Pages:
Author

Topic: Marinecoin bugün 10$ gördü alış var ama satan yok. - page 3. (Read 5879 times)

sr. member
Activity: 518
Merit: 254
kardeşim, yani önceden de sana bir şeyler yazmıştım ve sonradan suçlu hissettim kendimi aşağılayıcı salak sulak yorumlarım için. ne bileyim hala tutup da kötü bir şey söylemedin mesela kimseye. sırf bu yaklaşımınla bile kendimden utanmamı sağladın. helal olsun diyor ve takdir ediyorum. bir dolandırıcıysan bile iyi sabrettin yani.

ben senin bu mantığını daha önce çok düşündüm. yani şöyle düşünüyordum;

bu coinlerin arkalarında birer merkez bankası yok, dolayısıyla stabiliteyi sağlayacak destekçileri falan da yok piyasaya çıktıklarında. peki ya biz bir coin çıkarsak ve cüzi miktarda premine ile bu coinleri belli seviyede tutmaya harcasak bu paraları nasıl olur acaba diye. (yani bi gazla, hype ile başlatıcaksın coini, sonra elindeki premine kısmı satıcaksın o ilk gazdan. ve o parayı uzun vadede coini sabit tutmak için harcayacaksın devamlı, sabit tutmak için devamlı pump yapmak gibi düşünebilirsin, amaç ilgi çekmek, taban yaratmak, uzun vadede bir kitle toplamak)

sonra karşıma popülerlik ve güvenilirlik sorunu gibi iki tane duvar çıktı. yani amacın gerçekten temiz olabilir, çıkardığın coini desteklemek için böyle bir yol izliyor da olabilirsin, en azından aynı mantıkla bir coin çıkarıyor olsaydım benim niyetim temiz olurdu. hatta normal bir coine göre çok daha fazla çaba sarfetmen lazım niyetinin temiz olduğunu açıklamak için.

fakat buradaki sorun %97 mine kısmı. şöyle söyleyeyim, neden bir şeyin arzını sabit tutmak için insanlar sana ve arkadaşlarına güvenecek ki? piyasada tanınan, bilinen bir insan olman lazım ki bu güvenilirliği ve popülariteyi sağlayabilesin. benim daha önce demek istediğim şey bu söylediğin şeyleri kodlama vs. ile de yapabiliyor olman gerekir sanki. mantıklı bir yolu olmalı yani artık halving midir, block reward mıdır her ne ise pek anlamıyorum sayısal özelliklerden.

yani akıl alır gibi gelmiyor anladın mı?

mesela quarkta da vardı bu mevzu. ben de girmiştim, hoş şu an açık ara pazardaki en stabil coin olarak tarihe altın harflerle yazdı adamlar resmen ismini. 9-11 aralığından gram şaşmıyor adamlar şimdilik. fakat bu adamlar da %97 mined olsa bile, kazılmış coinler çok fazla kişiye dağılmış olduğu için sorun çıkmadı pek.

şimdi düşünüyorum quark ın ilk pompalandığı zamanı, bende 10 milyon quark olacaktı, çatır çatır satardım milletin tepesinden, hiç affetmezdim yani o fırsatı.

bir gün böyle bir fırsat denk geldiğinde seni elindeki marinecoin'leri satmaktan koruyacak tek şey iradense, bu işe kimse girmeyecektir. fakat bunun sayısal olarak sınırları çizilmiş bir versiyonu olsa, herkes dikkat kesilebilirdi ona kuşkum yok.

yani kimse elindeki parayı çok güvenmediği sürece başka birinin iradesine teslim etmez demek istediğim buydu.
hero member
Activity: 826
Merit: 1000
ealfskillz seni yahudi lobisi ilan etti arkadaşlar Smiley işte bunlar hep lobi işleri Smiley
sr. member
Activity: 518
Merit: 254
buna inanan salaklar var ya piyasada, devam et karşim valla saygı duyarım burdan para kaldırırsan.

yani şu amatörlükle iyi para kaldırabileceğini bana kanıtlarsan kendimi yunan para tanrısı ilan edip ben de artık dalıcam piyasaya dolandırıcılık yapmaya.
hero member
Activity: 661
Merit: 581
Neler oluyor burada  Grin Grin söyle yahudi moderatörüm  Tongue
hero member
Activity: 969
Bundan sonra forumdaki favori kullanıcım Marinecoin. Çok gülüyorum mesajlarına, daha komik bir üye yok herhalde. Smiley
gerçek ealf moderator olmadan önce bir grup yahudi spekülatör tarafından katledildi
bu gördüğünüz kişi ise bazı karanlık paralel lobiler tarafından onun yerine moderator yapılan yahudi eliyahtır

gerçek ealfskillz oldukça iyi gelecek fiyat tahminleri yapan, tutacak altcoin duyurları yapan , forum üyelerini crash öncesi uyaran Türk halkına son derece faydalı birisiydi

bu gördüğünüz yahudi moderatör ise Türkiye nin En büyük internet projesi baltalamak için elinden geleni yapmaktadır

soruyoruz kendisine bu kadar ciddi ve saygılı bir başlıkta bu kadar gülünecek ne vardı?
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
EFS
staff
Activity: 3822
Merit: 2123
Crypto Swap Exchange
Bundan sonra forumdaki favori kullanıcım Marinecoin. Çok gülüyorum mesajlarına, daha komik bir üye yok herhalde. Smiley
hero member
Activity: 969
newbie
Activity: 18
Merit: 0
the best coin, brand new.

http://www.marinecoin.org

Marinecoin Team
Pages:
Jump to: