Pages:
Author

Topic: (Makale Yazarları Buraya) Steemit, Medium, Reddit vb Bounty Yardımlaşma - page 6. (Read 20837 times)

jr. member
Activity: 378
Merit: 1
GMB Platform ve diğer incelemelerim için desteğinizi bekliyorum. Teşekkürler.

https://medium.com/@isitinvestable/gmb-platform-ico-i%CC%87ncelemesi-6d264d235ac
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
çorbada tuzumuz bulunması adına ben de elimden gelen desteği verdim. yakında ben de makaleler yazmaya başlayacağım. gayet güzel ve aşırı naif bir başlık olmuş bu. herkesin başarılı olması dileğiyle.

Arkadaşlar adına çok teşekkür ederim. Eğer meritim olsaydı bu davranışınız için teşekkürden fazlasını da yapardım ama maalesef şu an yok.
Dayanışma ruhunun artarak devam etmesi dileğiyle...
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
çorbada tuzumuz bulunması adına ben de elimden gelen desteği verdim. yakında ben de makaleler yazmaya başlayacağım. gayet güzel ve aşırı naif bir başlık olmuş bu. herkesin başarılı olması dileğiyle.
sr. member
Biz bitalk kullancıcıları için bu tür dayanışmalı hareketler çok güzel bir düşünce oluyor sizlere teşekkür ediyorum umarım bu tür paylaşımlar destek görür.

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Evet, ben de bunu umuyorum.
Sadece yardımlaşma anlamında da değil, insanların link bırakmadan da destek olma durumunu seviyorum, artmasını istiyorum.
Sonuçta hepimiz biraz para kazanmak için buradayız. Ortada belli bir pasta var, yabancılar alacağına bizler daha çok alabilelim istiyorum.
jr. member
Activity: 154
Biz bitalk kullancıcıları için bu tür dayanışmalı hareketler çok güzel bir düşünce oluyor sizlere teşekkür ediyorum umarım bu tür paylaşımlar destek görür.
sr. member
arkadaşlar makalelere önem verin, bildiğiniz tüm platformlarda hesabınızı açın ve destek gruplarına dahil olun. Eğer bir birimize destek olabilirsek kazançlarımız daha fazla olur.

Tamamen katılıyorum. Çeşitli sebeplerden dolayı ben yazmıyorum ama vakti olan arkadaşların makale yazmalarını şiddetle öneriyorum...
jr. member
Activity: 434
arkadaşlar makalelere önem verin, bildiğiniz tüm platformlarda hesabınızı açın ve destek gruplarına dahil olun. Eğer bir birimize destek olabilirsek kazançlarımız daha fazla olur.
sr. member
ben de donanımımı arttırıp makale işine girmeyi düşünüyorum birçok diğer arkadaş gibi. faydamız olsun diye de hesap açıp yorumlar attık bakalım. emeklerimize sağlık olsun diyelim.

Evet, emeklerinize sağlık.
Makale, diğer bountylerden çok daha iyi ödeme alacağınız bir yöntem. Biraz zaman alıyor elbette ama tek bir makale ile sosyal medya ödüllerinin 2 katından fazlasını kazanabilirsiniz.
jr. member
Activity: 490
Merit: 4
ben de donanımımı arttırıp makale işine girmeyi düşünüyorum birçok diğer arkadaş gibi. faydamız olsun diye de hesap açıp yorumlar attık bakalım. emeklerimize sağlık olsun diyelim.
sr. member
böyle bir konu açıp insanlara faydalı olduğunuz için teşekkürler ederim . tüm makalelere yorum yapıp beğeni atıyorum.. Yardımlaşma güzel şey.

Güzel sözleriniz ve yardımınız için teşekkür ederim.
Evet yardımlaşmak güzel şeydir, dilerim daha çok kişi bunun tadını alabilir.
Makale yazacak olursanız sizin linkinizi de beklerim...
jr. member
Activity: 64
böyle bir konu açıp insanlara faydalı olduğunuz için teşekkürler ederim . tüm makalelere yorum yapıp beğeni atıyorum.. Yardımlaşma güzel şey.
sr. member
Kendim makale yazarı olmamama rağmen linkedin açıp arkadaşlara destek olmak için son 3 sayfadaki tüm makalelere yorum yapıp beğeni attım. Yardımlaşma güzel şey.

Arkadaşlar adına teşekkür ederim. Evet yardımlaşmak güzel şey. Küçük bir teşekkürü de hesabınıza bıraktım.
Ancak aklınızda olsun, burada paylaşılan linkleri ilk sayfaya ekliyorum ben. Yani mesajlar arasında link aramanıza gerek yok Smiley
jr. member
Merit: 2
Kendim makale yazarı olmamama rağmen linkedin açıp arkadaşlara destek olmak için son 3 sayfadaki tüm makalelere yorum yapıp beğeni attım. Yardımlaşma güzel şey.
sr. member
Arkadaşlar, arada bir hatırlatma yapıyorum, arada kalan mesajları görmeyenler için.
Airdroplarla ilgilenler için faydalı olabilir.
Telegramda bir airdrop ve bounty grubumuz var. İlgilenen kişileri beklerim : https://t.me/airbico
Bu grupta, ortak fikirle kaliteli olduğunu düşündüğümüz airdrop ve bountylerin sürekli güncellenen listesi de aşağıda. Burada yer alanlar en az 11$ vereceğini söyleyen projeler ve kaliteli olduğunu düşündüklerimiz.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1J9VcwTF8HZS4mjBk3yRSIroAZbrxyCpkpatCVeBa4W0/edit#gid=1089558816
sr. member
Gördüğüm hemen hemen bütün Linkedin ve Medium makalelerine beğeni ve yorum bıraktım. Umarım siz de bana yardım edersiniz:
https://www.linkedin.com/pulse/buying-blockchain-destekli-geli%C5%9Fmi%C5%9F-e-ticaret-ayna-yansima

Arkadaşlar adına teşekkür ederim.
Yazınıza yorum ve beğeni yaptım, sizin yaptığınız gibi, diğer arkadaşlar da size yardımcı olacaktır sanıyorum...
member
Activity: 1260
Merit: 43
Gördüğüm hemen hemen bütün Linkedin ve Medium makalelerine beğeni ve yorum bıraktım. Umarım siz de bana yardım edersiniz..
https://www.linkedin.com/pulse/buying-blockchain-destekli-geli%C5%9Fmi%C5%9F-e-ticaret-ayna-yansima
sr. member
dayanışma platformu kurmak bu zamada güzel bir fikir ama burada dengeli bir yardımlaşma söz konusu olmaz herkes dürüst olamaz.

Haklısınız. Kendi linki paylaşıp, başka linklere hiç bakmayan da var. Ama bunu takip edemem. İnsanların insafına bırakıyorum biraz da.
Ben makalem olmadığı halde tüm paylaşımlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Başka bir kaç arkadaş daha vardı, sadece paylaşımlara yardımcı olan.
Umut işte, insanlar kendi makalelerine beğeni geldikçe, kendisi de istemeden karşılık verir diye umut ediyorum....
member
Activity: 504
Merit: 12
dayanışma platformu kurmak bu zamada güzel bir fikir ama burada dengeli bir yardımlaşma söz konusu olmaz herkes dürüst olamaz.
jr. member
Activity: 560
Merhaba arkadaşlar, çok güzel bir başlık olmuş hocam elinize sağlık, Steemit üyeliğim yok ama açıyorum, oradan da elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım, medium ve linkedin kısımlarına destek oldum arkadaşlar. Reddit profilime siz de destek olursanız sevinirim.

https://www.reddit.com/user/arifcakir13/posts/

Arkadaşların linklerine verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Bunun için küçük bir hediye bıraktım.
Reddit hesabınızdaki tüm yazılara upvote verdim.
Lütfen siz de ilk sayfadaki linklere desteğinizi ihmal etmeyin...

Çok teşekkür ederim hocam, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım, steemit onayım gelince de yorum ve mesajları atmaya başlayacağım.
sr. member
Merhaba arkadaşlar, çok güzel bir başlık olmuş hocam elinize sağlık, Steemit üyeliğim yok ama açıyorum, oradan da elimden geldiğince destek olmaya çalışacağım, medium ve linkedin kısımlarına destek oldum arkadaşlar. Reddit profilime siz de destek olursanız sevinirim.

https://www.reddit.com/user/arifcakir13/posts/

Arkadaşların linklerine verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Bunun için küçük bir hediye bıraktım.
Reddit hesabınızdaki tüm yazılara upvote verdim.
Lütfen siz de ilk sayfadaki linklere desteğinizi ihmal etmeyin...
Pages:
Jump to: