io
November 04, 2018, 09:48:23 AM
Hocam öncelikle havuz hayırlı olsun callisto coinde bu aralar çok iyidir ve madenciği artıyor eklenecek coinler arasına koyulabilir.

Clo madenciliğe uğraşıyorum bu aralar, yeni öılan coinleri takip etmeye çalışıyorum daha çok. Bu sıralar dediğim gibi clo ile yola devam ama.
copper member
November 04, 2018, 07:47:06 AM

jr. member
Activity: 420
Merit: 1
Bountyhive.io
November 03, 2018, 09:28:59 AM
copper member
November 03, 2018, 07:14:00 AM

Merhaba arkadaşlar,

Madenim.org havuzlarımız aktif edilmiştir. Bazı niteliklerimiz aşağıdaki gibidir.

- Havuzlarımızda aylık gelir hesaplama ve ön bilgilendirme
- Güncel, Profesyonel yazılım
- Profesyonel grafikler ve analiz
- Ödeme limiti belirleme özelliği(borsaların desteklediği miktarda ödemeler)
- Çalışmayan makinalar için e-posta duyuruları
- Mümkün olduğunca hızlı blok doğrulama ve ödeme
- Kullanıcılar için mobil uyumlu arayüz
- Düşük havuz ücretleri

Havuzlarımızın ödeme yöntemleri
- Guaranteed PPLNS
- Guaranteed SOLO
- SOLO

Guaranteed nedir?
Bu bir ödül hakediş yöntemidir, blok ödülünü ağ zorluğu tamamlandığında haketmenizi sağlayan bir algoritmadır.

Neden Guaranteed?, Whattomine veya diğer hesaplama sitelerinde görülen geliri garantilemek adına oluşturduğumuz algoritmamız, madencilerin havuzdaki kişi sayısından veya talih oranlarından etkilenmemesi için düzenlenmiştir.

GUARANTEED SOLO ödeme yöntemi nedir?
G.SOLO ödeme yönteminde bir bloğun tamamlanması gereken gerçek sürede, blok bulunamasa bile tam bir blok ödemesi madenciye aktarılır. Kısaca solo madenciliği ile benzer olan bu ödeme yönteminde şans etkeni tamamen ortadan kaldırılmış ve aylık gelir netleştirilmiştir. Belirlenen tamamlanma süresi ağ zorluğuna oranla değişiklik gösterebilir. Tamamlanma ve blok bulunması için gereken süreyle ilgili bilgiler madenci sayfasında görülebilir.
Tamamlanma Formülü: %(Paylaşım sayısı x Havuz zorluğu x 100 / Ağ zorluğu)

GUARANTEED PPLNS ise
Havuzun genel Tamamlanma oranına bakarak tüm havuza ödeme yapan bir ödeme yöntemidir.

Havuzumuzun tanıtımı amacıyla, sınırlı süre olmak üzere, G.SOLO havuzlarında blok ödüllerini %5 artırdık.

Yeni Blok Ödülleri

Ethereum Classic 4.2 ETC
Callisto 441 CLO
Musicoin 262.5 MUSIC
Moac 2.1 MOAC
Pirl 6.3 PIRL
Ellaism 5.25 ELLA
Bitcoiin 3.15 B2G

- Guaranteed havuzlarda Kesinti Yok!
- Ücretler Mayıs'a kadar %0.0

https://www.madenim.org

Yeni arayüz ile makinalarınız kolay yönetebilirsiniz ve havuzlardaki istatistiklerinizi rahatça takip edebilirsiniz.

Pages:
Jump to: