Pages:
Author

Topic: Mart Ayında İzlenmesi Gereken 5 Coin - page 5. (Read 754 times)

newbie
Activity: 154
Merit: 0
March 02, 2018, 08:36:33 AM
NAS ve BNB benim de radarım da olanlar. Diğerleri hakkında bilgim yok. Bu ikisinden bende umutluyum. BNB iyi yükseldi bir ara sonra düşüse geçti. Coin yakmaları,  Kendi Borsalarında yaptıkların oylamalar da BNB kullanmaları ve birebir her işlem için kullanıyor olabilmek güzel. Ayrıca BNB ile işlem yaptığında feelerin yarıya düşmesi de ayrı güzellik. Arkasında Binance durduğu sürece bu coin sağlam yürür diye düşünüyorum.
member
Activity: 557
Merit: 24
@coindunyasii
March 02, 2018, 08:24:24 AM
  Şubat ayı beklenmedik iniş ve çıkışlarla kriptoparalar için çılgın bir ay oldu. Şubat’ın ilk haftası piyasalarda düşüş beklentisi hakimdi ve büyük bir korku, belirsizlik ve şüphe içerisindeydik. Bu çalkantıların en büyük nedenleri Tether’in bir para basma makinesi olduğuyla ilgili haberler, Kore, Çin ve Japonya’nın her şeyi yasaklaması ve John McAfee’nin Binance’in hacklendiğini açıklaması ve Bitgrail’den 17 milyon NANO tokeninin kaybolması oldu. Şimdi ise Mart ayına bakma zamanı!
Her zaman sansasyonel haberlerin piyasada panik yaratmak için yayınlandığı hissine kapılırız. Bir takım haber makaleleri de varlıklı bir yatırımcının son düşüşte 400 milyonluk Bitcoin aldığını yazdı. Peki ya gerçekte neler oldu?
Bence Mart ayında en çok dikkat edilmesi gereken 5 kriptopara şunlar:

1.Nebulas (NAS)
2.Fusion (FSN)
3.Blockport (BPT)
4.Binance Coin (BNB)
5.Oyster Pearl (PRL)
Görüşlerinizi bekliyorum

Yerel ve global kripto para haberleri için sayfama beklerim dostlar

https://www.facebook.com/coindunyasii
Pages:
Jump to: