Pages:
Author

Topic: MASTERLUC= 250.000 $ Mark W. Yusko= 500.000 $ McCAFEE= 1 Million $ - page 2. (Read 511 times)

jr. member
Activity: 40
Merit: 1
Bu haberi okuyunca piyasa şimdi neden bu durumda birileri bu adamlara acıyor mu diye düşündürüyor.
hero member
Activity: 1316
Merit: 503
Someone is sitting in the shade today...
Yok mu arttıran dermişcesine 250, 500, 1000kusd ve katları şeklinde gidecek sanırım bundan sonraki beklentiler buraların aşağısı pek dikkat çekmez o nedenle sonuçta amaç dikkat çekmek.
full member
Activity: 462
Merit: 100
Diğerleri genelde reklam kokan spekülatif haberlerle gündeme geliyor ama masterluc dediyse biraz daha doğruluk payı yüksek olabilir , bence dikkate almakta fayda var. 250 bin dolar olmasa da makul seviyelerde yani 20 bin dolar  seviyelerine çıkabilir.
member
Activity: 546
Merit: 10
deseler ki bitcoin 50,000 doları görecek. bunda sorun yok. tarih de verme boşver. ama tarih verip 1 milyon dolar olacak 250K dolara  ulaşacak falan.

bugüne bakalım ortada olumlu, olumsuz gelişme yok.

26 ekimde sec kararını açıklayacak. valla inş ertelemez de şu dananın kuyruğu öyle ya da böyle kopar. bir sürü aklı karışık yatırımcı var.
member
Activity: 1011
Merit: 65
Bu rakamsal ifadeler ve tahminlerin tutması demek dünya genelinde milyoner saysısının ciddi derecede artış olması demektir ,kapitalist sistemin buna izin vereceğini pek düşünmemekle beraber umudumuz var .

Aksine bu rakamlar gelirse dünyada milyoner sayısında azalma olacak bitcoin almayan milyonerlerin parası çöpe dönerken yeni milyonerler doğacak. Ama yeni milyonerler günümüzdeki sayıdan daha az olacak. Dünya daha adaletli bir yer olacak.
jr. member
Activity: 406
Bu rakamsal ifadeler ve tahminlerin tutması demek dünya genelinde milyoner saysısının ciddi derecede artış olması demektir ,kapitalist sistemin buna izin vereceğini pek düşünmemekle beraber umudumuz var .
sr. member
Activity: 628
Merit: 251
Bu tahminler uçuk fakat iyide bir işe yarıyor aslında, market düşüşteyken, biz eriyen paralarımızın derdindeyken ve tamamen karamsarlık içindeyken yani ufkumuz daralmışken, geleceğe yönelik ufkumuzu açıyor.

member
Bu tahminlere Haejini de ekleyin 2024 te 15 Milyon dolar diyor kendisi.
jr. member
Activity: 378
Bu rakamları ben en geç 2024  yılına kadar göreceğimizi düşünüyorum ,kripto piyasası her geçen gün büyüyor ve ülkelerde resmi ve yasal hale geliyor ,bizler bu yolun daha çok başlarındayız .
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
böyle ivmeli yükseliş yaşandığı anda bitcoinde değilseniz eğer o tren baya kaçmış olacak. yani evi, arabayı satıp da ilerde bitcoin bile alamama olasılığı var. ama bir gün böyle gelişme yaşanacağı kanısı ortada olduğu gibi hiç bir zaman ralli yapmayacak görüşü de ortada.
member
Activity: 574
Merit: 13
Yok mu arttıran  Grin Şaka bir yana Masterluc tahminleri, teorileri ve görüşleri ile piyasanın en iyilerinden. Ben kendisini takip ediyorum. Faydası olur.
member
Activity: 336
biz küçük yatırımcılar için masal gibi bir tahmin .ama hayatın gerçeklerini unutmamak lazım.bence dolar bazında kripto para yatırımlarım yıllık %10 değer kazanması bile yeterli ...
sr. member
Activity: 968
Merit: 250
En düşük tahminin %10'u bile gerçeklesse altcoinlerde patlama olur gerçekten .
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Masterluc'un çizdiği grafiği incelediğimde yıl sonuna kadar yani 31 Aralık 2018'de fiyatın 9000 ila 10000 Dolar olması gerekiyor. 2019 yılının ortasında ise fiyatın 200.000 Dolar olacağı çizilmiş. Hangi akla mantığa göre yapmış acaba bu çizimi. Benim bildiğim Bitcoin fiyatı hep Kasım-Aralık aylarında artmıştır. Yaz aylarında ise hacim olarak ve fiyat olarak en düşük seviyelerine gelmiştir.
member
Rakamlar uçuk gibi görünse de tüm dünyanın yakında burada olacağını düşünuyorum. Bu da rakamları mümkün kılıyor.
jr. member
Activity: 185
Açıkçası bence bu söylemler söyleyen kişilerin boğa piyasası gelsin diye  sergilemiş olduğu . Daha çok insanın ilgisini çekmek için yapılıyor. Çünkü bu haberlere bakınca ben  az çok ortamı bilmeme rağmen etkileniyorum böyle şeylerden. Neyim varsa satıp btc alim diyorum. Ama sonra dakince telefonu yerine bırakıyorum😅
member
Activity: 994
Merit: 20
Bu öne sürülen değerlerin hiçbirinin önümüzdeki birkaç sene içinde gerçekleşeceğini düşünmüyorum. 2019 yılı içerisinde tahminimce maksimum 20-25 bin dolar seviyelerini görür.
member
Activity: 336
Eğer bu rakamlara çıkacak olsa kripto piyasası bukadar yaygınlaşmışken olorta bunu söyleyip yayınlamazlardı ,şuan yaptıkları şey sadece bitcoine talep oluşturma çabaları ,çünkü insanlar fiyat düşüklüğünden dolayı alım yapmaya cesaret edemiyor.
member
Activity: 1022
Çok güzel rakamlar söylüyorlar ediyorlar da ben hiç heyecanlanamıyorum. Çünkü en azından kısa sürede bu değerlerin ortaya çıkması bana imkansız geliyor. Gerçekçi düşünmek daha iyidir her zaman.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
Hayırlısı derim bu rakamlar gerçekleşsin elbette yatırımcı olarak isteğimiz bu yönde, gerçeklerle uyuşup uyuşmayacağı zaman gerektiriyor, bende zaman çok sabır gani, bir kaç bitcoin tutmaya özen gösteriyorum.
Pages:
Jump to: